انواع دستگاه چاپ افست

دستگاه چاپ افست رول برای بسته بندی مدل دیوو استریم
۲۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چاپ افست “دیوو استریم” یک دستگاه چاپ افست است که طول تکرار متغیر چاپ را اجازه می دهد. این دستگاه برای بسته بندی با تولید کم طراحی شده ولی همچنان قابل رقابت هستند، چرا که در افست وب برای مصرف کننده های آن هزینه کمتری وجود دارد. قابلیت چاپ بر روی فیلم، کاغذ یا مقوا نیز با استفاده از این دستگاه چاپ افست فراهم است. دستگاه چاپ افست“دیوو استریم” برای چاپخانه های بسته بندی با تنوع کاری بالا بسیار مناسب است.

دستگاه چاپ افست رول روزنامه مگنوم کامپکت
۱۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در دستگاه چاپ افست رول “مگنوم کامپکت” بر اساس تکنولوژی اثبات شده سطح چاپی جدیدی را برای دستگاههای چاپ روزنامه، کتاب یا نیمه تجاری ارائه می دهد. تعویض اتوماتیک صفحات، برای کارهای چاپی کوتاه مدت با استفاده از در دستگاه چاپ افست رول “مگنوم کامپکت” ایده آل است و تغییرات بسیار سریع را اجازه می دهد. طراحی نوآورانه برجهای مجزا همچنین تمیز کردن، تعمیر و نگهداری این دستگاه چاپ را آسان می سازد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه چاپ افست رول برای کتاب مدل WS-D
۲۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چاپ افست”WS-D” به طور خاص برای چاپ کتاب طراحی شده است. واحدهای چاپ این سری قادر به چاپ کتاب و نسخ تجاری با کیفیت بالای مورد نیاز چاپخانه های کتاب هستند. امکاناتی مانند plate-cocking و درام های جوهر آب سرد به عنوان ویژگی های استاندارد در این دستگاه چاپ کتاب گنجانده شده است. تاکن چند منظوره کتاب، بر اساس طراحی تاکن اثبات شده JF45 قادر به تغییر اندازه اتوماتیک بین فرمت های مختلف تا در کمتر از 1 دقیقه می باشد. ویژگی های دستگاه های چاپ رول : کاغذ رول از کاغذ ورق ارزانتر است در نتیجه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند. تا ۵ برابر از سرعت بیشتری نسبت به بهترین دستگاه های ورقی برخوردارند. دستگاه های رول قادرند پس از چاپ بلافاصله کارهای صحافی(تاکنی، مفتول، چسب) انجام دهند. دستگاه های رول برای مواردی که زمان در آن ها عامل تعیین کننده است مانند روزنامه از بهترین نوع دستگاه های چاپ هستند. دستگاه های رول قادرند چندین رنگ را چاپ کنند ( به مناسب هر کاغذ گیر یک رنگ و به تناسب هر پوینت ۱تا ۴ رنگ)

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل