هلدینگ بهساممعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی هلدینگ بهسام

چرا هلدینگ بهسام؟ 1-سبد کالای گسترده 2-تأمین کالا با گریدهای کیفی متفاوت 3-تحویل فوری کالا درب کارخانه و محل مورد نظر شما 4-واحد آموزش 5-پشتیبانی 6-خدمات پس از فروش 7-تولید خطی کمپرسور های با کیفیت پیستونی و اسکرو 8-فن آوری 9-دقت در انتخاب محصولات 10-ضمانت بیشتر

دستگاه نیتروژن ساز با درصد خلوص بالا
۱۵,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از ویژگی های دستگاه نیتروژن سازمیتوان موارد زیر را نام برد : 1. دستگاه نیتروژن ساز دارای درصد بالای خلوص نیتروژن است. 2. قابلیت تخلیه اتوماتیک و غیر اتوماتیک ( دستی ) را دارد. 3. دستگاه دارای قابلیت تنظیم اتوماتیک درجه باد نیتروژن و هوا است. 4. شارژ اتوماتیک نیتروژن و هوا از دیگر ویژگی های نیتروژن ساز است. 5. دارای مخزن مناسب ذخیره ( برج کربن اکتیو ) می باشد. 6. تبدیل واحد های فشار باد و انتخاب اتوماتیک امکان پذیر است. 7. دستگاه نیتروژن ساز مجهز به سیستم نمایشگر PLC است.  

کمپرسور اسکرو 10 هزار لیتری
۳۹,۰۰۰,۰۰۰-۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کارکرد کمپرسور اسکرو به این صورت است که هوا یا گاز به وسیله روتورهایی که در درون سیلندر هست به جریان می افتد . روتورهای کمپرسور اسکرو مثل پیچ های چند راهه ای بوده که به شکل نر و ماده در داخل یک دیگر می چرخند و با حرکت خود گاز یا هوا را به طرف جلو می برند ، که در نهایت موجب به وجود آمدن خلا و ورود مدوام گاز به داخل کمپرسور می شود و با کمتر شدن فاصله بین ملکول های گاز موجب افزایش فشار آن می شوند. تابلو برق این کمپرسور برند ls  کره و رنگ بدنه آبی و سفید الکترواستاتیک است.        

واحد مراقبت ویرکام
۹۰۰,۰۰۰-۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد واحد مراقبت : هوای فشرده ابتدا وارد فیلتر جهت جلوگیری از خروج ذرات معلق و آب موجود در هوا ( قطرات شبنم ) عمل نموده سپس وارد تنظیم کننده فشار هوا ( رگلاتور ) جهت تنظیم میزان فشار خروجی و در نهایت وارد روغن پاش برای چرب نمودن هوای خروجی استفاده میشود. طریقه نصب واحد مراقبت ویرکام به صورت عمودی به همراه دو عدد بست پایه دار است. این دستگاه در سایز های 1/2 و 1/4 و 1/8 موجود است و عرضه می شود. در واحد مراقبت ویرکام ، حد دمای کاری 5 تا 60 درجه سانتیگراد و فشار کاری 0 تا 12 بار در دقیقه است.

کمپرسور اسکرو مدل beh60
۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در کمپرسور اسکرو دو روتور مارپیچ که به طور متناوب گردش می کنند سیال را به محفظه می راند و فشار آن را افزایش می دهد. با گردش روتورها سیال به درون محفظه کشیده شده و در ادامه کار روتور، سیال را به انتها می راند، آن را به دام انداخته و بدین ترتیب فشارش را بالا می برد.سیال فشرده شده از انتها خارج می شود. این کمپرسورها تمایل به حرکت آرام دارند و لرزش چندانی نداشته از این رو نیازی به فنر ندارند، با این حال برای جلوگیری از لرزش های احتمالی در فرکانس های بالا یک لرزه گیر روی آن ها تعبیه می شود. لازم به ذکر است روتورها نباید خشک کار کنند و شیارهای روتور باید همواره روغنکاری شوند تا دچار خوردگی و ساییدگی نشوند.

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک
۲۵,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک مناسب برای پرکردن انواع اسپری در سایز های ۵۰ تا ۵۰۰ میلی لیتر است. سیستم عملکرد این دستگاه پرکن اسپری به صورت پنوماتیک می باشد.جنس بدنه این دستگاه اسپری پرکن از نوع استیل و پایه های آن از جنس آهن است.عملکرد این دستگاه به صورت سه گانه است .یعنی دستگاه با فشار دادن یک پدال قادر به پرکردن ، پانچ کردن و گاززدن می باشد به این صورت که قوطی در زیر نازل پرکن قرارگرفته پس از فشاردادن پدال مواد درون مخزن وارد قوطی می شود.سپس قوطی به زیر نازل پانچ هدایت شده پس از پلمپ والو به زیر نازل گاز زن هدایت می شود و مقدار گاز مورد نیاز درون قوطی تزریق می گردد، ضمناً با زدن پدال هر سه عملیات (پرکردن مایع –پانچ کردن – گاززدن)را انجام می دهد.

دستگاه پرکن مربا
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

در دستگاه پرکن مربا از سیستم لودسل جهت اندازه گیری مقدار مواد داخل ظروف استفاده می گردد. عملکرد دستگاه پرکن مربا اینگونه است که اپراتور سطل خالی را بر روی صفحه لودسل قرار داده و استارت را می فشارد . در این زمان دستگاه شروع به پمپاژ مواد می نماید به محض اینکه حجم مواد به وزن تنظیم شده برسد پمپاژ قطع شده و یک جک پنوماتیک سطل پر شده از مربا را بر روی نوار نقاله هول داده تا سیکل بعدی قابل اجرا باشد.

دستگاه پرکن عسل
۹,۰۰۰,۰۰۰-۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پرکن ها به منظور پر کردن طیف گسترده ای از مایعات ، انواع پودر و مواد گرانولی مورد استفاده قرار می گیرد. در دستگاه پرکن عسل مقدار ریزش یا تزریق مواد با مکانیزم های مختلف قابل کنترل خواهد بود و تعداد نازل یا تعداد حجم های انتظار متغییر می باشد . جنس بدنه دستگاه و قسمت های در تماس با مواد بر حسب نیاز و سفارش قابل ساخت می باشد . آموزش کار با دستگاه  در محل تحویل کالا توسط مهندس فنی انجام میگیرد.

دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی
۱۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی دارای یک نوار ترانسپورت می باشد که حرکت قوطی ‌ها در زیر نازل ‌ها را میسر می‌کند. عملیات پرکردن در این دستگاه ها به صورت اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک و هماهنگ با زمان قرار گرفتن قوطی‌ ها در زیر نازل ‌ها انجام می گردد. در نهایت قوطی ‌های رب گوجه فرنگی پر شده از محصولات، به قسمت ‌های بعدی خط تولید انتقال پیدا می کنند. بعضی از ویژگی ها و مشخصات دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی استاندارد عبارتند از: - قابلیت تنظیم سرعت - ساخته شده از استیل مرغوب - قابلیت تنظیم ارتفاع - عدم ایجاد آلودگی

دستگاه پرکن گریس
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سیستم تزریق دستگاه پرکن گریس بصورت پرکردن از کف ظرف است ، چرا که این عمل سبب پرشدن کامل ظرف و عدم ایجاد حباب در داخل ظرف می گردد . تنظیم مقدار تزریق مواد در دستگاه پرکن گریس به صورت تایمینگ بوده و قطع و وصل ریزش مواد را شیر اکچویتور بر عهده دارد . این ماشین آلات جزو خانواده دستگاه پرکن مایعات غلیظ به شمار می رود که به صورت نیمه اتوماتیک تولید می شوند .

شیر اتودرین اتوماتیک
۲۷۰,۰۰۰-۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

شیرهای تخلیه اتوماتیک به منظور سهولت در امر تخلیه رطوبت موجود در هوای فشرده طراحی شده است. موارد استفاده شیر اتودرین اتوماتیک: تخلیه خودکار رطوبت و آب جمع شده در مخزن ذخیره هوای فشرده و همچنین تخلیه خودکار رطوبت موجود در لوله ها ی انتقال هوای فشرده و ... مزیت شیر اتودرین اتوماتیک : حذف دخالت نیروی انسانی که مسلماً باعث حذف خطای نیروی انسانی نیز می شود. نحوه عملکرد شیر اتودرین اتوماتیک: شیر اتودرین اتوماتیک، در یک دوره زمانی مشخص باز شده و به میزان مشخص نیز باز می ماند،تعیین فاصله زمانی باز شدن و همچنین زمان باز بودن شیرها قابل تنظیم می باشد برای مثال شما می توانید با توجه به شرایط و نیاز خود شیر را جوری تنظیم کنید که هر یک ساعت به یک ساعت باز شده و 30 ثانیه باز بماند.

پيچ گوشتي هفتيري کامپوزيت مدل Shut off
۲۵۰,۰۰۰-۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

پیچ گوشتی هفتیری کامپوزیت مدل Shut off سیستم مته گیر کششی کار می کند.این پیچ گوشتی بادی مناسب برای کار های حرفه ای صنعتی است.نری کوپلینگ و آچار تنظیم گشتاور از تجهیزات این پیچ گوشتی است.ویژگی ها :سه نظام بسیار دقیقروتور با دقت بالااستارت آسانمحور ورودی هوا 360 درجهبی صدادارای دسته تخلیه

کمپرسور پیستونی سری TK
۳,۸۰۰,۰۰۰-۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کمپرسور پیستونی سری TK ساخت شرکت بهسام است. کمپرسور های پیستونی اساسا جز ماشین های با ظرفیت ثابت هستند ولی در شرایط خاصی می توان ظرفیت آن را برحسب شرایط مورد نیاز تغییر داد . مشخصات فنی : مدل دستگاه : سری TK واحد هواساز دستگاه ساخت شرکت فیاک ایتالیا تک مرحله ای رنگ بدنه دستگاه الکترواستاتیک کوره ای در رنگ های آبی و قرمز

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل