قیمت دستگاه آسیاب

دستگاه آسیاب مفصلی
۱,۶۰۰,۰۰۰-۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب فصلی پر قدرت شرکت بتین باموتور 28هزار دور دردقیقه دستگاه اسیاب دارای قابلیت پودر کردن تمامی دانه های سخت و همچنین تمامی هسته جات را دارا میباشد. دستگاه آسیاب رومیزی دارای قابلیت چرخش 360درجه برای تخلیه آسان پودر دستگاه آسیاب عطاری دارای ظرفیت های مختلف میباشد برای مثال(نیم کیلو گرم،1کیلو گرم،1/5کیلوگرم،2کیلوگرم،3کیلوگرم)موجود میباشد. دستگاه آسیاب دارای تایمر زمانی میباشد و همچنین دارای سنسور درب برای ایمنی بالاتر کالا دستگاه دارای تیغه فولادی غیر شکننده و همچنین 2دست تیغه یدک برای مشتری عزیز رایگان داده میشود. دستگاه های موجود دارای 1سال ضمانت و 5سال خدمات پس از فروش و همچنین دارای ضمانت برگشت کالا درصورت نامرغوب بودن جنس میباشد. قیمت دستگاه آسیاب کاملا مناسب و بصرفه میباشد.

دستگاه آسیاب مدل (TS 4800 (PM 40
۴۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب مدل (TS 4800 (PM 40 بیشتر برای پودر مانند ادویه جات ،ترشی جات ، میوه های خشک ، غلات و مواد معدنی کاربرد دارد. این دستگاه پرقدرت ، پرسرعت و دقیق می باشد. این آسیاب ها با داشتن مکنده قوی ، سیکلون و بگ فیلتر از توانایی ، قدرت و سرعت بالایی برخوردار هستند. هاپر این آسیاب ها با گنجایش 200 لیتر و مجهز به فیدر قابل تنظیم ریزش بار به داخل آسیاب می باشد. تمامی قطعات از استیل 316 ساخته شده است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه آسیاب شکر مدل (TS 4300 ( pm 40
۲۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب مدل (TS 4300 ( pm 40 دستگاهی با قابلیت پودر نرم ، پرسرعت و پربازده می باشد.این آسیاب با مکانیزم پین میل جهت پودر کردن شکر، انواع مواد معدنی و داروئی ساخته شده است .قطعات بکار رفته در این دستگاه ها از جنس استیل 316 و دارای موتور 10 تا 60 اسب می باشند. بیشترین کاربرد را در صنایع شکلات سازی ، کیک و کلوچه و بیسکوئیت دارند. پودر حاصل از این آسیاب ها در حد میکرون است. لازم به ذکراست این دستگاه با توجه به مواد و نیاز مشتری طراحی و سفارشی سازی میشود.  

دستگاه آسیاب شکر مدل (TS 4200 ( pm 30
۱۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب مدل (TS 4200 ( pm 30 دستگاهی با قابلیت پودر نرم ، پرسرعت و پربازده می باشد.این آسیاب با مکانیزم پین میل جهت پودر کردن شکر، انواع مواد معدنی و داروئی ساخته شده است .قطعات بکار رفته در این دستگاه ها از جنس استیل 316 و دارای موتور 10 تا 60 اسب می باشند. بیشترین کاربرد را در صنایع شکلات سازی ، کیک و کلوچه و بیسکوئیت دارند. پودر حاصل از این آسیاب ها در حد میکرون است. لازم به ذکراست این دستگاه با توجه به مواد و نیاز مشتری طراحی و سفارشی سازی میشود.  

دستگاه آسیاب مدل TS 4500
۲۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب مدل TS 4500 برای مواد چرب ، پربازده و خاص کاربرد دارد.این آسیاب مخصوص پودر کردن انواع مواد چرب و سختی است که به راحتی قابل پودر شدن نمی باشند. بیشترین کاربرد را برای دانه های چرب همچون : سنجد ، فلفل ، زیره ، سیاه دانه ، تخم کتان ،چهارتخم ، قوتو و قهوه دارد.این دستگاه مناسب برای استفاده در مکانهایی همچون کارخانه های داروسازی و کارگاه های قوتو می باشد. از ویژگی های این دستگاه می توان به خنک آسیاب کردن آن اشاره کرد.

دستگاه آسیاب مدل TS 2700
۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

آسیاب مدل TS 2700 پودر نرم ، کم حجم و پرقدرت می باشد.این آسیاب با مکانیزم پین میل و بدنه ای از جنس چدن و برق مصرفی تک فاز طراحی و ساخته شده است .6 نوع توری با سایز بندی مختلف جهت پودرانواع مواد خشک برای این دستگاه در نظر گرفته شده است. وجود چندین پین و چکش برروی صفحه دیسک موجب میشود پودر حاصل از این دستگاه از نرمی خاصی برخوردار باشد.دستگاه آسیاب مدل TS 2700 بیشتر در امور کارگاهی با ظرفیت های متوسط کاربرد دارد.

دستگاه آسیاب مدل TS 2500
۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب مدل TS 2500 پرسرعت ، کم حجم ، پرقدرت و می باشد.این آسیاب ها دارای مکانیزم پره دنده اند، همچنین از سرعت و قدرت بالایی در پودرکردن مواد برخوردارند همین امر باعث میشود مواد را درعرض 33 ثانیه تبدیل به پودر نمایند،این دستگاه ها مناسب پودر کردن موادی از جمله :هل،قهوه ،فلفل ،دارچین،زردچوبه،بنه و ...می باشند.کاربرد این دستگاه ها بیشتر در رستوران ها و کارگاه های شیرینی و بستنی سازی با ظرفیت 10 الی 15 کیلوگرم در ساعت است.

دستگاه آسیاب مدل TS 2400
۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب مدل TS 2400 پرسرعت ، کم حجم ، پرقدرت و می باشد.این آسیاب ها دارای مکانیزم پره دنده اند، همچنین از سرعت و قدرت بالایی در پودرکردن مواد برخوردارند همین امر باعث میشود مواد را درعرض 33 ثانیه تبدیل به پودر نمایند،این دستگاه ها مناسب پودر کردن موادی از جمله :هل،قهوه ،فلفل ،دارچین،زردچوبه،بنه و ...می باشند.کاربرد این دستگاه ها بیشتر در رستوران ها و کارگاه های شیرینی و بستنی سازی با ظرفیت 10 الی 15 کیلوگرم در ساعت است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه آسیاب مدل TS 2200
۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب مدل TS 2200 پرسرعت ، کم حجم ، پرقدرت و می باشد.این آسیاب ها دارای مکانیزم پره دنده اند، همچنین از سرعت و قدرت بالایی در پودرکردن مواد برخوردارند همین امر باعث میشود مواد را درعرض 33 ثانیه تبدیل به پودر نمایند،این دستگاه ها مناسب پودر کردن موادی از جمله :هل،قهوه ،فلفل ،دارچین،زردچوبه،بنه و ...می باشند.کاربرد این دستگاه ها بیشتر در رستوران ها و کارگاه های شیرینی و بستنی سازی با ظرفیت 10 الی 15 کیلوگرم در ساعت است.

دستگاه آسیاب رومیزی مدل TS 1500
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

آسیاب رومیزی مدل TS 1500 با دوام ، بی صدا ، پرقدرت می باشد.آسیاب TS 1500 دارای مکانیزم چکشی بوده و وجود چکش های استیل و دنده فولادی، قدرت پودر کردن مواد را دوچندان کرده است.بیشترین کاربرد این دستگاه برای پودر کردن ادویه ا ز جمله زردچوبه،فلفل ، دارچین و ... در عطاری ها در حضور مشتری می باشد.

دستگاه آسیاب رومیزی مدل TS 1300
۹۲۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب رومیزی مدل TS 1300،آسیابی قوی و پرسرعت، مناسب برای پودر کردن مواد سفت و سخت می باشد.دستگاه کم حجم، سبک و سریع عمل میکند.دارای ظرفیت 10 - 5 کیلوگرم در روز می باشد.این آسیاب با تیغه و مخزن کاملا بهداشتی قادر است بیشترین مواد را در مدت 20 ثانیه تبدیل به پودر نماید.دستگاه آسیاب رومیزی برای رستوران ها ، کارگاه های بستنی و سوهان سازی، داروسازی و مصارف خانگی همچون پودر کردن ادویه ساخته شده است.  

دستگاه آسیاب مدل 3000 دوبل
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب مدل 3000 دوبل برای مواد آسیابی : زرد چوبه ،زنجبیل ،گندم و جو،ذرت،فلفل،حبوبات،ادویه ها،سنجد باهسته،ریشه ها،داروهای گیاهی،سنگ نمک،سنگ های معدنی و …. در عطاری ها،قنادی ها،داروسازی،آزمایشگاه ها،پرورش طیور،تولیدهای ادویه و…. به کار برده میشود. آسیاب نسل جدید مدل 3000 دوبل دستگاهی پرقدرت از نوع رومیزی و نیمه اتومات می باشد. دستگاه دارای دورموتور 25000دور و قدرت 2400 وات می باشد ورودی ودو خروجی مجزا در این دستگاه تعبیه شده است. دستگاه آسیاب 3000 دوبل دارای (توری) ازبلغور تا پودر می باشدو میزان استفاده استاندارد 35 کیلو گرم در روز است. ظرفیت دستگاه برابر با آسیاب 5 کیلوگرم گندم در 7 دقیقه می باشد.مدت گارانتی برای این دستگاه آسیاب 8 ماه است.

دستگاه آسیاب مدل 3000
۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از دستگاه آسیاب مدل 3000 برای مواد آسیابی : زرد چوبه ،زنجبیل ،گندم و جو،ذرت،فلفل،حبوبات،ادویه ها،سنجد باهسته،ریشه ها،داروهای گیاهی،سنگ نمک،سنگهای معدنی و …. در عطاریهاا،قنادی ها،داروسازی،آزمایشگاهها،پرورش تیور،تولیدهای ادویه و…. استفاده میشود. آسیاب ۳۰۰۰ یکی دیگر از طرح های دستگاه آسیاب است که جهت آسیاب مواد سخت و نرم خاص مکانهای کوچک به کار برده میشود. آلیاژ دستگاه از استیل آلومینیوم مقاوم می باشد.دستگاه دارای دهانه ورودی و خروجی مواد است.دستگاه آسیاب مدل 3000 ،توانایی بازده استاندارد 35 کیلو محصول در روز را دارد.دارای توری از پودر تا بلغور می باشد. قدرت موتور: ۱۲۰۰ وات و دور موتور: ۲۲۰۰۰ دور است.در آسیاب 3000 خرد شدن و خروج مواد به داخل کیسه در لحظه انجام میشود.قطعات همراه دستگاه شامل : تیغ یدک،میله بازوبست تیغ،آچار بازوبست توری،کیسه پارچه تخلیه مواد،سیدی آموزشی همراه با دستگاه می باشد. مدت گارانتی دستگاه ۶ ماه می باشد.

آسیاب نیمه صنعتی استیل مدل ۲۴۰۰ دوبل
۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

موارد مصرف آسیاب نیمه صنعتی استیل مدل ۲۴۰۰ دوبل : در عطاری ها،قنادی ها،داروسازی،آزمایشگاه ها،پرورش تیور،تولیدهای ادویه و…. برای محصولاتی مانند : زرد چوبه ،زنجبیل ،گندم و جو،ذرت،فلفل،حبوبات،ادویها،سنجد باهسته،ریشه ها،داروهای گیاهی،سنگ نمک،سنگه مورد استفاده قرار میگیرد. آسیاب نیمه صنعتی استیل مدل ۲۴۰۰ دوبل طرحی دیگر از دستگاه های آسیاب است که دارای دو دهانه خروجی می باشد.از این دستگاه جهت آسیاب مواد سخت و نرم  استفاده میشود.از قابلیت های این مدل این می باشد که میتوان یکی از خروجی های راتوری بلغور (درشت) و دیگری را توری ریز (پودر) بست.مواد آسیاب شده در یک کیسه بلغور و در کیسه دیگر پودر وارد میشود. یا میتوان یک خروجی را مسدود کرد و با یک خروجی کار کرد. آلیاژ : استیل آلومینیوم مقاوم دارای دهانه ورودی و خروجی مواد می باشد. توانایی بازده استاندارد ۲۰ کیلو در روز ،دارای قدرت موتور: ۹۰۰ وات ،دور موتور: ۲۱۰۰۰ دور ،خرد شدن و خروج مواد به داخل کیسه در لحظه قطعات همراه دستگاه : تیغ یدک،میله بازوبست تیغ،چهار پایه مخصوص،آچار بازوبست توری،کیسه پارچه تخلیه مواد،سیدی آموزشی همراه با دستگاه مدت گارانتی آسیاب نیمه صنعتی استیل مدل ۲۴۰۰ دوبل ۶ ماه می باشد.

دستگاه آسیاب مواد سخت و نرم مدل ۲۴۰۰
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

آسیاب مدل ۲۴۰۰ میتواند همه نوع مواد سخت و نرم ، ریز و درشت از هل و نشاسته گرفته تا لیمو خشک و سنگ نمک را آسیاب کند و از آن در خانه ، عطاری ها ، رستوران ها ، قنادی ها ، آزمایشگاه ها ، دامداری ، مرغ داری ، کارگاه های بسته بندی و غیره استفاده نمود.در واقع از آسیاب مدل ۲۴۰۰ جهت آسیاب مواد سخت و نرم خاص مکانهای کوچک استفاده میشود. قدرت موتور این مدل دو هزار دور در دقیقه بوده و برای ماندگاری و افزایش بازدهی بیشتر این دستگاه ، بر روی موتورش فن خنک کننده طراحی و تعبیه شده است. آسیاب صنعتی مدل 2400 دوبل نسبت به مدل تک خروجی ، دارای خروجی دو طرفه بوده که باعث میشه خروجی بیشتری دریافت کرد که این یعنی صرفه جویی بهینه در زمان.جنس بدنه آسیاب ، از استیل و آلومینیم مقاوم بوده و دارای تیغه ای از جنس استیل می باشد.برای اینکه بتوان مواد مورد نظر را به هر مقداری آسیاب کرد ، آسیاب صنعتی مدل 2400 دارای چند نوع مختلف توری فلزی می باشد .این آسیاب عین حجم کمی که دارد ، میتواند بدون ایجاد کوچکترین گرد و غباری آسیاب کرده و مواد آسیاب شده را قبل از اینکه داغ شوند ، از دستگاه خارج سازد . مدل 2400 آسیاب صنعتی دارای ورود مجزا و خروجی مجزا بوده و دارای وزن شش کیلوگرم و ابعادی معادل چهل در بیست و سه سانتی متر است ، ضمن اینکه بازدهی دستگاه بیست کیلو گرم در طی روز می باشد. . متعلقات همراه این دستگاه عبارت اند از : چهار پایه و کیسه مخصوص ، سه نوع مختلف کیسه فلزی ، آچار مخصوص برای تعویض توری ، میله باز و بسته کردن تیغ ، دو نوع تیغه و یک عدد سی دی راهنما استفاده از آسیاب صنعتی مدل 2400 آسیاب مدل ۲۴۰۰ شامل شش ماه گارانتی می باشد.

دستگاه آسیاب ادویه ssn1007
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب ادویه مخصوص آسیاب انواع ادویه فلفل و شکر می باشد. این دستگاه دارای مخزن است و ظرفیت تولیدی برابر با 100 الی 400 کیلو در ساعت،بسته به نوع محصول دارد.

دستگاه آسیاب رومیزی عطاری چکشی مدل 1500
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب رومیزی عطاری چکشی مدل 1500 دارای کیسه غبار گیر میباشد که بر روی خروجی نصب شده است. 3عدد توری و فرم با مش متفاوت به همراه این دستگاه آسیاب قرار داده شده است که خروجی مواد را به سایز دلخواه در می آورد. بارریز مواد و دریچه کشویی ورود مواد از تجهیزات این دستگاه آسیاب عطاری است که مواد به راحتی وارد دستگاه شود. سه عدد چکش متحرک از جنس فولاد و کلیدگردان و فیوز جهت محافظت از دستگاه ، از تجهیزات این دستگاه آسیاب است. مزایای آسیاب 1500 : این دستگاه به دلیل وجود دنده های فولادی و چکش های استیل متحرک که با قدرت از کنار هم میگذرند و توری و فرم با مش متفاوتی که دارند دستگاه را قادر ساخته است تا سخت ترین مواد را ظرف مدت 2 ثانیه تبدیل به پودر نمایند. این دستگاه به دلیل داشتن پره قادر است در حین کار موتور خود را خنک کند و فیوزی که بر روی دستگاه نصب شده است باعث میشود که اگر به دستگاه فشار وارد شود فیوز از دستگاه محافظت کند. جنس تمامی قطعات و مخزن داخل آسیاب از استیل ساخته شده که از آلوده شدن مواد آسیاب شده جلوگیری میکند. دستگاه آسیاب رومیزی عطاری چکشی مدل 1500 مناسب پودر کردن مواد خشک و سفت مانند زردچوبه،دارچین،فلفل،شکر،سنجد به همراه هسته،داروگیاهی،غلات... است.  

دستگاه آسیاب ادویه جات سایز کوچک BST 603 AA
۲,۰۰۰,۰۰۰-۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب ادویه جات سایز کوچک برای انواع ادویه جات مانند زردچوبه ، هسته سنجد، دارچین ، شکر، فلفل ، زنجبیل و موارد مشابه آن مورد استفاده قرار میگیرد. ویژگی های دستگاه آسیاب ادویه جات: دستگاه در سه سایز کوچک ، متوسط و بزرگ طراحی و تولید میگردد. دستگاه آسیاب ادویه جات سایز کوچک از نوع چکشی و رنگ دستگاه از نوع الکترواستاتیک کوره ای می باشد. این دستگاه دارای قابلیت پودر کردن به صورت یکنواخت و یکدست می باشد.  

دستگاه آسیاب چکشی
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه آسیاب چکشی : دستگاه آسیاب چکشی قادر به پودر کردن بیش از صد نوع مواد پودری است. دستگاه آسیاب چکشی مجهز به تیغه های چکشی بهداشتی و انتقال دهنده ی بدون دخالت دست. از نظر ابعاد دستگاه آسیاب چکشی مطابق با معیارهای جهانی است. دستگاه آسیاب چکشی تمام اتوماتیک و در سایزهای مختلف ست. قابلیت تنظیم سرعت دو موتور در دستگاه آسیاب چکشی وجود دارد  و در ابعاد و سایز مختلف  ساخته میشود.    

آسیاب چکشی
۲۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

آسیاب چکشی دارای قابلیت هایی مانند موارد زیر است:  - آسیاب چکشی با دو سرعت متفاوت تولید میشود. - چکش دستگاه با استحکام و توان تولید تهیه شده از آلیاژ ضد سایش و فرسودگی می باشد. - آسیاب اپتی میل با موتور 1490 دور در دقیقه با ظرفیت تولید مختلف عرضه میشود. - آسیاب مولتی پل با موتور 3600 دور در دقیقه با ظرفیت تولید مختلف طراحی میشود. توجه شود قیمت به دلار می باشد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل