× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
مخزن آب کامپوزیتی 10 متر مکعب  SNC
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

مخزن SMC یا GRP کامپوزیتی میتواند برای انواع کاربری استفاده شود. کاربرد مخزن GRP (مخزن کامپوزیت) برای سیالات مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. از جمله آنها عبارتند از: - محیط های اسید، آب دریا، قلیا، حلال های قطبی، صنایع غذایی - ویژگی مخزن کامپوزیتی (مخزن کامپوزیت GRP): مقاوم در برابر مواد شیمیایی، - مقام در برابر تاول زدگی، ترموست، مقاوم در برابر حرارت، - مقاومت محیطی - مزایای مخازن کامپوزیتی( مخزن کامپوزیت FRP): بازده بالای کاری، سهولت تعمیرات، وزن سبک، استحکام ویژه بالا

مخزن پیش ساخته گالوانیزه_فلز کامپوزیت 20 متر مکعب
۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

مخازن پیش ساخته فلزی یا مخازن فلزی مادولار متشکل از پنل‌های مربعی و یا مستطیلی می‌باشند که استفاده از فرایند کشش تولید می‌گردند. ورق‌های فلزی مورد استفاده در فرایند تولید از نوع فوق کششی بوده که درون قالب سمبه ماتریسی شکل می‌گیرند. پنل‌های مورد نظر بسته به نوع سیال و محیط قرارگیری می‌تواند پوشش‌های متنوعی داشته باشد. جنس پنل ها گالوانیزه گرم، گالوانیزه پوشش دار و یا استیل می‌تواند باشد و هیچ گونه جوشکاری در این مخازن وجود ندارد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
مخزن عمودی 2000 لیتری دولایه
۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

مخازن آب عمودی در انواع مخزن عمودی کوتاه و بلند تولید می شوند. منبع آب عمودی به صورت تک لایه و سه لایه و همچنین به صورت سفارشی فوم دار، چهار لایه و پنج لایه تولید می شوند. از جمله موارد کاربرد مخزن پلی اتیلن عمودی : ۱- نگهداری بهداشتی آب شرب ( مخزن آب بهداشتی )  ۲- استفاده در صنایع شیمیایی و کشاورزی (مایعات و ترکیبات سموم شیمیایی) 3-  استفاده در صنایع غذایی و دامپروری 4- نگهداری انواع مواد تقویت کننده 5- نگهداری مواد نفتی و غیر نفتی مخزن عمودی دارای ظرفیت 2000 لیتر ، قطر 130 ، ارتفاع بدون درب 175 ، ارتفاع با درب 184 و دولایه می باشد.  

مخزن 5000 لیتری پلی اتیلن سه لایه عمودی ضد جلبک و ضد باکتری
۳,۵۰۰,۰۰۰-۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

مخازن پلی اتیلن عمودی :  - بهترین گزینه جهت نگهداری و حمل و نقل آب آشامیدنی ، فرآورده های شیمیایی و موادغذایی. - در صورت درخواست مشتری کلیه مخازن به صورت دو لایه ، سه لایه و چهار لایه تولید می گردند. - دیواره مخازن به سهولت توسط گردبرهای نجاری قابل سوراخ نمودن و نصب اتصالات جهت لوله کشی می باشند. - تمامی مخازن به دلیل استفاده از مواد اولیه و رنگ های Food Grade قابل استفاده در صنایع غذایی و دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند. -در مخزن پلی اتیلن عمودی لایه چهارم در مخازن باعث جلوگیری از انتقال گرما از طریق دیواره مخزن و ثابت ماندن دمای مایعات در داخل آن می گردد. - لایه ضد نفوذ نور خورشید در مخازن سه و چهار لایه از رشد جلبک ها در آنها جلو گیری می کند. - افزودنی به کار رفته در مواد اولیه پلیمری مخازن از آنها در برابر اشعه مخرب ماورای بنفش نور خورشید محافظت می کند. - مخازن تولید شده می توانند جهت نگهداری آب آشامیدنی برای مدت طولانی بدون تغییر رنگ و بو و مزه آن به کار روند. همه لایه ها از مواد درجه یک به همراه ضمانت تعویض بدون قید و شرط می باشد.

مخزن افقی 1000 لیتری دولایه
۹۲۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از مخزن افقی برای :  ۱- ذخیره و نگهداری آب شرب ۲- ذخیره آب آتش نشانی ۳-ذخیره و نگهداری انواع مواد شیمیایی سازگار با پلی اتیلن استفاده میشود.  مخازن افقی دو لایه و سه لایه مانع از نفوذ نور به داخل مخزن شده و از رشد جلبکها در لایه داخلی آن جلوگیری می کنند. ظرفیت مخزن افقی 1000 لیتر ابعاد شامل : عرض 101 ، طول 146 ، ارتفاع بدون درب 106 و ارتفاع با درب 115 می باشد.

مخزن افقی 2000 لیتر سه لایه
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

مخزن پلاستیکی ۲۰۰۰ لیتری سه لایه افقی برای ذخیره آب شرب در محیط های کاملا روشن پیشنهاد می گردد. مخزن از نوع ​سه لایه است. ظرفیت مخزن افقی 2000 لیتر است. ابعاد مخزن به صورت : عرض 123 ، طول 201 ، ارتفاع بدون درب 125 و ارتفاع با درب 134 می باشد.    

مخزن عمودی 1000 لیتری سه لایه
۸۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

مخزن عمودی 1000 لیتری سه لایه رامی توان برای ذخیره سازی آب و انواع مایعات و مواد شیمیایی و خوراکی استفاده کرد. این مخزن پلاستیکی عمودی با حجم ۱۰۰۰ لیتر، به صورت سه لایه بوده و از پلی اتیلن می باشد. مخزن عمودی از نوع سه لایه با ظرفیت 1000 لیتر و قطر 106 می باشد.  ارتفاع با درب 127 و ارتفاع بدون درب 120 است.    

مخزن عمودی 2000 لیتری سه لایه
۱,۳۹۹,۶۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

از مخزن عمودی 2000 لیتری سه لایه می توان برای ذخیره سازی آب و انواع مایعات و مواد شیمیایی و خوراکی استفاده کرد. این مخزن عمودی با حجم ۲۰۰۰ لیتر، به صورت سه لایه بوده و از پلی اتیلن می باشد. مخزن عمودی سه لایه دارای ظرفیت 2000 لیتر ، قطر 130 ، ارتفاع بدون درب 175 و ارتفاع با درب 184 می باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
مخزن عمودی بلند 1000 لیتری سه لایه
۸۴۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

مخزن  ۱۰۰۰ لیتری عمودی بلند سه لایه برای ذخیره آب شرب در محیطهای کاملا روشن پیشنهاد می گردد. در مخزن سه لایه آب در مخازن پلاستونیک گوارایی خود را کاملا حفظ کرده هیچ گونه بو و طعمی به آن افزوده نمی شود. از مشخصات مخزن عمودی بلند سه لایه میتوان موارد زیر اشاره کرد :  - ظرفیت 1000 لیتری  - قطر 78  - ارتفاع بدون درب 205  - ارتفاع با درب 214  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل