دستگاه کره بادام زمینی

دستگاه ارده گیری و کره گیری با سنگ طبیعی
۴,۹۰۰,۰۰۰-۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ارده گیری و کره گیری باسنگ طبیعی قابلیت تنظیم نرمی و زبری را دارد. دستگاه کره گیر بادام زمینی بتین قابلیت تولید کره از تمامی مغزیجات روغنی و همچنین نارگیل را دارد. کره حاصل از این دستگاه به دلیل سنگ طبیعی داخل این دستگاه کاملا نرم و بدون هیچگونه زبری است. ظرفیت تولیدی این دستگاه کره گیری 25-50 کیلوگرم درساعت است. کارایی و تمیز کردن دستگاه کاملا ساده است و نیاز به اپراتور خاصی ندارد.      

دستگاه کره گیر بادام زمینی P1
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شرکت کاراپرس دستگاه کره گیر بادام زمینی P1 را جهت استفاده در فروشگاهها به کاربران پیشنهاد می کند. این مدل از دستگاه کره ساز بادام زمینی دارای موتور گیر بکس ساخت ترکیه ایتالیا است. دستگاه کره گیر بادام زمینی P1 قابلیت کرهگیری از 40 کیلو گرم دانه  در ساعت را دارد. کاربرد دستگاه کره گیر بادام زمینی P1 : به جز بادام زمینی این دستگاه کره ساز قابلیت کره گیری از فندق، پسته، بادام درختی، نارگیل، مغز آفتاب گردان و کنجد را نیز دارد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه ارده گیری و کره گیری سنگی
۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ارده گیری و کره گیر بتین اولین دستگاه ارده ساز و کره ساز با سنگ طبیعی دارای قابلیت تولید ارده و کره بادام زمینی و پسته و ...دستگاه دارای تولید حداقل 30-60کیلوگرم درساعت تولید میباشد.دستگاه ارده گیر دارای سنگ طبیعی می باشد بنابراین ارده خروجی کاملا نرم می باشد.دستگاه ارده ساز دارای قابلیت نرمی و زبری می باشد.    

دستگاه چند کاره ارده و کره ساز
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ارده یا طحینه خوراکی‌ست که از دانه‌های کنجد تفت داده شده و کوبیده شده بدست می‌آید. ارده به تنهایی به عنوان چاشنی یا به بخش اصلی حلوا ارده، حلواشکری، بابا غنوج و حمص استفاده می‌شود. ارده خود به تنهایی یک ماده غذایی کامل برای هر وعده غذایی بویژه صبحانه است. ارده را به طرق مختلفی می‌توان مصرف نمود. می‌توان آن را بصورت خالص و بدون هیچگونه افزودنی با نان مصرف کرد و یا مواد شیرینی از قبیل: عسل، شیره اعم از شیره نبات، خرما، انگور و مربا به آن اضافه نمود. میزان افزودنی بسته به ذایقه افراد متفاوت است. خواص ارده و عسل تابستان دارای مزاج گرم و خشک است به همین دلیل افرادی که دارای طبع صفراوی هستند در این فصل شدیداً دچار بحران جسمی و روحی می شوند. صفراوی مزاج ها تحمل گرمای تابستان را ندارند و این افراد در تابستان نباید از مواد غذایی گرم و خشک استفاده کنند و بهتر است از غذاهای با طبع سرد و تر بیشتر مصرف کنند تا به اصطلاح جگر مصرف کننده خنک شود. فصل زمستان، فصل سرد و تر است و معمولاً افرادی که بلغمی مزاج هستند و دارای طبع سرد و ترند در این فصل احساس سرمای بیشتری می کنند که باید از موادغذایی گرم مثل عسل، ارده و شیره استفاده کنند. از کنجد و ارده در درمان اختلالات کبد و کلیه استفاده می‌شود و برای درمان استخوان‌درد و درد مفاصل هم مفید است. به دلیل تحرک بالای کودکان، مصرف ارده و حلوا ارده در وعده صبحانه، علاوه بر رساندن انرژی لازم به آنها، باعث تقویت حافظه‌شان هم می‌شود. شیره انگور هم درست مانند خود انگور مقدار قابل توجهی ویتامین «آ»، «ب»و «ث» دارد و در ضمن ضدنفخ هم هست. دستگاه ارده صنعتی AG برای تولید ارده از کنجد و سایر دانه های روغنی طراحی و ساخته شده است. تفاوت این دستگاه نسبت به دستگاه های ارده گیری سنتی ، حجم کم دستگاه، سرعت تولید بالاتر و قابلیت کره گیری از دانه هایی نظیر بادام زمینی ، فندق، پسته و ... می باشد. ویژگی های ایده آل دستگاه ارده صنعتی AGجهت استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های ارده گیری ، کیفیت قابل قبول ارده خروجی، سهولت کاربری و تنظیم دستگاه همچنین قطعات تمام استیل میباشد. ظرفیت تولید در بیشترین سرعت، ۳۰ کیلوگرم ارده در ساعت است. در این دستگاه از دو عدد تیغه آسیاب از جنس استیل 304 استفاده شده است که با تنظیم فاصله بین تیغه ها میزان نرمی و زبری ارده قابل تنظیم می باشد. برای جلوگیری از گرم شدن سیلندر و تیغه ها در کارکرد طولانی امکان اتصال سیستم گردش آب داخل سیلندر دستگاه فراهم شده است. دستگاه ارده صنعتی AGمجهز به اینورتر جهت تنظیم سرعت میباشد. 

دستگاه ارده ساز و کره بادام زمینی
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ارده ساز و کره بادام زمینی مناسب برای مغازه و کارگاه می باشد قابلیت این دستگاه تولید انواع کره آجیل , تولید کره بادام زمینی , کره فندوق , تولید کره با طعم های مختلف , کره بادام زمینی به همراه پسته , تولید کره بادام زمینی همراه با شیره ی انگور و..است . دستگاه ارده ساز قابلیت گرفتن ارده با قابلیت تنطیم زبری و نرمی, تولید ارده با ظعم های مختلف ,ارده کاکائویی و غیره را دارا می باشد. مزیت این دستگاه قابلیت میکس و شستشو می باشد از هر 45 کیلو کنجد میتوان 45 کیلو ارده تولید کرد . با دستگاه ارده ساز و کره بادام زمینی در هر ساعت میتوان 40 کیلو ارده تولید کرد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .