فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
خراسان رضوی
اصفهان
تهران
ظرفیت (سرعت)کاشت نشاء (نشاء در ساعت)
3500 نشاء در ساعت
4000 نشاء در ساعت
10500 نشاء در ساعت
14000 نشاء در ساعت
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  دستگاه نشاکار

  دستگاه نشا برنج و صیفی

  دستگاه نشا یا نشاکار یکی از حرفه‌ای ترین تجهیزات و ادوات کشاورزی است که کاشت محصولات نشا دار را انجام می‌دهد. مدل های مختلفی از دستگاه نشاکار به صورت نشاکار دستی، نشاکار ماشینی و نشاکار موتوری وجود دارد.
  کاشت نشا فواید و مزایای بیشتری نسبت به کاشت مستقیم بذر دارد، در این روش مصرف آب به میزان زیادی کاهش می‌یابد، هزینه کمتری صرف مراحل کاشت و داشت می‌شود و زحمت نیروی انسانی کمتر می‌شود.

  مدل های ماشینی و موتوری دستگاه نشاکار نیز کارایی مختلفی دارند و می توان با روشن کردن و هدایت آن ها چه به صورت دستی و چه با سوار شدن بر روی آن ها کار نشاکاری را انجام داد.با این دستگاه به راحتی می‌توان فاصله نشاها و عمق کاشت نشا را تنظیم کرد. همچنین بعضی از مدل‌های آن قابلیت آبیاری همزمان، قابلیت کاشت زیگزاگی، قابلیت کیدن نوار تیپ و ... را نیز دارند.

  نشاکار دستی

  انواع نشاکار دستی از جنس استیل ساخته می‌شوند و دارای لوله بلندی هستند که فرد با دست نشا را از داخل لوله به محل مورد نظر کشت رها می‌کند و توسط دستگاه نشاکار در عمق بستر کشت قرار داده می شود. انواع نشاکار دستی به دلیل راحتی استفاده و قیمت مناسب این روزها بسیار محبوب شده‌اند و با استفاده از آن باغداران در زمان کوتاهی انواع نشا را در زمین‌های خود می‌کارند.

  مزایای استفاده از دستگاه نشاکار

  دستگاه نشا کار دارای مزایایی است که استفاده از آن را در صنعت کشاورزی و باغبانی مفید می کند.
  - استفاده از این دستگاه به کار سرعت و دقت بیشتری می دهد.
  - هزینه ی کارگر به مقدار زیادی کاهش می یابد.
  - کار نشاکاری به صورت کاملاً بهینه تر صورت می گیرد.
  - دستگاه نشاکار در انواع مختلف و با قیمتهای متفاوت بر اساس نوع آن قابل خریداری است.
  - قرار دادن نشا در عمق مورد نیاز و استاندارد
  - خستگی کارگران به مقدار زیادی کاهش می یابد و نیازی به کار زیادی ندارند.

  دستگاه نشاکار در چه نوع کشتی مورد استفاده قرار می گیرد؟

  از دستگاه نشاکار می توان برای کشت انواع قلمه ها و نشاها استفاده کرد. شاید بتوان گفت رایج ترین استفاده از آن در شالیزارها و برنج کاری است که استفاده از دستگاه نشاکار شالی و برنج سبب می شود تا بوته ها در ردیف های منظم و به سرعت کاشته شوند.

  علاوه بر این در کاشت انواع سبزیجات و صیفی جات نیز می توان از این دستگاه استفاده کرد. برای کاشت بوته های گوجه فرنگی، فلفل، بادمجان و محصولاتی از این قبیل می توان از دستگاه نشاکار صیفی بهره برد و سرعت کار را به مراتب نسبت به روش سنتی افزایش داد.

  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان