کوره سازان پاسارگادمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی کوره سازان پاسارگاد

  • عضو ویژه از سال 1398

کوره سازان پاسارگاد تولیدکننده و صادرکننده دستگاه ها و کوره های صنعتی و فوق صنعتی زغال چوب و فشرده تولید کوره های صنعتی و فوق صنعتی چند منظوره بدون کف کوره با تکنولوژی پیشرفته و انحصاری کوره سازان پاسارگاد برای تولید زغال لیمو و مرکبات ، انجیر ،پسته ، بلوط و ..... و انواع زغال های کبابی با تضمین کیفیت تولید زغال درجه عالی بازار در قرار داد های رسمی محضری و شرکتیتولید دستگاه های زغال فشرده ی اکسترودری با نصب و آموزش و راه اندازی در کارگاه مشتری و تضمین تولید زغال درجه عالی در قرارداد های رسمی و شرکتیتولید دستگاه انحصاری کوره سازان پاسارگاد بنام پرس گردشی و خطی با قابلیت تولید ۵۰۰ تا ۲ تن زغال درجه عالی با هرشکل هندسیتامین مواد اولیه لیمو و مرکبات در تمام فصول سال با حداقل قیمت و بهترین کیفیتساخت و طراحی سیلندر و ماردون با ظرفیت تولید ۳۰ تا ۴۰ واگن توسط مهندس ارشد ماشین سازی بیشتر

خط تولید زغال
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 خط تولید

خط تولید زغال شامل موارد زیر است : - کوره زغال ۶ جداره لیمو و کبابی - کوره زغال همرفتی لیمو و کبابی - کوره زغال کومپیند لیمو و کبابی ( نسل جدید کوره فوق صنعتی زغال۲۰۱۸) - کوره صنعتی زغال جداره ای تک منظوره (کبابی) - دستگاه تولید زغال  - دستگاه پرس گردشی  مواد اولیه زغال چوب و خاک اره است وظرفیت دستگاه ها 1 تا 10 تن می باشد. سوخت مصرفی دستگاه ها،گاز یا گازوئیل است.

دستگاه اکسترودر زغال
۷۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اکسترودر زغال یا ماردونی کوره سازان پاسارگاد به صورت گیربکسی یا تسمه ای است که دارای قدرت بسیار بالا و استهلاک بسیار پایین آن هم با تضمین تولید زغال درجه یک و عالی با کوره های صنعتی یا سنتی می باشد . دستگاه با تولید روزانه دو تن بریکت و 500 تا 600 کیلو زغال آماده ارائه به بازار است. این خط تولید شامل : - آسیاب - سرند - مشعل به صورت گازی یا گازوئیلی ومخزون مشعل. - لوله سینوسی - مکنده توربینی - سیکلون گریزاز مرکز - اکسترودر - واگن و خفه کن می باشد.  

کوره زغال صنعتی لیمو و کبابی
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کوره زغال صنعتی لیمو و کبابی دارای سیستم سرکه گیری و سیستم فیلترینگ دود است. تعداد و نوع مشعل به انتخاب مشتری است. این کوره زغال صنعتی بدون هیچگونه آلایندگی و دوستدار محیط زیست است. محفظه داخلی کوره زغال صنعتی لیمو و کبابی کشویی ساده است.

دستگاه تولید زغال فشرده
۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰-۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تولید زغال فشرده  یا دستگاه زغال ساز پرس گردشی ، محصول جدید گروه صنعتی کوره سازان پاسارگاد می باشد. این دستگاه یک دستگاه تولید زغال یا دستگاه زغال ساز درجه یک و تنها تولید کننده در ایران و منحصرا و اختصاصی برای کوره سازان پاسارگاد می باشد. دستگاه تولید زغال فشرده توانایی تولید ۵۰۰ الی 15۰۰ کیلو زغالی که بتوان وارد بازار نمود را در ۸ الی ۱۰ ساعت کاری داراست . نکته قابل توجه در این دستگاه تولید زغال پرس گردشی و یا دستگاه زغال ساز پرس گردشی است. با دستگاه تولید زغال فشرده میتوان با تنوع در شکل هندسی زغال مثل شکل حبه قندی و یا سکه ای و یا قلمی و یا قلب و ۶ گوش و ۸ گوش و لوزی و… تولید نمود. نکته بسیار بسیار حائز اهمیت توان تولیدی این دستگاه زغال ساز و یا دستگاه تولید زغال پرس گردشی با مواد اولیه تک محوری میباشد یعنی توانایی تولید زغال قلیان شما با خاکه زغال دارد. دستگاه تولید زغال فشرده کاملا بدون دود و بو و بدون هیچ گونه چسب شیمیایی به صورت تضمینی  می باشد و تست محصول قبل از خرید دستگاه تولید زغال و یا دستگاه زغال ساز می باشد. اصطحکاک بسیار بسیار پایین این دستگاه و ضریب خطای صفر و برنامه و بورد پی ال سی کامل ، کار اپراتور را در این دستگاه تولید زغال یا دستگاه زغال ساز راحت کرده است . فضایی که این دستگاه اشغال میکند یک فضای 60 تا70متر مربع است که یکی از نکات مثبت این دستگاه است .

کوره زغال تک منظوره کبابی
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره زغال تک منظوره کبابی ۳،۴و۵ جداره ای کوره سازان پاسارگاد برای تولید کنندگان زغال کبابی طراحی و تنظیم گردیده و توانایی تولید زغال کبابی را ظرف مدت تنها چند ساعت داراست. این کوره زغال با توان و قدرت فشارحرارتی بالا بهترین زغال را بدون ایجاد جرقه تولید می کند. زغال کبابی تولید شده درشت و بدون خاکه است. کوره زغال تک منظوره کبابی قابلیت تبدیل چوب های کوچک تا تنه ی درختان را به زغال در یک زمان دارد که برای تولید کنندگان حائز اهمیت است. از ویژگی های مهم کوره زغال تک منظوره کبابی ، بدون دود بودن آن است که با عمل سرکه گیری و فیلتر کردن دود دوستدار محیط زیست محسوب میشود.

کوره صنعتی زغال 6 جداره
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره صنعتی زغال 6 جداره یکی دیگر از سری دستگاه های زغال ساز شرکت کوره سازان پاسارگاد است. کوره زغال برای تولید زغال لیمو از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است از طراحی کوره و یکدست بودن دما در روند دمای پایین تا دمای بالاگرفته که نقش بسزایی در امر تولید موفق دارد. در کوره ۶ جداره ای لیمو و کبابی زغال تا ۸۵% سالم و بدون شکستگی و ۱۰۰% با گاز گیری کامل میتوانید تحویل بگیرید . به خاطر ۶ جداره ای بودن و عدم پرتی ، حرارت مصرف انرژی در این کوره زغال بسیار پایین میباشد . کوره زغال ۶ جداره ای لیمو و کبابی فوق دارای ۱۲ تا ۱۵ ماه ضمانت و۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد . در کوره های ۶ جداره ای کوره سازان پاسارگاد نوع حرارت دهی به گونه ای خواهد بود که عمل حرارت دهی باعث اکسید شدن ورق کف کوره نگردد و راهکارهای مناسب برای انبساط و انقباض ورق درنظر گرفته شود تا ورق قدرتمند باشد و مشکلی حتی در دراز مدت نداشته باشد به طوری که عمل حرارت درست باعث می شود عمر کوره طولانی مدت گردد و مشکلات کشش لایه های بغل وضعیت جوش استیل آهن یا پارگی کف کوره در کوره ی تولید زغال کوره سازان پاسارگاد و دستگاه تولید زغال کاملا رفع گردد.

کوره زغال فوق صنعتی کومپیند
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره زغال کومپیند از محصولات ویژه شرکت کوره سازان پاسارگاد میباشد که با افتخار اعلام و رونمایی مینماییم. بیش از ۹۸% زغال سالم و بدون شکستگی و ۱۰۰% گاز گیری کامل و بدون هیچ گونه خامی و توانایی تبدیل یک برگ درخت به همراه کنده به زغال و نوع حرارت دهی سینوسی و موجی نوع آیرو دینامیک که مصرف انرژی بسیار بسیار پایین تری را حتی از کوره های همرفتی و ۶ جداره ای داراست و سیستم خنک کنندگی که در طراحی این کوره زغال ایجاد شده است و از جمله نکات حائز اهمیت این کوره زغال منحصر به فرد میباشد. نکته حائز اهمیت بعد از فرآیند گرما دهی نوع حرکت چرخشی گرما به خاطر نوع طراحی داخلی آن است که ضریب اختلاف دما را از سمت چپ پایین کوره تا سمت راست بالای کوره به صفر رسانده است و این بسیار حائز اهمیت میباشد. تضمین محضری و مکتوب در قرارداد زغال لیموو سیب و…..تا زغال کبابی در این کوره به همراه تامین تضمین چوب لیمو و مرکبات بدون واسطه و ارتباط مستقیم با باغدار برای کیفیت بهتر محصول برای خریداران کوره زغال و ضمانت کوره از ۱۲ تا ۴۸ ماه و ۱۰ سال خدمات پس از فروش از تعهدات کوره سازان پاسارگاد میباشد . زغال لیمو و قلیانی نوعی زغال چوب عالی سیاه و براق است. بدون شکاف است و وقتی می‌شکند، صدایی فلزی تولید می‌کند‌. کربن ۷۸ درصد وزنی است. این کربن یک نوع بلوری و ظریف موجود در زغال چوب تولید شده در قرع ۹۰۰ گرافیت است. این کربن خالص و بدون سولفور است. زغال چوب علاوه بر کربن حاوی بین ۱۰ تا ۱۸ درصد هیدروژن، اکسیژن و نیتروژن است که در ۸۷۵ درجه سانتی‌گراد می‌گریزند. آب موجود زغال چوب به درجه حرارت و رطوبت نسبی هوا بستگی دارد و بین ۵ تا ۸ درصد متفاوت است. در تولید زغال لیمو شما علاوه بر حرارت، فشار حرارتی بالایی برای بالا بردن کیفیت زغال لیمو نیازمندید و این به طراحی کوره و قدرتمند بودن نوع طراحی بستگی دارد تا بتواند در درازمدت هم با توجه به این فشار بالا، کوره شما راندمان طولانی مدتی داشته باشد. اگر زغال لیمو و قلیانی دچار شکستگی شود، به علت حساسیت بالا در بازار با افت قیمت همراه است . اگر عمل گازگیری در زغال کامل انجام نگیرد، مصرف‌کننده در زمان سرخ شدن زغال روی پیک‌ نیک یا گاز با تکه شدن زغال و پریدن تکه‌های زغال به اطراف و یا با صدای شکستگی مواجه می‌شود خام بودن زغال لیمو به این معنا نیست که چون زغال شما سیاه و چوب به رنگ سیاه درآمده است، زغال خالص از کربن و گرافیت دارید. حساسیت زغال لیمو به حدی زیاد است که وقتی مصرف‌کننده از آن استفاده می‌کند، ابتدا با بو و اگر خامی زیاد باشد، با دود همراه است. اگر با دقت به زیر پوست زغال لیمو نگاه کنید ، رشته بسیار نازکی از رنگ قهوه ای روی زغال نقش بسته است و نشان دهنده کیفیت نامرغوب زغال است .

کوره زغال جی پلاس
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره زغال جی پلاس کوره سازان پاسارگاد نمونه کوره های طراحی شده ای هستند که در کل ایران مشابهی ندارند. این انحصاری بودن به دلیل طراحی خاص و تکنولوژی بالای کوره در جهت تولید زغال درجه ممتاز بازار و طول عمر بالای کوره هاست که به تولید کننده ، زغالی با 100% بدون شکستگی و ترک ، بدون خاموشی ،بدون خامی و .... میدهد. این کیفیت زغال تولیدی به دلیل طراحی ویژه کوره است که بخشی از این طراحی به دلیل سیستم انتقال دما به شیوه ی همرفتی است که در آن واحد در کل کوره چوب های داخل یک دما را تجربه میکند که اختلاف دما در قسمت پایین کوره سمت راست با قسمت بالا سمت چپ در نهایت 1 تا 2 درجه است. و از طرفی محصول جدید 2019 کورهای کوره سازان پاسارگاد به نام G+ جدا از بسیار پایین بودن مصرف انرژی و اتلاف ان، راحتی کار اپراتوری ، تولید زغال 100% ممتاز بازار ، بدون کف بوده و مشکلات کف کوره و آجر چینی را ندارد .

کوره زغال فوق صنعتی همرفتی
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 از ضریبهای آشکارکوره زغال فوق صنعتی همرفتی میتوان به بیش از ۹۸% درصد زغال سالم و بدون شکستگی و ۱۰۰% با گاز گیری کامل و توانایی تبدیل کنده ی درخت را در کنار یک چوب کبریت و یا برگ درخت دارد. هموژن ۱۰۰% کوره از مزایای دیگر این کوره زغال میباشد و بیش از این میتوان از تسلط و راحتی بیشتر اپراتور در این کوره زغال یا دستگاه زغال ساز اعم از کنترل فشار و عمل گاز گیری زغال و …. نام برد. نوع حرارت دهی این کوره کاملا متفاوت با کوره ۶ جداره ای میباشد. و به علت به روز بودن و طراحی مدرن آن و سبک حرارت دهی برتر و طراحی در نوع حرارت دهی کوره ، یک دما تا درصد خطای تنها ۱% از بالا سمت چپ پایین کوره تا سمت راست بالای کوره از مخازن ۱ تنی تا مخازن ۱۲ تنی که کاملا تست و آزمون شده است . از مزایای دیگر این کوره به مصرف انرژی پایین تر از کوره های جداره ای حتی ۶ جداره میتوان اشاره کرد و همچنین بخاطر نوع طراحی منحصربه فرد و سیستم خنک کننده عمل خنک شدن در این کوره زغال سریع تر از کوره های دیر انجام میگیرد و خریدار کوره زغال همرفتی به طور میانگین با توجه به راندمان و سرعت بالاتر تولید در این کوره زغال و انجام سریعتر خنک شدن میتواند هر ۳۰ تا ۴۵ روز یکبار یک مرتبه تولید بیشتر انجام دهد که کمک و سودشایانی به خریدار کوره زغال همرفتی میکند. سیستم دیجیتال این کوره دارای ۵ سال ضمانت بی قید و شرط حتی به علت نوسانات برقی میباشد و دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش و بستگی به آپشن های کوره زغال از ۱۲ تا ۳۶ ماه دارای ضمانت میباشد. قدرت را در کوره زغال همرفتی تجربه خواهید کرد . اولینی دیگر از کوره سازان پاسارگاد کوره فوق صنعتی زغال لیمو که توانایی تولید زغال کبابی را هم داراست ولی نوع طراحی این کوره زغال مختص وثبت شده کوره سازان پاسارگاد میباشد و تخصصی برای تولید بهتر زغال لیمو است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل