فیلتر و دسته بندی‌ها
استان های تامین کننده
تهران
دستگاه دیجیتایزر جمینی
دستگاه دیجیتایزر جمینی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

ناموجود
  • تولید کننده
ارسال درخواست
دستگاه دیجیتایزر جمینی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

ناموجود
  • تولیدکننده
ارسال درخواست
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
ماشین آلات CNC برش نساجی

معرفی انواع CNC های برش
عبارت CNC کوتاه شده ی عبارت Computer Numerical Control است و کنترل عددی توسط کامپیوتر ها را نشان می دهد. در این روش ها از کامپیوتر ها به عنوان وسیله ای برای کنترل کردن دستگاه ها به منظور انجام شدن عملیات گوناگونی مثل تراشکاری، حک و ... استفاده می کنند.
بدنه ی cnc ها شبیه دستگاه های دستی است و تنها تفاوت آن اضافه شدن بخش کنترل کننده به سیستم آن است که مهم ترین بخش در این دستگاه ها به شمار می آید.


نحوه ی دریافت اطلاعات در cnc ها چگونه است؟
دریافت اطلاعات با کد هایی صورت می گیرد که حرف ابتدایی آن ها G می باشد. به عنوان نمونه کد G01 نشان دهنده ی حرکت خطی و کد G02 نشان دهنده ی حرکت دورانی است. این کد ها کد های عمومی هستند، ولی نوع دیگری از کد ها نیز وجود دارند که به آن ها کد های خاص یا اختصاصی گفته می شود. در کد های خاص شماره ی کد ها با توجه به نوع کنترلر آن ها متفاوت است. برای مثال کد G20 در کنترلر های زیمنس نشان دهنده ی انتخاب سیستم اندازه گیری متریک است ولی همین عمل در کنترلر هایدن هاین کد G70 را به خود اختصاص می دهد. پس نتیجه می گیریم که آموزش خواندن کد ها و آشنایی با آن ها باید با توجه به نوع کنترلر دستگاه صورت بپذیرد.


دستگاه های برش CNC چه انواع مختلفی دارند؟
این دستگاه ها در انواع بسیار متفاوت و متنوعی طراحی و تولید می شوند، ولی معروف ترین نوع آن ها دستگاه های لیزر و فرز است.
1. دستگاه های لیزر CNC
این دستگاه ها خود به دو گروه دستگاه لیزر فلزات و دستگاه لیزر نافلز ها تقسیم می شوند.
1. دستگاه لیزر فلزات
از این دستگاه ها برای انجام کار هایی مثل برش دادن، جوشکاری، تراشکاری و ... روی فلز استفاده می شود. این روش یکی از مهم ترین و پیشرفته ترین روش های برش با این دستگاه ها محسوب می شود. استفاده از این دستگاه ها سرعت و دقت کار ها را افزایش می دهد و در صورت استفاده از آن ها، هیچ نیازی به وجود عملیات پردازشی که بعد از برش انجام می شود نخواهد بود.
2. دستگاه لیزر نافلز ها
با استفاده از این دستگاه عملیات برش روی موادی مثل چوب، شیشه، پلاستیک و ... انجام می شود. از این تکنولوژی در صنایعی مثل ساخت انواع مختلف جعبه ها، قاب عکس ها، وسایل تزئینی، پازل ها، ماکت ها، ساعت های دیواری و... استفاده می شود.
2.دستگاه فرز CNC
در این دستگاه ها به جای لیزر از نوک فرز استفاده شده است. استفاده از این دستگاه مناسب صنایعی مانند حکاکی روی چوب و سنگ و ... می باشد و نسبت به دستگاه های برش لیزری عمق حکاکی و برش بیشتری دارد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )