× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آیا محصولی در این دسته جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 اولین تامین کننده این محصول باشید
دستگاه تولید کاور کفش

آشنایی با دستگاه تولید کاور کفش
از آنجا که در بیمارستان ها یکی از راه های اصلی انتقال آلودگی و گرد و غبار کفش می باشد، راه رفتن با کفش های معمولی در اتاق های تمیز و ضد عفونی ممکن است مشکلاتی را به همراه داشته باشند از این رو استفاده و پوشیدن کاور کفش در این اتاق ها ضروری است. به همین دلیل است که امروزه استفاده از دستگاه تولید کاور کفش افزایش قابل توجهی داشته است. همانطور که می دانید پوشیدن کاور کفش به صورت دستی کاری پر زحمت است که نیاز به خم شدن دارد امروزه از دستگاه های کاور کفش اتوماتیک استفاده می شود.


آیا با دستگاه تولید کاور کفش آشنایی دارید؟
دستگاه تولید کاور کفش به طور کلی شامل بخش های کاور کفش برقی، کاور زن کفش حرارتی و کاورپوش مکانیکی می باشند و مواد مصرفی آن ها نایلون، کاور کفش و رول حرارتی هستند.


دستگاه تولید کاور کفش تمام اتوماتیک
در دستگاه تولید کاور کفش تمام اتوماتیک تمامی مراحل به صورت تمام اتوماتیک انجام می گیرند و دوخت استفاده شده در این دستگاه دوخت آلتراسونیک می باشد. بدنه این دستگاه از جنس آلومینیوم می باشد و مجهز به پنل لمسی، موتور کم صدا و تغذیه اتوماتیک می باشد. در این دستگاه تولید کاور کفش برای دقت بیشتر از یک دستگاه مبدل کنترل استفاده شده است. این دستگاه قادر به تولید کاور کفش به سه صورت پلاستیکی، نایلونی و اسپان باند می باشد.


موارد کاربرد کاور کفش
کاور کفش اغلب مخصوص پرسنل بیمارستان، مراجعین و بازدیدکنندگان آزمایشگاه ها، اتاق عمل، اتاق های تمیز بیمارستان ها، مراکز درمانی، صنعت بیولوژیک، کارخانه، سالن صنایع غذایی، کارخانه ها و صنایع مواد داروئی و بهداشتی، مخزن نگهداری و ایزوله مواد و کالاهای ویژه می باشد.


ویژگی های کاور کفش
از برترین ویژگی های کاور کفش می توان به جابجایی و حمل آسان، کاربر راحت و آسان و پوشیدن آن به صورت اتوماتیک و سریع می باشد.

شهر تامین کننده
    جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44168445-021

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل