خرید اقساطی خرید اقساطی
خرید چکی تجهیزات صنعتی اطلاعات بیشتر
ویترین‌نت

کسب و کار خانگی

با مشخص کردن فضا ، تعداد افراد و سرمایه ، کسب و کار ایده آل خود را پیدا کنید :
حداقل بودجه مورد نیاز
حداقل فضای مورد نیاز
حداقل نیروی مورد نیاز
دوره بازگشت سرمایه

راه اندازی کارگاه خانگی پردرآمد با دستگاه عرق گیری خانگی

دستگاه عرق گیری یا دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی خانگی یکی از ماشین آلات صنایع غذایی است که در خانه‌ها و کارگاه‌های تولید عرقیات گیاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی ایرانی‌ها به طب سنتی و مواد خوراکی طبیعی اهمیت زیادی می‌دهند و به همین جهت نیز استفاده از دستگاه گلاب گیری کاربرد زیادی در منازل دارد. در سال‌های اخیر با فشارهای اقتصادی ایجاد شده بر روی خانواده‌ها، ایجاد کسب و کارهای خانگی رونق گرفته است. یکی از پر سود ترین کسب و کارهای موجود استفاده از دستگاه عرق گیری خانگی برای تولید انواع عرقیات گیاهی است.

کسب درآمد در منزل با دستگاه کره گیر و ارده گیری

دستگاه کره گیر و ارده گیر برای تولید انواع کره و ارده در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه‌ کره گیر و ارده گیری که از جمله دستگاه‌های عمل آوری مواد غذایی محسوب می‌شود، می‌تواند مغز‌هایی مانند کنجد، بادام و فندق را کره‌گیری کند و ارده و شیره خرما و یا انگور را نیز تهیه کند. ارده و کره از غذا‌های پرمصرف در ایران هستند و به همین دلیل کسب و کار‌های خانگی زیادی به تولید آن‌ها روی آورده اند. تنها وسیله مورد نیاز برای این کسب و کار‌ها نیز یک دستگاه کره‌گیر و ارده‌گیر است.

راه اندازی کسب و کار خانگی با خرید دستگاه فلافل زن

دستگاه فلافل زن خانگی یکی از تجهیزات صنایع غذایی است که با همه گیر شدن این غذای خوشمزه و سریع بسیار پرفروش شده است. این دستگاه‌ها میتوانند به خوبی فلافل‌های آماده سرخ کردن را تولید کنند که میتوان این فلافل‌های تولیدی را به عنوان یک وعده غذای لذیذ و یا حتی برای فروش استفاده کرد. کسب و کارهای خانگی و درآمدزایی در منزل در حال حاضر رو به پیشرفت هستند و یکی از این کسب و کارهای پر رونق فروش محصولات غذایی آماده و نیمه آماده است.

تولید رب گوجه فرنگی خانگی راهی برای کسب درآمد در منزل

دستگاه رب گیری یا دستگاه آب گوجه گیری خانگی یکی از تجهیزات صنایع غذایی است که برای تولید آب گوجه و یا رب گوجه فرنگیِ مصرفی و همچنین فروش آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. معمولا گوجه فرنگی از آن دست صیفی جاتی است که به شکل‌های مختلفی در خانه‌های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد. از رب و سس گوجه فرنگی در غذاهای مختلفی استفاده می‌شود و به همین علت برخی خانواده ها به این فکر افتاده‌اند که با خرید یک دستگاه رب گیری خانگی، رب گوجه فرنگی مصرفی خود را تولید کنند.

درآمدزایی در منزل با دستگاه روغن گیری خانگی

دستگاه روغن گیری خانگی یکی از کاربردی ترین ماشین آلات صنایع غذایی است که امروزه در منازل مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در سال‌های اخیر قدرت خرید بیشتر افراد جامعه کاهش یافته است و به همین دلیل مردم به سمت تولید محصولات خانگی و ایجاد کسب و کار‌های کوچک رفته‌اند. یکی از پر استفاده‌ترین محصولات صنایع غذایی در خانه‌های ایرانی انواع روغن‌هاست. افراد زیادی با تهیه یک دستگاه روغن گیری و روغن کشی خانگی، که از ماشین آلات عمل آوری مواد غذایی است به تولید روغن مورد نیاز و همچنین فروش آن به دیگران می‌پردازند.

بسته بندی خشکبار و حبوبات در منزل

اگر قصد کسب درآمد دارید و در پی راه های در آوردن پول برای خودتان با ساده ترین کار و در منزل خودتان هستید، میتوانید با بررسی کارخانه های کوچک فعالیت های قابل توجهی را در خانه برای خود آغاز کنید. یکی از راه ها کسب درآمد برای خانواده‌ها بسته بندی حبوبات در خانه است که بین بسیاری از خانوم ها در شهرها مخصوصا شهر اهواز مورد توجه قرار گرفته است. می‌توانید یک از 5 دستگاه بسته بندی خانگی پرکاربرد را انتخاب کنید و به راه اندازی کسب و کار خانگی در منزل بپردازید.

راه اندازی کسب و کار خانگی با دستگاه میوه خشک کن

چیپس میوه یا میوه خشک این روزها بسیار محبوب شده است و در مجالس و مهمانی‌ها کاربرد زیادی دارد و به همین دلیل تولید میوه خشک به یکی از مشاغل خانگی پررونق در صنایع غذایی تبدیل شده است. از گذشته نیز در شب‌های طولانی زمستان در کنار آجیل، از میوه خشک به عنوان تنقلات استفاده می‌کردند. فصل پاییز زمان مناسبی برای ایجاد یک کسب و کار خانگی با استفاده از دستگاه ميوه خشك كن است. پیش از این در بلاگ ویترین‌نت به نحوه تاسیس کارگاه میوه خشک کنی خانگی پرداخته‌ایم.

راه اندازی کسب و کار خانگی با تولید پیاز داغ خانگی

این روزها که خانواده‌ها وقت کمی برای آشپزی و پخت و پز دارند، استفاده از پیاز داغ آماده بسیار رایج شده است. به همین دلیل بسیاری به فکر راه اندازی کسب و کار خانگی و تولید پیاز سرخ شده خانگی افتاده‌اند. از آنجا که تقریبا در هر غذایی از پیاز داغ استفاده می‌شود، میزان مصرف بالایی دارد و می‌توان انتظار داشت که تولید و فروش پیاز داغ خانگی حاشیه سود خوبی داشته باشد. پیش از این در بلاگ ویترین‌نت به بررسی خط تولید پیاز پرداخته‌ایم در این نوشته می‌خواهیم تولید پیاز داغ آماده را به عنوان یک کسب و کار خانگی بررسی کنیم.

راهنمای کسب درآمد در منزل با دستگاه جوراب بافی

دستگاه جوراب بافی یا دستگاه تولید جوراب نوعی دستگاه بافت و از ماشین آلات نساجی و بافندگی است که به طور اختصاصی برای تولید جوراب ساخته شده است. دستگاه جوراب بافی قادر است از هر گونه نخ و الیاف برای تولید انواع و اقسام جوراب در اندازه های مختلف استفاده کند. یکی از مزایای دستگاه جوراب بافی آن است که طرز کار نسبتاً آسانی دارند و یکی از بهترین گزینه ها برای درآمدزایی خانگی و راه اندازی کارگاه های تولیدی کوچک در صنایع نساجی است. اما بیایید ابتدا به طرز کار دستگاه جوراب بافی نگاهی بیاندازیم.

نحوه راه اندازی کسب و کار خانگی با دستگاه اسکاچ بافی

امروزه کسب درآمد تنها به کار کردن در بیرون از خانه محدود نمی‌شود بلکه در کنار آن‌ها کسب و کارهای خانگی نیز به عنوان راهکاری برای ایجاد اشتغال و کسب درآمد مورد توجه قرار گرفته است. ایجاد کسب و کار در منزل مزایای بسیاری برای شاغلان آن در بر داشته که باعث شده توجه به این دسته کارها روز به روز بیشتر شود. از جمله این مزایا می توان به توازن میان مسئولیت خانوادگی زنان و اشتغال آن‌ها، حذف بسیاری از هزینه‌ها از جمله هزینه‌های مربوط به خرید، ایاب و ذهاب، نیروی کار و مهمتر از همه رهن و اجاره کارگاه اشاره کرد.

با دستگاه نگین زن دستی، به درآمدزایی در منزل فکر کنید

یکی از پیشنهادهای مناسب برای راه‌اندازی کسب و کارهای خانگی که منبع درآمدزایی مناسبی محسوب می‌شود، استفاده از دستگاه نگین زن یا نگین چین است که نیاز به سرمایه‌ زیادی ندارد و با خرید یک دستگاه نگین زن می‌توان یک کسب و کار خانگی راه اندازی کرد. این دستگاه‌ صنایع نساجی، در ابعاد کوچک ولی با کاربرد نگین زنی انبوه ساخته شده‌اند. شما با در اختیار داشتن یک دستگاه نگین زن می‌توانید کارگاه کوچک خود را داشته باشید.

جهت ارتباط با مشاوران و کارشناسان ویترین‌نت از طریق شماره تلفن اقدام نمایید و یا با ثبت درخواست مشاوره رایگان از خدمات ویترین‌نت بهره مند شوید .

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره رایگان
حداقل 5 کاراکتر
شماره موبایل صحیح نیست
عنوان محصول (حداقل 10 کاراکتر)
درخواست مشاوره
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان
حداقل 5 کاراکتر
شماره موبایل صحیح نیست
عنوان محصول (حداقل 10 کاراکتر)
درخواست مشاوره
حداقل 5 کاراکتر
شماره موبایل صحیح نیست
عنوان محصول (حداقل 10 کاراکتر)
درخواست مشاوره