ثبت نام تامین کنندگان ورود
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
سوییپر یا جاروی شهری و نظافت محوطه ها و انبار ها
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سوییپر دارای انواع مختلفی می باشد که موتور آن ها می تواند به صورت دیزل و یا الکتریکی باشد. سوییپر هایی که دارای موتور الکتریکی هستند دارای باتری قابل شارژ می باشند. سوییپر با جارو زدن و مکش آلودگی های مختلف سطح زمین مانند گرد و خاک، برگ و سایر ضایعات ریز و خشک سطح زمین را به خوبی نظافت می کند. سامانه مکش وظیفه مکش آلودگی ها و هدایت آن ها به سمت مخزن را به عهده دارد. تخلیه مخزن سوییپر ها می تواند با توجه به مدل دستگاه به صورت دستی یا الکتریکی باشد.

سوییپر KM 125-130 کارچر
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سوییپر KM 125/130 کارچر آلمان از سری دستگاه های صنعتی می باشد. این سوییپر در دو گونه دیزلی و باطری دار وجود دارد. این سوییپرها توانایی نظافت گوشه ها و کنج دیوارها نیز دارند که از امتیازات ویژه این دستگاه محسوب می شود و این قابلیت را به دستگاه می دهد که فقط با یک بار عبور از کنار دیوار، گوشه ها را به خوبی نظافت کند. جاروب محوطه مدل KM 125/130 کارچر جایزه GOLDEN BROOM را در سال 2013 برای بهترین طراحی و بهترین تکنولوژی ساخت دریافت کرد. برس مرکزی دستگاه در بین چرخ های عقب قرار گرفته است که این ویژگی مزایای بسیاری برای این دستگاه به همراه دارد.مخزن زباله این سوییپر به شکل کاملا هیدرولیکی ساخته شده و به سهولت قابل تخلیه است. سیستمی خاص بر روی سوییپر KM 125/130 کارچر آلمان به منظور تطابق عملکرد برس ها با ارتفاع سطح در حال نظافت به کار رفته است. به منظور تطابق فشار وارده توسط برس ها بر روی سطح متناسب با نوع سطح و میزان آلودگی امکان تنظیم این فشار در سه سطح مختلف توسط اپراتور وجود دارد. به دلیل استفاده از فیلتر های پلی استر با الیاف نانو گرد و خاک بلند شده در اثر کار این سوییپرها جذب خواهد شد.به علاوه فناوری تکت به کار رفته بر روی این فیلترها موجب می شود تا فیلتر ها در مواقع لزوم به شکل کاملا خودکار و بدون نیاز به دخالت اپراتور تمیز شوند. یکی از قابلیت های قابل توجه این سوییپر، دارا بودن سیستم KIK یا همان کلید های هوشمند کارچر می باشد. این قابلیت امکان جداسازی سطح تنظیمات برای کاربر و اپراتور را فراهم می کند.سقف محافظت کننده اپراتوراین دستــگاه در صورت نیــاز مشتری و مخصوصــا در مکان های باز و در معرض خطـرمی تواند به سقف تجهیز گردد که از اپراتور در مقابل خطرات احتمالی محافظت می کند.طراحی برس مرکزی در راستای اکسل چرخ های عقباین نوع طراحی باعث دسترسی به برس عقب برای تعویض و یا تغییرات احتمالی بسیار راحت شده و اینکه باعث ایمنی حرکت دستگاه در رمپ ها و برآمدگی ها می شود و اینکه باعث شده است که قطر برس مرکزی بیشتر شود که این امر در جمع آوری و پرتاب زباله های بزرگتر بسیار موثر می باشد.

سوییپر mc 50 adv کارچر
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سوییپر شهری mc 50 adv کارچر از دسته سوییپر های شهری مجموعه کامپکت این شرکت می باشد. سوییپر mc 50 adv کارچر در عرض چند ثانیه می تواند به دستگاه برف روب و یا چمن زن مبدل شود.این سوییپر، مخزن زباله 500 لیتری دارد، که این مخزن به سادگی و توسط سیستم هیدرولیکی پیشرفته ای تخلیه می شود. ابعاد نسبتاً کوچک این سوییپر شهری و شکل خاص طراحی آن ( کمر شکن )باعث شده که قابلیت مانور آن بسیار بالا رفته و برای محیط های شهری بسیار مناسب باشد.طراحی سوییپر های کارچر به نوعی است که به این ماشین ها امکان فعالیت در تمامی شرایط آب و هوایی را می دهد تا مسائل این چنینی تاثیری بر عملکرد دستگاه نداشته باشند. طیف وسیعی از لوازم جانبی برای این جاروب محوطه در نظر گرفته شده است که شما می توانید با توجه به نیازهای نظافتی خاص خود از آنها استفاده کنید.هر چهار چرخ mc 50 adv دارای قدرت رانش می باشند (4WD) تا چسبندگی مناسبی با سطح ایجاد کنند که این ویژگی موجب عملکرد بهتر ماشین بر روی برف و یا سطوح پوشیده از چمن می شود. به منظور جلوگیری از ایجاد گرد و خاک، برس های این دستگاه همواره مرطوب نگاه داشته می شوند. به لطف خرطومی بلند این دستگاه هیچ زباله ای دور از دسترس نخواهد بود. همچنین امکان نصب سیستم های رفاهی کاملی برای اپراتور این وسیله به شکل آپشن وجود دارند تا اپراتور پس از کار کردن طولانی مدت با این دستگاه احساس خستگی نداشته باشد.

سوییپر km 75-40 w کارچر
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سوییپر km 75/40 w کارچر در دو مدل باطری دار و بنزینی وجود دارد. این دستگاه از جمله دستگاه های جاروب کارچر با ابعاد نسبتاً کوچک است که توانایی کارکرد بالایی حتی در جمع کردن زباله های درشت دارد. در مدل باطری دار این سوییپر صدای تولید شده دستگاه خیلی کم بوده و هیچ نوع گاز زیان آوری از خود خارج نمی کند که همین ویژگی ها این دستگاه را برای استفاده در محیط های سر پوشیده ایده ال ساخته است. سوییپر km 75/40 w کارچر امکان نظافت کاملی را در محیط های پر از گرد و خاک ایجاد می کند.کنترل های این محصول به شکل کاملاً ارگونومیک و در مکان کاملاً مناسب تعبیه شده اند، به همین دلیل است که کنترل و استفاده از آن بسیار ساده می باشد. مخزن زباله این وسیله به راحتی از آن جدا شده و روی چرخ های خود به سمت محل تخلیه برده می شود. ابعاد کوچک و چرخ های ارگونومیک آن قدرت مانور دستگاه را بسیار بالا برده اند. برس کناری این جاروب محوطه بدون نیاز به هیچگونه ابزاری و به سادگی از آن جدا وسپس دوباره بر روی آن سوار می شود.از قابلیت های این جاروب صنعتی: امکان تنظیم ارتفاع برس های کناری و مرکزی دستگاه می باشد. فیلترهای این دستگاه نیز از جنس پلی استر هستند و به سادگی و توسط یک اهرم تمیز می شود. به لطف دارا بودن دسته با ارتفاع قابل تنظیم این وسیله ، کاربر می تواند ارتفاع آن را متناسب با قد خود تنظیم کند که همین ویژگی یکی از قابلیت های این سوییپر است که موجب می شود اپراتور حتی پس از کار کردن طولانی مدت با این دستگاه احساس خستگی نکند. از اصول بسیار مهمی که در طراحی های کارچر مد نظر قرار می گیرد، قابلیت تعمیر و نگهداری ساده دستگاه ها می باشد تا از این طریق هزینه استفاده کنندگان از محصولات کارچر کاهش پیدا کند، این ویژگی نیز در این طراحی سوییپر km 75/40 w کارچر به شکل کامل رعایت شده است.فیلتر با کارایی بالا و اهرم تمیز کننده دستیفیلتر 1.8 متر مربعی دستگاه قابلیت فیلترینگ بسیار مناسبی ایجاد کرده است و به وسیله یک اهرم مخصوص و به صورت مکانیکی قابل نظافت می باشد. فیلتر و برس مرکزی دستگاه بدون نیاز به هیچگونه ابزاری نصب و یا جدا می شودمخزن زباله چرخ دارمخزن زباله این دستگاه در حالت خالص قابلیت جمع آوری 40 لیتر زباله را دارد و برای تخلیه می توان مخزن زباله را روی چرخ های خود به راحتی حمل نمود.دارای امکان خم کردن دسته های هدایت دستگاه بر روی بدنه

سوییپر سرنشین دار راهکاری برای نظافت شهر و محیط صنعتی
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سوییپر یا جاروی شهری برای جارو زدن و جمع آوری گرد و خاک، برگ و کاغذ و همچنین ضایعات سبک ریخته شده بر سطح زمین استفاده می شود. از این دستگاه ها علاوه بر استفاده در محیط های صنعتی، برای نظافت محیط های شهری، خیابان ها، پیاده رو ها، پارک ها، محوطه های وسیع و پارکینگ ها استفاده می شود. سوییپر سرنشین دار غالبا دارای دو برس دیسکی جانبی برای جمع آوری ضایعات در زیر دستگاه می باشد. ضایعات جمع آوری شده توسط برس غلطکی زیرین و سیستم مکش، به داخل مخزن دستگاه ریخته می شود. سوییپر ها می توانند بنزینی یا باتری دار باشند که متناسب با مسقف بودن یا نبودن محیط، یک مدل انتخاب می گردد. برخی از سوییپر ها دارای کابین راننده می باشند، که از کاربر در هنگام سرما و گرما محافظت کرده و ایمنی لازم را دارد.

سوییپر - جاروب مکانیزه صنعتی - جاروی شهری
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سوییپر دستگاهی مکانیزه برای جمع آوری گرد و خاک، برگ، کاغذ، تکه های کوچک ضایعات و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. سوییپر دارای دو نوع سوییپر دستی و سوییپر سرنشین دار است که در محیط های شهری و محوطه های بزگ صنعتی از سوییپر سرنشین دار استفاده می شود. شرکت ابراهیم 87184-021 http://www.ebrahim.ir/cat/5-Sweeper

صنعت سازان نام آور