× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
انواع سرخ کن صنعتیانواع سرخ کن صنعتی

انواع سرخ کن صنعتی برای سرخ کردن انواع محصولات غذایی مانند مرغ، سیب زمینی، قارچ، پیاز، سوسیس و ... مورد استفاده قرار می گیرد.  

ادامه مطلب  
راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات (اینفوگرافی)راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات (اینفوگرافی)

آیا می‌دانید برای راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات به چه دستگاه‌هایی نیاز است؟

ادامه مطلب  
دستگاه سرخ کن سبزیجات

معرفی دستگاه سرخ کن سبزیجات

دستگاه سرخ کن سبزیجات از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی است و دستگاهی بزرگ و حرفه ای برای سرخ کردن انواع سبزی و صیفی جات است. این دستگاه ها با ظرفیت زیاد خود می توانند به شکل همزمان مقدار زیادی سبزی و صیفی جات را سرخ کنند. با زیاد شدن مشغله و پیشرفته شدن زندگی ها فرصت برای آماده کردن مواد اولیه غذاها کم شده و به همین دلیل کارخانه ها و آشپزخانه ها این وظیفه را بر عهده گرفته اند. یکی از دستگاه هایی که به واسطه همین نیاز به وجود آمده، دستگاه سرخ کن سبزیجات است. 

ویژگی های دستگاه سرخ کن سبزیجات

برخی از ویژگی های دستگاه سرخ کن سبزیجات عبارتند از:

ظرفیت بالا.

این دستگاه ها دارای مدل هایی با ظرفیت های مختلف هستند و معمولا بین صد تا دویست کیلو سبزی و صیفی جات را می توانند به شکل همزمان سرخ کنند.

دارای هم زن اتوماتیک.

اصلی ترین ویژگی دستگاه سرخ کن سبزیجات که آن را از اجاق های معمولی جدا می کند وجود همزن اتوماتیک است. همزن می تواند به شکل پیوسته و اتوماتیک در هنگام سرخ کردن محصولات به گردش خود ادامه دهد و به همین دلیل از سوختن و یا بد سرخ شدن محصولات جلوگیری کند.

دارای شعله های گاز معمولی.

مدل های مختلف دستگاه سرخ کن سبزیجات دارای شعله های گاز معمولی در پایین خود هستند که گرمای دستگاه را تامین می کنند. تعداد این شعله ها با توجه به ظرفیت دستگاه متفاوت خواهد بود.

استفاده از پشم سنگ به عنوان عایق.

ظرف اصلی دستگاه سرخ کن سبزیجات توسط پشم سنگ عایق شده تا بتواند به خوبی گرما را در داخل خود حفظ کرده و در عین مصرف کم گاز، تمامی مواد موجود در خود را در زمانی کوتاه سرخ کند.

سرخ کردن انواع سبزی و صیفی جات.

در صنایع غذایی این دستگاه ها علاوه بر سبزیجات، تمامی مدل های صیفی جات تکه تکه شده را نیز سرخ می کنند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان