× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه پمپ انتقال مواد غذایی مدل KPT 4010 , پمپ انتقال مواد غذایی
۵,۰۰۰,۰۰۰-۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ انتقال مواد غذایی مدل KPT 4010 جهت انتقال مواد غذایی با تکه های درشت ، انواع مربای دانه درشت و معمولی ، زیتون پرورده و ترشی مخلوط کاربرد دارد. تابلو برق ، مخزن میکسر دار- سیستم کنترل سطح مایع در مخزن دپوی فیلر از جمله تجهیزات جانبی این پمپ اننتقال مواد غذایی است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
پمپ انتقال مواد غذایی

معرفی پمپ انتقال مواد غذایی

پمپ انتقال مواد غذایی از تجهیزات صنایع غذایی مهم است که برای منتقل کردن حجم زیادی از مواد اولیه و یا مواد غذایی تولید شده با ناخالصی ها و مواد موجود با اندازه های مختلف است. این پمپ ها به شکل حرفه ای برای انتقال مواد با ناخالصی های ریز و درشت طراحی شده اند.
برای مثال در خط تولید مربا و مارمالاد برای انتقال مقدار زیادی مربای تولید شده نمی توان از وسیله ای غیر از پمپ انتقال مواد غذایی استفاده کرد.

ویژگی های پمپ انتقال مواد غذایی

ویژگی های مهم پمپ انتقال مواد غذایی که آن ها را از دیگر پمپ های معمولی مجزا می کند، عبارتند از:

انتقال مواد دارای ناخالصی های بزرگ:

مدل های مختلف پمپ انتقال مواد غذایی دارای قدرت ها و ظرفیت های متفاوتی هستند که شما باید بر اساس نیاز خود آن ها را تهیه نمایید. به طور کلی مدل های مختلف می توانند قطعات با اندازه های مختلفی را حمل کنند و این موجب می شود هر پمپ برای محصولی خاص مناسب باشد.

تفاوت در توان تولیدی:

تفاوت در توان تولیدی و کاری پمپ انتقال مواد غذایی موجب می شود که نیاز به استفاده از پمپ های مختلفی وجود داشته باشد. به همین دلیل بیشتر پمپ های موجود در بازار قابلیت حمل بالایی دارند و می توان در هنگام استفاده آن ها را به راحتی نصب کرده و سپس دوباره جمع کرد.

کیفیت:

پمپ مواد غذایی به صورت مستقیم با مواد خام و محصولات تولیدی سر و کار دارد. به همین علت تمامی مدل های تولیدی این پمپ ها از استیل ضد زنگ با کیفیت تولید شده اند.

لوله ها و قطعات دیگر این پمپ ها نیز از کیفیت بالایی برخوردارند تا تاثیر منفی بر روی مواد تولیدی باقی نگذارند. از طرف دیگر به دلیل استفاده در صنایع غذایی و اهمیت بهداشت در این حوزه، تمامی مدل ها قابلیت باز شدن و شست و شوی راحت دارند تا پس از هر بار استفاده مورد نظافت قرار گیرند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل