انواع لودر

دستگاه لودر 5 تن XCMG ZL50 GN
۹۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه لودر 5 تن XCMG ZL50 GN دارای قدرت و توان بالا، بکارگیری قطعات و تجهیزات بسیار مرغوب، سهولت در تعمیرات از جمله ویژگی های است که این محصول را در صدر فهرست فروش تولیدات این شرکت قرار داده است. قابل ذکر است که لودر ZL50GN با مشارکت شرکت XCMG چین، با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت بصورت CKD توسط شرکت آران ماشین توس تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول مناسب برای استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی ، انواع کسب و کار های مرتبط با لودر مثل معادن سنگ آهن ، شن شویی ها ، پروژه های راهسازی و … می باشد. از مزایای این لودر گیربکس هیدرومکتنیکی که دارای کیفیت بسیار عالی و همچنین گیربکس برقی آن را که تحت لیسانس شرکت ZF المان است را می توان نام برد .    

لودر مدل TBL500
۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

لودر مدل TBL500 دارای موتور شش سیلندر پرکینز TBL 500 با توان 115 اسب بخار با پمپ انژکتور دلفی بوده و قابلیت افزایش توان تا hp150 را نیز دارد.موتور به کار رفته تحت لیسانس پرکینز انگلستان ساخت شرکت موتور سازان تراکتورسازی میباشد. سیستم هیدرولیک این لودر،  مجموعه پمپ چدنی دنده ای با دبی جمعا 150لیتر در دقیقه متصل به گیربکس و حداکثر فشار کاری 275 بار این سیستم دقیقا عملکرد و قدرت حفاری مشابه بیل مکانیکی را ارائه می دهد. کابین لودر مدل TBL500 به نوعی طراحی و ساخته شده است که در صورت اصابت کابین به ضربات خارجی و یا واژگون شدن سلامت راننده را حفظ نماید و از نظر ارتعاشات و صدا عایق بوده و داری بخاری و کولر جداگانه می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
لودر مدل TBL450
۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

لودر مدل TBL450 دارای موتور شش سیلندر پرکینز TBL 450 با توان 115 اسب بخار با پمپ انژکتور دلفی بوده و قابلیت افزایش توان تا hp150 را نیز دارد.موتور به کار رفته تحت لیسانس پرکینز انگلستان ساخت شرکت موتور سازان تراکتورسازی میباشد. سیستم هیدرولیک این لودر ، مجموعه پمپ چدنی دنده ای با دبی جمعا 150لیتر در دقیقه متصل به گیربکس و حداکثر فشار کاری 275 بار این سیستم دقیقا عملکرد و قدرت حفاری مشابه بیل مکانیکی را ارائه می دهد. سیستم خنک کننده روغن هیدرولیک این سیستم در ایران نخستین بار در این شرکت طراحی و ساخته شده است و با خنک کردن روغن هیدرولیک در یازده مرحله و سیستم Bypass برای کنترل فشارآن علاوه بر افزایش طول عمر و عملکرد قطعات هیدرولیک ، زمان بهره برداری از دستگاه را در مناطق گرمسیر افزایش می دهد. همچنین در سیستم هیدرولیک اکثرا از لوله های فولادی هیدرولیکی فشار بالا استفاده شده که در عین حال باعث خنک کاری مجدد روغن نیز می گردد.

لودر مدل TBL430
۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

لودر مدل TBL430 دارای موتور چهار سیلندر پرکینز TBL 430 با 100 اسب بخار قدرت موتور (اینترکولردار) و گشتاور 430 نیوتن متر در1400 دور است. و همچنین قابل ذکر است موتور ذکر شده از موتورهای سبز بوده با استاندارد محدودیت آلایندگی اروپا (stage2) و با مصرف میانگین7 لیتر در 1 ساعت کارکردبادور1400 میباشد. درایو لاین(اکسل جلو، اکسل عقب و گیربکس) لودر مدل TBL430  ساخت شرکت CARRARO ایتالیا میباشند که گیربکس آن به صورت سیستم اتوماتیک توربین دار چهار سرعته بوده و سرعت آن 45 کیلومتر بر ساعت میباشد که بدین منظور از ترمزهای نسل جدید با 4 دیسک بزرگ غوطه ور در روغن برای هر چرخ استفاده شده است که باعث افزایش قدرت ترمزگیری در سرعتهای بالا شده است. سیستم هیدرولیک ، مجموعه پمپ چدنی دنده ای با دبی جمعا 150لیتر در دقیقه متصل به گیربکس و حداکثر فشار کاری 275 بار این سیستم دقیقا عملکرد و قدرت حفاری مشابه بیل مکانیکی را ارائه می دهد.

لودر لیفتراکی آران 980
۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

لودر لیفتراکی آران 980 در شرایط سخت معدن و بلند کردن قله هایی تا وزن 26 تن قابلیت کار کردن را دارد. در ساخت لودر لیفتراکی آران 980  از بهترین قطعات ساخت اروپا و آمریکا  استفاده شده است. طراحی جدید شاسی و سازه این لودر منطبق با استاندارد های روز دنیا است که باعث شده تا خریداران با اطمینان خاطر از عملکرد این دستگاه ، اقدام به بکارگیری آن در معادن و پروژه های خود نمایند . معادن سنگ های ساختمانی و کانی های فلزی ، بنادر و اسکله های کشتیرانی ، پروژه های بزرگ ساختمانی و راهسازی از جمله مکان هایی هستند که این نوع لودر در آنها کاربرد فراوان دارد .

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل