MASHOUF پخش سبز ایرانمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی MASHOUF پخش سبز ایران

  • عضو ویژه از سال 1396
  • سرعت پاسخگویی: زیر 24 ساعت

تجارت تخصصی لوازم یدکی باغبانی - کشاورزی بیشتر

زنجیر اره موتوری
۵۰,۰۰۰-۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

زنجیر اره موتوری MASHOUF مناسب برای انواع دستگاه ها از هر کشور و با هر مارکی ، مانند اره برقی ماکیتا ، اره موتوری اشتیل ، اره موتوری هیوندای ، انواع اره چینی و... می باشد این محصول درانواع زنجیر اره موتوری و زنجیر اره برقی تولید می شود . سایز زنجیر اره موتوری از 20 سانتی متر تا 150 سانتی متر است . برند این محصول شامل Oregon - Stihl - MASHOUF و... است . نوع زنجیر : سوپر - زنجیر چیزل - زنجیر پایه نازک می باشد .    

نخ علف زن تیتانیوم 3_0
۱۰,۰۰۰-۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

نخ علف زن تیتانیوم 3.0mm برند MASHOUF مناسب برای انواع دستگاه های علف زن و علف تراش می باشد نوع این نخ علف زن تیتانیوم دنده ای ، سطح مقطع آن چهارگوش و رنگ آن طوسی می باشد . بسته بندی به صورت رول حلقه است و دارای کاربری حرفه ای می باشد . انواع نخ علف زن و علف تراش از سایز 1/3 میلیمتر تا 4/5 میلیمتر تولید می شوند شکل نخ علف زن درانواع متفاوت، شامل نخ گرد، نخ گرد مغزدار، نخ چهارگوش، نخ چهارگوش مغزدار، نخ پیچی، نخ سه گوش پیچی، نخ چهارگوش پیچی، نخ ستاره ای و... می باشد. متراژنخ علف زن از 30 سانتی متر تا 300 متر است برند این محصول شامل انواع برندها مانند MASHOUF - OleoMac - Oregon - Stihl و... است . نخ علف زن تیتانیوم دنده ای با ضخامت 3.0 میلی متر  62 متری می باشد.    

تیغه علف زن الماسه 40 دندانه گرد
۳۰,۰۰۰-۱۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

تیغه علف زن الماسه 40 دندانه MASHOUF محصولی ایده آل جهت برش علف است . محصولات مشابه مانند سوپر دنده ای و ساده می باشد. تعداد دندانه از 2 پر تا 120 دندانه ونوع تیغه الماسه - سوپر دنده ای - ساده است . تیغه ساخته شده بر اساس تکنولوژی ژاپن و قطر آن از 185 میلیمتر تا 405 میلیمتر می باشد . قطر سوراخ داخلی 25.4 میلیمتر است . تیغه علف زن الماسه دارای استاندارد ISO9002 است .    

دستگاه سم پاش شارژی دوکاره مدل PSI 1216
۵۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سم پاش شارژی دوکاره MASHOUF مدل PSI 1216 دارای ویژگی هایی است از جمله : - کیفیت بسیار بالا - لانس استیل سوپر - باطری شارژی فوق قوی - فشار خروجی سم بسیار بالا - استفاده از مواد پلاستیکی نو درجه یک نوع لانس دستگاه سم پاش شارژی ، فلزی می باشد . دستگاه دارای کاربری دوکاره یعنی عملکرد با باطری شارژی و تلمبه دستی می باشد . باطری سمپاش شارژی MASHOUF بیش از 1/5 برابر قوی تر از مدل های مشابه است. سم پاش شارژی از پلاستیک نو درجه یک تولید می شود .    

تیز کن اره زنجیری MASHOUF
۱,۶۲۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی ها : •دستگاه زنجیر تیز کن برقی دارای سری حرفه ای است. • استفاده از دستگاه زنجیر تیز کن برقی برای همه نوع زنجیر اره برقی و بنزینی امکان پذیر است. • صفحه مدرج برای تنظیم بنا به نوع زنجیر در دستگاه زنجیر تیز کن برقی قرار داده شده است. • دستگاه زنجیر تیز کن برقی  قابلیت نصب روی میز را دارد.        

چاله کن PSI 7700
۲,۵۶۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی ها : قابلیت انتخاب بین مته با قطر 25 و 30 سانتیمتر در دستگاه چاله کن موجود است. انتخاب سایز مته با توجه به نوع زمین محل استفاده در دستگاه چاله کن امکان پذیر است.

شمشادزن مدل PSI 5701
۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه شمشادزن دارای سیستم لرزشگیر حرفه ای است. دسته دستگاه شمشاد زن چرخان است. از شمشاد زن برای هرس درختان کوچک و کوتاه کردن علف ها و شاخ و برگ هایی  که نمی توان با ماشین چمن زن آنها را کوتاه نمود استفاده می شود. اصول کار شمشاد زن مشابه اره موتوری است اما قسمت های مختلف آن دارای ویژگی های خاص خود می باشد. قسمت های اصلی این دستگاه شامل موتور، واحد برش و قسمت های کنترل کننده است. واحد برش یا شانه برش دارای تیغه های ثابت و متحرک بوده که در حرکت رفت و برگشتی تیغه های متحرک نسبت به تیغه های ثابت شاخه ها بین تیغه ها گیر کرده و عملیات برش مشابه قیچی انجام می گیرد. تیغه های مختلف به همراه شانه های مخصوص جهت کاربرد های گوناگون به موتور نصب می شود. شمشاد زن ها و حاشیه زن ها در انواع برقی وموتوری (بنزینی) موجود می باشد. که دستگاه های کوچک عمدتا برقی و نمونه های بزرگتر با موتور بنزینی جهت تولید قدرت و توان بیشتر تولید شده انمد. شمشاد زن های برقی نسبت به انواع موتوری آن دارای سرو صدای و آلایندگی به مراتب کمتری هستند. در یک اندازه و وزن مشخص موتورهای دو زمانه قدرت بیشتری  نسبت به انواع چهار زمانه تولید می کنند به همین علت از موتور های دو زمانه کوچک قدرتمند که سوخت آن ترکیبی از بنزین و روغن است برای این دستگاه ها استفاده شده است. ظرفیت کاری شمشاد زن ها با مقدار قدرت موتور آنها تعیین می گردد

پمپ آب 2 اینچ بنزینی PSI 6721
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

موتور پمپ های آب کشاورزی  بسته به موتوری که دارند با مدل های مختلفی نام گذاری می شوند . پمپ های کشاورزی  در سه مدل بنزینی ، دیزلی و نفت و بنزین با موتور هایی با برند های KOSHIN ، HONDA و ROBIN از 1 تا 3 اینچ عرضه می گردد.  این پمپ های آب خروجی 1 اینچ و حداکثر ارتفاع 32 متر و حداکثر آبدهی 110 لیتر بر دقیقه ای دارد.  

پمپ آب 1 اینچ مدل PSI 6710
۱,۴۷۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

به طور کلی پمپ به دستگاهی گفته می‌شود که انرﮊی مکانیکی را از یک منبع خارجی گرفته و به سیالی که از آن عبور می‌کند، انتقال دهد. در نتیجه، انرﮊی سیال پس از خروج از این دستگاه (پمپ) افزایش می‌یابد. در پمپ‌ها تغییرات انرﮊی سیال همواره به صورت تغییر فشار سیال مشاهده می‌گردد. از پمپ ها برای انتقال سیال به یک ارتفاع معین و یا جابجایی آن در یک سیستم لوله کشی و یا هیدرولیک استفاده می نمایند. به عبارت کلی تر، پمپ دستگاهی است که سیالات غیرقابل تراکم را از یک نقطه به نقطه‌ای دیگر جابجا می‌نماید. دستگاه پمپ آب سبک و کارآمد است.  

سمپاش پشتی خرطومیPSI 5401
۱,۶۸۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

• دستگاه سمپاش خرطومی دارای باک سم 14 لیتری است. • قدرت پرتاب سم در دستگاه سمپاش خرطومی 10 متر است. • پمپ فلزی در دستگاه سمپاش خرطومی قرار داده شده است. • تمامی قطعات یدکی؛ در حد مونتاژ به همراه دستگاه سمپاش خرطومی موجود است. • طول عمر دستگاه سمپاش خرطومی بسیار بالا است.      

علف زن دوشی مدل PSI 8501
۱,۹۲۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

• قدرت دستگاه علفزن دوشی بسیار بالاست. • دستگاه علفزن دوشی دارای تیغه ۳پر و هد نخ نایلون است. • عینک ایمنی به همراه دستگاه علفزن دوشی قرار داده شده است. • دسته (فرمان) چرخشی دستگاه علفزن دوشی قابل تنظیم است. • تمامی قطعات یدکی؛ در حد مونتاژ، همراه دستگاه علفزن دوشی موجود است.

سمپاش پشتی لانسی مدل PSI 5301
۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

• دستگاه سمپاش لانسی باک سم 24 لیتری دارد. • قدرت پرتاب سم در دستگاه سمپاش لانسی 10 متر است. • پمپ فلزی در دستگاه سمپاش لانسی قرار دارد. • تمامی قطعات یدکی؛ در حد مونتاژ در دستگاه سمپاش لانسی موجود است. • طول عمر دستگاه سمپاش لانسی بسیار بالا است. • وزن دستگاه سمپاش لانسی پایین است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل