× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آیا محصولی در این دسته جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 اولین تامین کننده این محصول باشید
تجهیزات و لوازم یدکی

تجهیزات و لوازم یدکی که برای ماشین آلات و دستگاه های مورد استفاده در کشاورزی مورد نیاز است در مراکز مخصوص فروش این تجهیزات عرضه می شوند. به دلیل این که این ماشین ها استهلاک بالایی دارند معمولاً هر از چند گاهی به این تجهیزات و لوازم یدکی نیاز پیدا می کنند و پیدا کردن آن ها نیز کار راحتی نیست. معمولاً تعمیر کاران این دستگاه ها تشخیص می دهند که کدام نوع لوازم برای دستگاه یا ماشین آلات کشاورزی مورد نیاز است و پس از بازرسی این متخصصان باید برای خرید اقدام کرد. برخی اوقات این تجهیزات بسیار گران قیمت هستند و ممکن است خرید سرخود از آن ها باعث شود که هزینه های اضافی برای یک قطعه ی غیر ضروری یا نامناسب پرداخت کنید.

هزینه و قیمت تجهیزات و لوازم یدکی
تجهیزات و لوازم یدکی دستگاه و ماشین آلات کشاورزی از اندازه های کوچک و قیمت های پایین شروع می شوند تا تجهیزاتی با اندازه های بسیار بزرگ و هزینه های بالا، از این رو نوع این تجهیزات و لوازم یدکی تعیین کننده ی هزینه ی خرید آن ها است.
هنگام خرید این لوازم نکته ای که باید مد نظر داشته باشید، این است که حتماً از قطعات اصل استفاده کنید تا مشمول پرداخت هزینه های مجدد برای تعمیر یا تعویض آن نشوید. از این رو خرید این دستگاه ها از مراکز معتبر اهمیت بالایی دارد. به دلیل این که ماشین آلات کشاورزی معمولاً تحت فشار زیاد هستند و ممکن است هنگام کار برخی از آن ها با بخش های سفت زمین مانند سنگ و زمین های محکم برخورد کنند احتمال شکستن یا فشار به آن ها زیاد است و اگر کیفیت بالایی نداشته باشد در زمانی کم تخریب شده یا کارایی لازم را ندارد. از این رو تهیه ی تجهیزات و لوازم یدکی اصل و با کیفیت بسیار اهمیت دارد و بر روی کیفیت کار دستگاه نیز تأثیر بالایی خواهد داشت

شهر تامین کننده
    02144168445

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل