× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
صافی دو مرحله آب گوجه فرنگی , دستگاه صافی
۷۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های صافی دو مرحله آب گوجه فرنگی : صافی دو مرحله آب گوجه فرنگی برای فیلتراسیون آب گوجه در خط تولید رب گوجه فرنگی استفاده میشود . جنس صافی دو مرحله ای از استیل است . ابعاد صافی شامل طول 2 متر * عرض 180 سانتی متر * ارتفاع 4 متر می باشد صافی دو مرحله ای دارای سکوی نگهدارنده فلزی می باشد . توان مصرفی 55 کیلو وات است . ظرفیت این دستگاه 250 الی 500 تن در 24 ساعت است . دور متغییر در صافی دو مرحله آب گوجه فرنگی  800 الی 1500 RPM  می باشد . موتور 1400 دور و وزن  400 کیلوگرم است .

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه صافی

معرفی دستگاه صافی

دستگاه صافی یکی از ماشین آلات تصفیه اولیه مواد غذایی و از کاربردی ترین دستگاه هایی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی از صافی برای جدا کردن مواد مختلف بر اساس معیارهای مشخص استفاده می شود. معمولا صافی ها می توانند محصولات بزرگ را از کوچک و یا سبک را از سنگین و یا به شکل های دیگر تشخیص دهند. در صنایع غذایی و آب نیز از صافی ها برای خارج کردن میکروب ها و بیماری ها از مواد غذایی و مایعات استفاده می شود.
در ادامه در خصوص مدل های مختلف دستگاه صافی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند اشاره خواهیم کرد.

کاربردهای مختلف دستگاه صافی

صنایع تصفیه آب

در صنایع تصفیه و شیرین کردن آب از دستگاه صافی برای جدا کردن ناخالصی ها و همچنین باکتری ها و مواد معدنی نامناسب استفاده می شود. از صافی های مختلف با جنس های متفاوت برای تصفیه آب استفاده می شود. برای تصفیه آب شرب استفاده از دستگاه صافی بیشتر است ولی تصفیه آب های مصرفی و کشاورزی مراحلی کمتری به دنبال دارد.

صنایع تولید مواد غذایی

در صنایع غذایی از دستگاه صافی برای تولید مواد غذایی مختلف استفاده می شود. معمولا استفاده از دستگاه صافی برای جداسازی و دسته بندی مواد اولیه، برای خارج کردن ناخالصی ها و مواد ناکارآمد در هنگام پخت و همچنین برای ارزیابی و بسته بندی محصول نهایی استفاده می شود.

صنایع سورتینگ و بسته بندی

یکی از بیشترین استفاده ها از دستگاه صافی مربوط به دستگاه های سورتینگ است. دستگاه های سورتینگ که برای دسته بندی انواع میوه، برنج و دیگر محصولات استفاده می شود، می توانند این محصولات را بر اساس پارامتر های مختلف دسته بندی کنند. مهم ترین پارامتر های موجود برای این مدل دستگاه صافی اندازه، وزن و رنگ هستند که می توانند نقش مهم در دسته بندی و بسته بندی نهایی محصول داشته باشند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل