× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
تیتان آناتاس کازمو کره KA100 , تیتانیوم دی اکساید
۵۰,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

تیتانیوم دی اکساید KA100- تیتانیوم دی اکسید KA100- اکسید تیتانیوم KA100-در اکسید تیتانیوم گرید KA100 از دسته تیتان های آناتاز میباشد که از قدرت رنگ دهی قابل توجهی برخوردار است. این تیتان به عنوان سفیدکننده در صنایع کاغذ، لاستیک، پلاستیک، رنگ و غیره کاربرد دارد. از ویژگی های اصلی تیتان آناتاز KA100 شرکت کازمو کره میتوان به بهداشتی بودن این گرید اشاره کرد که در لوازم آرایشی و بهداشتی هم کاربرد دارد.  

تیتان چین R5566 , تیتانیوم دی اکساید
۴۳,۴۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

نام های دیگر کالا تیتانیوم دی اکساید R5566 میباشد - تیتانیوم دی اکسید R5566- اکسید تیتانیوم --دی اکسید تیتانیوم گرید 5566 از دسته تیتان های روتایل میباشد که جنرال گرید است و دارای براقیت، سفید کنندگی، پوشش دهی و دوام بسیار خوبی است در نتیجه میتوان برای رنگ های سطوح داخلی و خارجی، رنگ های امولسیونی، جوهرسازی، کاغذ، لاستیک، مستربچ و پلاستیک استفاده کرد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
تیتان لومون R996 , تیتانیوم دی اکساید
۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

نام های دیگر کالا: تیتانیوم دی اکساید R996 - تیتانیوم دی اکسید R996- اکسید تیتانیوم /دی اکسید تیتانیوم گرید R996 از دسته تیتان های روتایل میباشد، که همانند دیگر تیتان ها کاربرد اصلی آن سفید کنندگی است. لومون R996 از پوشش بالایی برخوردار است. تیتان R996 جنرال گرید است که در جوهرسازی ، پلاستیک، کاغذ، رنگ و چرم مصنوعی کاربرد دارد.

تیتان چین SR236 , تیتانیوم دی اکساید
۴۰۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

تیتان SR-236 یک رنگدانه ی تیتانیوم دی اکسید روتایل است که دارای ویژگی های نوری و پخش شوندگی عالی، سفیدی زیاد و دوام بالا می باشد. این رنگدانه برای مصرف در پوشش های روغنی، کاغذ، پلاستیک و جوهر کاربرد دارد. نام های دیگر کالا: تیتانیوم دی اکساید SR236 - تیتانیوم دی اکسید SR236- اکسید تیتانیوم SR236 می باشد.

تیتان دوپونت R105 , تیتانیوم دی اکساید
۵۶,۸۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

تیتان دوپونت R105 یا تیتانیوم دی اکساید R105 از دسته تیتان های روتایل است. کاربرد تیتان دوپونت R105 : همانند دیگر تیتان ها کاربرد اصلی آن سفید کنندگی است. تیتان R105 به صورت عمده در مواد پلاستیک به خصوص در پنجره های UPVCکه در فضای باز استفاده میشود، کاربرد دارد. این تیتان به دلیل داشتن ویژگی های خاص در برابر اشعه UV و نور خورشید مقاوم است و در فضاهای بیرونی تغییر رنگ نمیدهد. تیتانیوم دی اکسید R105، اکسید تیتانیوم R105 و دی اکسید تیتانیوم گرید R 105 از نام های دیگر تیتان دوپونت R105 است.

تیتان کرونوس ۲۱۱۹ , تیتانیوم دی اکساید
۵۶,۸۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

تیتان کرونوس ۲۱۱۹ باعث ایجاد قدرت پوشانندگی زیاد و جلای بسیار در رنگ ها و روکش ها می شود. ویژگی های تیتان کرونوس ۲۱۱۹ : از ویژگی های این پودر می توان به جلادهندگی، قابلیت پخش شدن آسان، ایجاد قدرت پوشانندگی و رنگ دهی، به صرفه بودن و دوام زیاد در فضای آزاد اشاره کرد. کاربرد تیتان کرونوس ۲۱۱۹ : موارد مصرف تیتان کرونوس 2190 عبارتند از: رنگ های ساختمانی داخلی و فضای آزاد-لعاب خشک -رنگ های سیلیکون و سیلیکات -روکش های صنعتی و روکش های برق افکن نام های دیگر کالا: تیتانیوم دی اکساید 2190 - تیتانیوم دی اکسید 2190- اکسید تیتانیوم 2190

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
تیتانیوم دی اکساید

معرفی تیتانیوم دی اکساید:

تیتانیوم دی اکساید یا TiO2 برای اولین بار به طور عمدی برای استفاده در رنگدانه سفید در سال ۱۹۲۳ تولید شد. تیتانیوم دی اکساید یک پودر سفید رنگ است که به طور طبیعی در طبیعت یافت می شود و در حالت طبیعی مات و براق است که برای استفاده در کاغذ، سرامیک، لاستیک، پارچه، رنگ و لوازم آرایشی مفید می باشد.

این نوع از مواد اولیه صنایع رنگ و رزین نسبت به UV مقاوم است. بنابراین به طور گسترده در کرم های ضد آفتاب و رنگدانه ها، که در معرض نور قرار می گیرند، استفاده می شود.

انواع مختلف تیتانیوم دی اکساید:

تیتانیوم دی اکساید در برندهای مختلف و با قیمت‌های متفاوتی در بازار موجود می باشد که نمونه هایی از آنها عبارتند از:

تیتان لومون R996

تیتان چین R5566

تیتان چین SR236

تیتان دوپونت R105

تیتان کرونوس ۲۱۱۹

کاربرد تیتانیوم دی اکساید

رنگدانه های TiO2 برای استفاده در پلاستیک، سریعترین بازار رو به رشد را تشکیل می دهند. به ویژه با توجه به تقاضای قوی صنعت بسته بندی، مصرف رنگدانه های دی اکسید تیتانیوم در حال افزایش است.

این محصول در انواع مختلف محصولات مراقبت شخصی، از جمله لوازم آرایشی رنگی مانند سایه چشم، پودرهای فشرده و در کرم های ضد آفتاب استفاده می شود.

این نوع پیگمنت می تواند اشکال مختلفی ایجاد کند که ویژگی های متفاوتی دارد. برخی از اشکال را می توان به نانومواد تبدیل کرد.

معرفی نانو

TiO2 میکرونیزه به نام نانو نیز نامیده می شود و در اوایل دهه ۱۹۹۰ معرفی شد . فناوری نانو و میکرونیزاسیون هر دو به تمرکز در ایجاد اندازه ذرات بسیار کوچک از یک ماده اشاره می کنند.

نانو معمولا به ذرات کوچکتر از ۱۰۰ نانومتر اشاره دارد. یک نانومتر یک میلیارد متر مکعب است. TiO2 در اندازه های کوچک و در غلظت های پایین، کاملا شفاف به نظر می رسد و اجازه می دهد تا کرم های ضد آفتاب موثر به نظر برسند.

میزان تولید دی اکسید تیتانیوم 

در حال حاضر سالانه ۱،۵ میلیون تن دی اکسید تیتانیوم در اتحادیه اروپا تولید می شود. در سال ۲۰۰۹، ۴/۶۸ میلیون تن دی اکسید تیتانیوم در سراسر جهان تولید شد، البته این مقدار در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ یعنی قبل از بحران مالی، بیشتر از این هم بود. 

تسهیلات عالی دی اکسید تیتانیوم به دلیل شکل و اندازه های مختلف آن است. ساختارهای کریستال آنها بسته به ترتیب اتمهای TiO2، تغییرات روتیل و آناتاز بین آنها ممکن است متفاوت باشد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل