دستگاه روغن کشی

دستگاه روغن گیری مدل OILSET- 6D
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغن گیری مدل OILSET- 6D برای روغن کشی در مصارف فروشگاهی و عطاری می باشد و امکاناتی به تناسب این کاربرد دارد.این دستگاه امکان روغن گیری از دانه های روغنی کنجد ، سیاه دانه ، رازیانه ، بادام ، گردو ، تخم کتان ، آفتابگردان ، بادام زمینی و …. را دارد.برای یک عطاری و فروشگاه ؛ زیبایی و ابعاد کوچک و سادگی کاربری و نظافت بسیار مهم است که این ویژگی در دستگاه روغن گیری مدل OILSET- 6D دیده میشود.

دستگاه پرس روغن ارده
۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پرس روغن ارده جهت استخراج روغن از ارده کنجد طراحی و ساخته شده است. روغن ارده از دیرهنگام در طب سنتی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.با مجهز بودن به پرس هیدرولیک 20 تن قادر است روغن موجود در ارده کنجد را به طور کامل جداسازی نماید.محفظه پرس و بخش های در تماس با ارده و روغن از استیل 304 ساخته شده است.طراحی زیبا و کارکرد آسان و عدم نیاز به برق ،کاربری این دستگاه را در مکانهای مختلف آسان می کند. از دستگاه پرس روغن ارده ، می توان برای استخراج روغن از زیتون تازه نیز استفاده کرد که البته نیاز به دستگاه و کانتر جهت جداسازی روغن از آب زیتون دارد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه روغنگیری پرس سرد 90 توربو
۷۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغنگیری پرس سرد  با بهره مندی از موتور گیربکس قدرتمند و همچنین سیلندر تقویت شده برای روغنگیری از انواع دانه های روغنی به خصوص دانه های سخت نظیر : هسته انار ، هسته انگور و هسته خرما طراحی و ساخته شده است و به راحتی از دیگر دانه های روغنی نیز با بالاترین درصد روغنکشی می کند . با وجود نزدیکی این دستگاه با پرس 85 از نظر قدرت موتور گیربکس دو برابر شده است و قطعات اکسترودر هم جهت تحمل فشارهای زیاد ناشی از روغنگیری از دانه های سخت به طور ویژه ای تقویت شده اند. سرعت روغنگیری این دستگاه روغن گیری با ظرفیت روغنگیری 22 کیلو گرم دانه ورودی در ساعت ، گزینه ای ایده آل برای کارگاه های روغنکشی و فروشگاه های روغنگیری می باشد .دستگاه پرس 90 توربو در دو مدل ، یک مدل برای فروشگاه با طراحی ویژه با کاور تمام استیل و مدل دیگر با طراحی صنعتی مناسب جهت کارگاههای روغنگیری طراحی و ساخته میشود. قدرت و قطعات هر دو مدل تماما یکسان است و تنها از جنبه ظاهری متفاوت هستند. قطعات سیلندر از فولاد های آلیاژی ویژه با سختی بسیار بالا و با قابلیت تحمل فشار های سنگین جهت کارکرد شبانه روزی طراحی و ساخته شده است. دستگاه پرس سرد 90 توربو BD 90 turbo cold press machine،دارای یکسال ضمانت می باشد . جهت تحمل نیروی بسیار زیاد پرس از بلبرینگ های کف گرد بشکه ای و گیربکس با ضریب اطمینان بسیار بالا استفاده شده است. کارکرد این دستگاه کاملا بی صدا می باشد و یک فن خنک کننده بزرگ هم از بالا رفتن دمای موتور در سرعت های کاری پایین جلوگیری می کند. مجهز بودن به سیلوی 40 کیلویی ، اینورتر قدرتمند ، کنترلر دمای دیجیتال و سیستم هوشمند خاموش کننده اتوماتیک ، از دیگر ویژگی های پرس 90 توربو بکردانه می باشد. دستگاه پرس 90 توربو بکردانه  با طراحی ظاهری زیبا و چشم نواز،تحت استاندارد ISO 9001 و CE اروپا ، تولید می شود.    

دستگاه روغنگیری 85 اکو
۴۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغنگیری پرس سرد 85 اکو یک دستگاه قدرتمند با ظرفیت روغن کشی 20 کیلوگرم دانه ورودی در ساعت قابلیت روغنگیری از انواع دانه های روغنی هم چون : سیاهدانه ، کلزا ، کنجد ، آفتابگردان ، فندق ، هسته انار ، هسته انگور ، کرچک ، سویا و... را دارد.این دستگاه با طراحی زیبا و کم حجم و مجهز بودن به کلیه تجهیزات یک پرس روغنگیری حرفه ای ، برای آن دسته از مشتریان که به دنبال دستگاه کم حجم و با کارایی بالا و قیمت مناسب هستند ، گزینه ای بسیار ایده آل می باشد که کلیه ویژگی های پرس روغنگیری حرفه ای از قبیل : مجهز بودن به اینورتر ، کنترلر دمای دیجیتال ، موتور گیربکس قدرتمند و بی صدای ایلماز ترکیه را دارد که بوسیله یک فن خنک کننده ، از افزایش دمای موتور در دور های کارکرد پایین جلوگیری می کند و قطعات سیلندر ساخته شده ، از بهترین آلیاژ های سخت کاری شده در طراحی و ساخت پرس های روغنکشی اکو در نظر گرفته شده است . دستگاه روغنگیری 85 اکو با طراحی ویژه و سهولت کاربری که دارند ، جهت استفاده در کارگاه ها و فروشگاه های روغنگیری و همچنین استفاده به صورت زنجیره ای از دستگاه ها ، جهت خطوط تولید روغنکشی بسیار مناسب هستند. به مدد موتور گیربکس قدرتمند دستگاه روغنگیری بکردانه 85 اکو ، قابلیت روغنگیری از دانه زیتون را نیز دارا می باشد. این دستگاه تحت استاندارد ISO 9001 و CE اروپا ، تولید می شود و دارای یکسال ضمانت می باشد و قابلیت کار مداوم شبانه روزی را دارد.  

دستگاه روغنگیری پرس سرد 85
۵۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغنگیری پرس سرد 85، با ظرفیت واقعی روغنگیری 20 کیلوگرم دانه روغنی در ساعت طراحی و ساخته شده است که دارای قابلیت روغنگیری از انواع دانه های روغنی از جمله: کنجد، سیاهدانه، کلزا ،تخم کتان، سويا، آفتابگردان، فندق، هسته انگور، کرچک ، زیتون ، سویا و ... میباشد. دستگاه روغن گیری 85 هم مانند سایر دستگاه های تولیدی این شرکت دارای کارکردی نرم و بی صدا با قابلیت کار شبانه روزی می باشد. دستگاه روغنگیری 85 مجهز به سیستم هوشمند خاموش کننده اتوماتیک است و جهت استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های روغنگیری با ظرفیت نسبتا بالا پیشنهاد می گردد. دستگاه روغنگیری پرس سرد 85 BD85 cold press machine با بهره گیری از موتور و گیربکس قدرتمند و بی صدای ایلماز و قطعات سیلندر با درجه سختی بسیار بالا ، این دستگاه گزینه ای ایده آل برای استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های روغنکشی با ظرفیت متوسط و بالا میباشد . به مدد موتور گیربکس قدرتمند دستگاه روغنگیری بکردانه 85 ، قابلیت روغنگیری از دانه زیتون را نیز دارا می باشد. طراحی زیبا و پوشش تمام استیل بدنه ، سیلوی 40 کیلویی ، اینورتر جهت کنترل دور موتور ، کنترلر دمای دیجیتال و بهره گیری از سیستم هوشمند خاموش کننده ، از دیگر ویژگی های پرس 85 بکردانه می باشد.دستگاه روغنگیری پرس سرد 85 دارای استاندارد ISO 9001 و CE اروپا است.  

دستگاه روغنگیری پرس سرد 65 اکو
۳۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغنکشی پرس سرد 65 اکو با ظرفیت روغنکشی 13 کیلو گرم دانه ورودی در ساعت قابلیت روغنگیری از انواع دانه های روغنی نظیر : فندق ، بادام ، کنجد ، سیاهدانه ،آفتابگردان ، کلزا ، هسته انگور ، هسته انار و... را دارد. این دستگاه با طراحی زیبا و کم حجم و مجهز بودن به کلیه تجهیزات یک پرس روغنگیری حرفه ای ، برای آن دسته از مشتریان که به دنبال دستگاه کم حجم و با کارایی بالا و قیمت مناسب هستند ، گزینه ای بسیار ایده آل می باشد.  کلیه ویژگی های پرس روغنگیری حرفه ای از قبیل : مجهز بودن به اینورتر ، کنترلر دمای دیجیتال ، موتور گیربکس قدرتمند و بی صدای ایلماز ترکیه می باشد که بوسیله یک فن خنک کننده ، از افزایش دمای موتور در دور های کارکرد پایین جلوگیری می کند و قطعات سیلندر ساخته شده ، از بهترین آلیاژ های سخت کاری شده در طراحی و ساخت پرس های روغنکشی اکو در نظر گرفته شده است . دستگاه روغن گیری 65 اکو  با طراحی ویژه و سهولت کاربری که دارند ، جهت استفاده در کارگاه ها و فروشگاه های روغنگیری و همچنین استفاده به صورت زنجیره ای از دستگاه ها ، جهت خطوط تولید روغنکشی بسیار مناسب هستند. این دستگاه تحت استاندارد ISO 9001 و CE اروپا ، تولید می شود و دارای یکسال ضمانت می باشد و قابلیت کار مداوم شبانه روزی را دارد.

دستگاه روغنگیری پرس سرد 65
۳۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغن گیری پرس سرد 65 با ظرفیت (واقعی) روغنگیری 13 کیلوگرم دانه روغنی در ساعت جهت استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های روغنکشی با ظرفیت متوسط مناسب می باشد که دارای قابلیت روغنگیری انواع دانه های روغنی ازجمله : کنجد، سیاهدانه، تخم کتان، سويا، آفتابگردان، بادام، فندق، کلزا ، هسته انگور ، هسته انار و... می باشد، از ویژگی های این دستگاه روغن گیری کارکرد کم صدا و قابلیت کار مداوم شبانه روزی میباشد. یکی از مزایای این دستگاه، بهره گیری از PLC (سيستم هوشمند خاموش کننده اتوماتیک) است که در صورت اتمام دانه ورودی یا اخلال در عملکرد سیستم دستگاه به صورت خودکار خاموش می شود. دستگاه روغنگیری پرس سرد 65 BD 65 cold press machine مجهز به موتور گیربکس قدرتمند و بی صدای ایلماز  و فن خنک کننده موتور گیربکس می باشد. کلیه قطعات سیلندر از فولادهای ویژه با سختی و مقاومت سایشی بالا طراحی و ساخته شده اند. دستگاه روغنگیری 65 بکردانه با طراحی زیبا و پوشش تمام استیل بدنه برای استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های روغنگیری با ظرفیت متوسط مناسب است و قابلیت کار بیست و چهارساعته را دارد. مجهز بودن به سیلوی 40 کیلویی ، اینورتر جهت کنترل دور موتور ، کنترلر دمای دیجیتال، از دیگر ویژگی های پرس 65 بکردانه می باشد. این دستگاه تحت استاندارد ISO 9001 و CE اروپا ، تولید می شود و دارای یکسال ضمانت می باشد.  

دستگاه روغن گیری 45 اکو
۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغن گیری 45 اکو ، با ظرفیت روغنگیری 7 کیلوگرم دانه ورودی در ساعت ، قابلیت روغنگیری از انواع دانه های روغنی هم چون : فندق ، بادام ، کنجد ، سیاهدانه ، آفتابگردان ، کلزا ، هسته انگور ، هسته انار و... را دارد. این دستگاه با طراحی زیبا و کم حجم و مجهز بودن به کلیه تجهیزات یک پرس روغنگیری حرفه ای ، برای آن دسته از مشتریان که به دنبال دستگاه کم حجم و با کارایی بالا و قیمت مناسب هستند ، گزینه ای بسیار ایده آل می باشد که کلیه ویژگی های پرس روغنگیری حرفه ای از قبیل : مجهز بودن به اینورتر ، کنترلر دمای دیجیتال ، موتور گیربکس قدرتمند و بی صدای ایلماز ترکیه را دارد که بوسیله یک فن خنک کننده ، از افزایش دمای موتور در دور های کارکرد پایین جلوگیری می کند و قطعات سیلندر ساخته شده ، از بهترین آلیاژ های سخت کاری شده در طراحی و ساخت پرس های روغنکشی اکو در نظر گرفته شده است . این دستگاه ها با طراحی ویژه و سهولت کاربری که دارند جهت استفاده در کارگاه ها و فروشگاه های روغنگیری و همچنین استفاده به صورت زنجیره ای از دستگاه ها ، جهت خطوط تولید روغنکشی بسیار مناسب هستند. این دستگاه تحت استاندارد ISO 9001 و CE اروپا ، تولید می شود و دارای یکسال ضمانت می باشد و قابلیت کار مداوم شبانه روزی را دارد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه روغنگیری 45 رومیزی
۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغن گیری رومیزی با ظرفیت روغنگیری 7 کیلوگرم دانه ورودی در ساعت ، قابلیت روغنگیری از انواع دانه های روغنی نظیر : کنجد ، سیاهدانه ، کتان ، بادام ، پسته ، نارگیل ، هسته انگور ، انار و... را دارد. این دستگاه با ابعاد کم و سادگی کارکرد، برای استفاده در مکان هایی با محدودیت فضا، بسیار مناسب می باشد. استفاده قطعات فولادی با درجه سختی بسیار بالا، کارکردی مطمئن و بلند مدت با بالاترین درصد روغنگیری را تضمین میکند.دستگاه 45 بکردانه با بهره گیری از موتور گیربکس قدرتمند و بی صدای ایلماز ، اینورتر جهت کنترل دور موتور و کنترل دمای دیجیتال ، یک دستگاه حرفه ای در ابعاد متوسط می باشد که جهت استفاده در فروشگاه های روغنگیری گزینه ی ایده آل است. دستگاه روغنگیری پرس سرد 45 رومیزی BD 45 desktop cold press  تحت استاندارد ISO 9001 و CE اروپا ، تولید می شود و دارای یکسال ضمانت می باشد و قابلیت کار مداوم شبانه روزی را دارد. طراحی زیبا و پوشش تمام استیل بدنه ، از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه می باشد . از دیگر محصولات تولیدی شرکت بکردانه، دستگاه کره ساز می باشد. 

دستگاه روغنگیری پرس سرد 32
۱۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغنگیری پرس سرد 32 یک پرس حرفه ای در ابعاد کوچک می باشد و قابلیت روغنگیری از دانه هایی نظیر کنجد ، سیاهدانه ، کتان ، بادام ، فندق ، پسته ، گردو ، آفتابگردان ، کرچک و نارگیل را دارا می باشد. دستگاه 32 بکردانه مجهز به موتور گیربکس ایلماز ترکیه با کارکرد بی صدا ،اینورتر جهت کنترل دور موتور و کنترل دمای دیجیتال می باشد . کلیه قطعات سیلندر از فولاد های آلیاژی ویژه با سختی و مقاومت سایش بسیار بالا ساخته شده اند. طراحی بدنه تمام استیل و بسیار زیبا ، این دستگاه را به گزینه ایده آل برای استفاده در کسب و کار های خانگی و هم چنین فروشگاه های روغنگیری نموده است. دستگاه پرس سرد 32 کلیه ویژگی های یک دستگاه روغنگیری حرفه ای را دارا می باشد و می تواند با بالاترین بازدهی روغنگیری ، از انواع دانه های روغنی روغنکشی کند. ظرفیت (واقعی) دستگاه روغن گیری پرس 32 بکردانه 4 کیلوگرم دانه ورودی در ساعت می باشد. فن خنک کننده نصب شده بر روی کاور از گرم شدن موتور هنگام کار در سرعت های پایین جلوگیری می کند. این دستگاه تحت استاندارد ISO 9001 و CE اروپا تولید شده و دارای یکسال گارانتی می باشد.

دستگاه مینی پرس روغنگیری 25
۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه مینی پرس بکردانه با کاربری آسان و ظرفیت(واقعی) 5 کیلوگرم دانه ورودی در ساعت جهت مصارف فروشگاهی و خانگی طراحی و ساخته شده است.طراحی مینی پرس به گونه ای انجام گرفته که بدون نیاز به تنظیمات خاص و تنها با تغییر اندازه ژیگلور خروجی و دما از انواع دانه های روغنی نظیر : کنجد ، سیاهدانه ، آفتابگردان ، کتان ، نارگیل ، بادام ، فندق ، پسته و... روغنکشی کند. از وجوه تمایز مینی پرس بکردانه نسبت به نمونه های مشابه می توان به استفاده از موتور گیربکس صنعتی 3 استیج بسیار قدرتمند ،چرخ دنده های فولادی با عمر بالا ،آلیاژ فوق سخت ماردون و سیلندر و همچنین پنل کنترل دیجیتال با قابلیت انتخاب نوع دانه اشاره کرد.  به مدد استفاده از این موتور گیربکس ، این دستگاه قابلیت کار مداوم شبانه روزی تحت بیشترین فشارهای کاری را دارد.  این دستگاه تحت استاندارد کیفی ISO 9001 و همچنین استاندارد ایمنی اروپا CE تولید شده است و دارای یکسال گارانتی می باشد. در باره دستگاه مینی پرس بکردانه BD25:  دستگاه مینی پرس بکردانه BD25 mini cold press  کوچکترین دستگاه روغنگیری پرس سرد شرکت بکرانه می باشد .  با توجه به طراحی این دستگاه جهت استفاده در منزل و فروشگاه ، طراحی سیلندر به گونه ای انجام شده که قطعات به راحتی از هم جدا شده و مجددا در کم ترین زمان ممکن مونتاژ می شوند.قطعات سیلندر اعم از سیلندر ، خردکن و ژیگلور های خروجی دستگاه از استیل سختکاری شده ساخته شده اند و قابلیت شستشو دارند. ماردون دستگاه نیز از آلیاژی ویژه و منحصر به فرد با سختی 62 راکول ( با عمر بسیار بالا ) ساخته شده است . هم چنین جهت افزایش مقاومت سایش قطعات ، قسمت های خردکن وژیگلورها از جنس استیل سخت کاری شده استفاده شده است. با توجه به موارد مذکور می توان ، مینی پرس بکردانه را یک دستگاه حرفه ای در ابعاد کوچک دانست ، که با ظاهر زیبا و پوشش تمام استیل ، قابلیت کار شبانه روزی در منازل و فروشگاه های روغنگیری را دارد.  

دستگاه روغن کشی مدل TS 3300
۳۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغن کشی مدل TS 3300 دستگاهی دائم کار ، بی صدا و بادوام می باشد.دستگاه روغن کش با گیربکس پرقدرت و موتور 3 اسب قادر به روغن گیری از 100 نوع دانه روغنی به صورت کلدپرس می باشد. برق مصرفی دستگاه از طریق اینورتر قابلیت تبدیل شدن به تکفاز و سه فاز را دارد. انتقال نیرو از موتور گیربکس به وسیله تسمه تایم انجام می شود که این امر موجب کم شده صدای دستگاه و استهلاک آنه می شود. خنک بودن گیربکس پس از زمان طولانی کارکرد دستگاه روغن کشی نکته حائز اهمیت این مدل می باشد.  

دستگاه روغن کشی پرس سرد کالیبر 45 میلیمتر
۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه روغن کشی پرس سرد کالیبر 45 میلیمتر : این دستگاه پرس سرد جدیدترین مدل ساخته شده توسط شرکت است. این دستگاه قابلیت استفاده از برق تک فاز خانگی را دارد. این دستگاه جهت بر آورده شدن خواسته مشتری ها به منظور ساخت دستگاهی بین 35 و 65 میلیمتری تولید شده است. دستگاه روغن کشی پرس سرد کالیبر 45 میلیمتر یه همراه تابلو برق و میز استیل ارائه می شود. این دستگاه مناسب برای فروشگاه عطاری و آزمایشگاه ها می باشد.

دستگاه روغن کشی پرس سرد کالیبر 180 میلیمتر
۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه روغن کشی پرس سرد کالبر 180 میلیمتر : این دستگاه روغن کشی پرس سرد کالبر  مناسب جهت کارخانه ها و کارگاه های با ظرفیت متوسط می باشد. این دستگاه قابلیت تبدیل روزانه 3 تا 5 تن دانه به روغن و کنجد دارد. مصرف برق این دستگاه 7/5 کیلوات در ساعت می باشد. این دستگاه مجهز به گیربگس سایکلو ضد شوک می باشد. همچنین این دستگاه قابلیت روغن گیری از دانه های روغنی بدون نیاز به هیچگونه پیش آوری دارد.

دستگاه روغن کشی پرس سرد 85 میلیمتر
۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه روغن کشی پرس سرد 85 میلیمتر : مدل این دستگاه روغن کشی پرس سرد 85 میلیمتر می باشد. ظرفیت روغن کشی این دستگاه 500 - 700 کیلوگرم در 24 ساعت می باشد. این دستگاه مناسب جهت کارگاه های کوچک صنعتی می باشد. دستگاه روغن کشی پرس سرد با برق 3فاز و تکفاز را دارد. این دستگاه بدون صدا است و هیچگونه آلودگی و بوی نامطبوعی را تولید نمی کند. این دستگاه قابلیت تولید 700 کیلوگر دانه به روغن وکنجاله در شبانه روز با مصرف 2200 ولت برق را دارد. این دستگاه مجهز به گیربکس سایکلو ضد شوک می باشد. راه اندازی این دستگاه در کمتر از یک روز می باشد.  

دستگاه روغن گیری پرس سرد
۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه روغن گیری پرس سرد: ظرفیت اسمی 8 کیلوگرم ورود دانه در ساعت می باشد. این دستگاه روغنگیری ساخت آلمان می باشد. موتور دستگاه روغن گیری پرس سرد 1.1 کیلووات می باشد. روغنگیری به روش پرس سرد بدون نیاز به اضافه کردن رطوبت یا سایر افزودنی ها می باشد. ورودی برق این دستگاه  تکفاز می باشد. کارکرد بی صدا، بسیار آسان و اوپراتور پسند، روغنگیری از انواع دانه های روغنی با حداکثر بازدهی و حداقل دما دارد. دستگاه روغن گیری پرس سرد توانایی کار 24 ساعته را دارد.

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF 80
۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF 80 قابلیت روغن گیری از نوع  پرس سرد ماردونی بوده و مجهز به تابلو برق ABB است. کاربرد دستگاه روغن گیری پرس سرد NF 80 : برای روغن گیری از کنجد سیاه دانه، تخمه آفتاب گردان، هسته انار، نارگیل و بیش از صد نوع دانه های دیگر می توان از دستگاه روغن گیری پرس سرد NF 80 استفاده کرد. ظرفیت روغن گیری این دستگاه 1 تا 10 کیلوگرم دانه در ساعت است.

دستگاه روغن گیر مدل k120
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغن گیری مدل k120 قابلیت تنظیم دما وکنترل دما را دارد. این دستگاه روغن گیری دارای کنترل از راه دور است. ظرفیت روغن گیری این دستگاه ساعتی 10 لیتر روغن است.

دستگاه روغن گیری کنجد مدل k60
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغن گیری کنجد مدل k60 قابلیت تنظیم دما وکنترل دما را دارد. این دستگاه روغن گیری دارای کنترل از راه دور است. ظرفیت روغن گیری این دستگاه ساعتی 4 لیتر روغن است.  

دستگاه روغن گیری پرس سرد مدل OILSET3-6
۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغن گیری مدل (OILSET/3-6) مناسب برای مصرف خانگی و عطاری قابلیت روغن گیری پرس سرد مستقیم از انواع دانه های روغنی (بدون نیاز به رطوبت زنی دانۀ روغنی) با ورودی حدودا 4 کیلوگرم کنجد در ساعت را دارد. این دستگاه دستگاه قابلیت روغن گیری کنجد ، سیاه دانه ، رازیانه ، بادام ، گردو ، تخم کتان ، آفتابگردان ، بادام زمینی ، اسفند ، تاتوره ، بنه و …. را دارد. ویژگی ها : قابلیت تنظیم دمای کنجاله (جدید) کارکرد و نظافت آسان و سریع تولید روغن گیاهی شفاف و سالم کنجاله ی کاملا خشک (چیپسی)

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شرکت ها

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل