خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه پرس قرص روتاری 8 سنبه
۸۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پرس قرص روتاری ۸ سنبه قابلیت compakt کردن انواع پودر های گیاهی و شیمیایی به شکل های متنوع از جمله گرد ، بیضی و ... را دارد . پرس قرص روتاری با فشار ۱۲ تن واقعی و وزن ۲۴۰ کیلو و ۸ سنبه جهت تولید قرص طراحی و ساخته میشود و نمونه داخلی نداره با توجه به اینکه تمام داخلی ها تک یا دو سنبه هستند . از ویژگی های این دستگاه میتوان به این موارد مانند : - تمام قطعات داخلی و با فناوری روز دنیا هستند. - سرعت دستگاه 50 هزار قرص در ساعت معادل 800 قرص در دقیقه است. - دستگاه پرس قرص روتاری 8 سنبه تمام اتوماتیک می باشد وتوسط plc کنترل می شود. - دارای مانیتور هوشمند است و تنظیم سرعت فشار و وزن قرص به راحتی از روی مانیتورانجام میگیرد . - دستگاه روتاری دارای 8 استیشن و سمبه های دستگاه استاندارد d man st می باشد.    

دستگاه قرص ساز رومیزی
۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه قرص ساز وسیله ای ست مکانیکی که برای فشرده سازی پودر به شکل قرص های هم شکل و هم وزن در سایز و شکل دلخواه با قابلیت درج آرم محصول استفاده می شود. این دستگاه قادر است انواه پودر ها و گرانول های دارویی وخوراکی را به قرص های هم شکل و هم اندازه تبدیل کند برای افزایش ظرفیت تولید امکان ساخت دستگاه به صورت دوپا وجود دارد . این دستگاه برای قرص های چسبنده ، خمیری ، عسلی طراحی شده است که طی سه مرحله خمیر قرص را قالب زنی میکند. از ویژگی های این دستگاه : کم حجم و سبک و بادوام و از نظر اپراتوری ساده است. برای پرس کردن انواع مختلفی از پودر و گرانول طراحی شده است. ابزار های کنترل دستگاه امکان ایجاد تنظیمات برای پارامتر هایی مانند فشار پانچ،عمق پرشدگی قالب و ضخامت قرص را فراهم آورده است. قرص نهایی تولید شده با این دستگاه از نظر مشخصات ظاهری و فیزیکی کاملا مشابه قرص تولید شده دستگاه های روتاری صنعتی است. برای تولید انواع قرص با کاربرد های مختلف قابل استفاده است .

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه قرص ساز هیدرولیک
۱۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پرس قرص وسیله ای ست مکانیکی که برای فشرده سازی پودر به شکل قرص های هم شکل و هم وزن در سایز و شکل دلخواه با قابلیت درج آرم محصول استفاده می شود. دستگاه پرس قرص هیدرولیک با 4 سمبه قابلیت تولید 4800 قرص در ساعت را دارا می باشد . یک پرس قابلیت تولید قرص از پودر های مختلف نظیر: مواد دارویی،پاک کننده،صنعتی و آرایشی را دارد .

دستگاه قرص ساز خمیری رومیزی
۹,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه قرص ساز رومیزی  برای قرص های چسبنده ، خمیری ، عسلی طراحی شده است قطر های مختلف قابل تولید می باشد ، برای هر قطر قالب مخصوص به خود را جایگزین می کنیم . قطر ها می تواند 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 ، 12.5 میلیمتر می باشد هر دستگاه با یک قالب به فروش می رسد ، جهت قالب های اضافی مبلغ جداگانه دریافت خواهد شد .  دستگاه قرص ساز رومیزی بسیار کوچک ، کم مصرف ، راندمان بالا ، سر و صدای کم ، بدون آلودگی ، عملیات ساده ، ایمن و قابل اعتماد می باشد که به راحتی می توان در لابراتوآرهای کوچک ف بیمارستان ها ، داروسازی ها ، داروخانه ها ، آزمایشگاه ها ، عطاری ها ، مراکز تولید داروهای گیاهی ، درمانگاه ها ، کلینیک ها ، دامپزشکی ها ، داروخانه ها و مواد غذایی حیوانات خانگی و ... مورد استفاده قرار گیرد. طریقه کا ردستگاه قرص ساز رومیزی  به این صورت است که قرص های خمیری و چسبنده یا عسلی ، قرص ها شیرین و .. را با این دستگاه می توان تولید کرد . دستگاه قرص ساز رومیزی خمیر را در قالب مخصوص برش عمودی و سپس برش های افقی را تبدیل به قرص می نماید هم چنین قابلیت فشردن ، صیقل و خشک کردن از دیگر مزایای دستگاه قرص ساز رومیزی می باشد . کاربرد و عملکرد ساده و آسان ، کارکرد مداوم و خشک کردن قرص ، اندازه های قرص یکسان ، بدون نیاز به فیلتر و دستگاه و قطعات اضافی ، تمیز کردن راحت ، جداسازی قطعات  در دستگاه قرص ساز رومیزی به سادگی می باشد هم چنین دستگاه قرص ساز رومیزی طبق استاندارد GMP ساخته شده و قطعات آن استینلس استیل خوراکی ، دارویی می باشد .

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل