قیمت دستگاه استرچ پالت

دستگاه استرچ پالت صفحه گردان - پالت پیچ صفحه گردان مدل sw-2000PC
۳۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 2 دستگاه

دستگاه استرچ پیچ صفحه گردان مدل sw-2000PC قابلیت استرچ پیچ پالت و بسته بندی محصولاتی از قبیل دوک نخ ، بشکه ،چوب ، گچ و سیمان مقوا،قوطی و…را دارد دستگاه تا حداکثر وزن 2000 کیلوگرم را جهت کاربری متوسط دارا می باشد. این دستگاه استرچ پالت یکی از پر تیراژ ترین تولیدات اصفهان پک می باشد که مناسب کارخانه جاتی است که تیراژ کار متوسط دارند و استهلاک این دستگاه به واسطه صفحه 165 سانتیمتری بسیار پایین است. دستگاه استرچ پالت – پالت سنگین دارای سیستم پری استرچ (Pre- Strech) میباشد که باعث کاهش مصرف فیلم استرچ تا 300% می گردد. این دستگاه تمامی استاندارد های CE اروپا را دارا می باشد . کیفیت بسیار بالا در طراحی و ساخت در این دستگاه کاملا نمایان است .  

دستگاه پالت پیچ دست دوم
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پالت پیچ دست دوم دارای عملکرد در حد دستگاه نو می باشد و برای بسته بندی انواع پالت مناسب می باشد .  پالت پیچ دارای HMI قابل برنامه ریزی و دو عدد اینورتر LS کره جهت کنترل دور سینی و ترولی فیلم استرچ دستگاه می باشد . قطر سینی 150 سانتی متر می باشد و تحمل وزن از 300 کیلو الی 1700 کیلو گرم است. دستگاه پالت پیچ دست دوم از برق مصرفی تک فاز استفاده میکند.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه استرچ پالت
۸۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت یا پالت پیچ جهت بسته بندی پالت با نایلون استرچ به منظور متصل شدن کالا به پالت جهت حفظ ایمنی بیشتر در جابجایی ها و جلوگیری از نفوذ رطوبت و گرد و غبار به محصول استفاده می شود. دستگاه پالت استرچ یا لفاف پیچ پالت ساخت شرکتDSI کره می باشد. مجهز به سیستم کنترلی PLC با برند LG کره جنوبی می باشد. این دستگاه با بهره گیری از 3 سیستم کنترل سرعت موتور با برند تله مکانیک آلمان که از نوع مبدل فرکانس هستندمیتواند سرعت چرخش صفحه دوار ، سرعت حرکت عمودی فیلم استرچ و سیستم مدرنPre stretch pallet را کنترل نماید.

استرچ پالت تمام اتومات
۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

استرچ پالت تمام اتومات جهت بسته بندی پالت با نایلون استرچ به منظور متصل شدن کالا به پالت جهت حفظ ایمنی بیشتر در جابجایی ها و جلوگیری از نفوذ رطوبت و گرد و غبار به محصول استفاده می شود. دستگاه پالت استرچ یا لفاف پیچ پالت ساخت شرکت DSI کره می باشد. مجهز به سیستم کنترلی PLC با برند LG کره جنوبی می باشد. این دستگاه با بهره گیری از 3 سیستم کنترل سرعت موتور با برند تله مکانیک آلمان که از نوع مبدل فرکانس هستند میتواند سرعت چرخش صفحه دوار ، سرعت حرکت عمودی فیلم استرچ و سیستم مدرن Pre stretch pallet را کنترل نماید. معرفی سیستم Pre stretch pallet : این سیستم که از یک موتور گیربکس و یک کنترل دور موتور و تعدادی قطعات مکانیکی تشکیل شده است و فیلم استرچ روی این سیستم سوار می شود.قبل از پیچش فیلم دور پالت ، فیلم استرچ را تا 4 برابر طول اولیه خود می کشد تا هم در مقدارمصرف فیلم صرفه جویی کند و هم میزان کشش فیلم را روی پالت کنترل نماید. بنابراین خریدار این دستگاه با بهره گیری از این سیستم می تواند در یک سال تا چند برابر هزینه خرید این دستگاه را صرفه جویی نماید.

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 2 تن
۲۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 2 تن دارای قوای محرکه زنجیری و مقاوم در برابر گرد و غبار و همچنین دارای سنسور برای تشخیص استرچ ارتفاع پالت است. جهت تحمل بار سنگین در زیر صفحه متحرک غلطک هایی از جنس تفلون سخت دو سر بلبرینگ دار با فاصله مشخصی در شعاع صفحه چیدمان شده است. دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 2 تن دارای تابلو برق مجزا متصل به بدنه دستگاه به همراه متعلقات برقی می باشد. رنگ دستگاه استرچ پالت از نوع الکترواستاتیک کوره ای می باشد. دستگاه دارای plc قابل برنامه ریزی به صورت HMI می باشد.  

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 1 تن
۲۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جهت تحمل بار سنگین در زیر صفحه متحرک غلطک هایی از جنس تفلون سخت دو سر بلبرینگ دار با فاصله مشخصی در شعاع صفحه چیدمان شده است. دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 1 تن مجهز به سیستم plc می باشد. دو عدد اینورتر کنترل سرعت در این دستگاه قرار داده شده است. رنگ دستگاه استرچ پالت از نوع الکترواستاتیک کوره ای می باشد. دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 1 تن دارای قابلیت تنظیم دور رفت و برگشت از 1 تا 9 دور و قابلیت تنظیم میزان کشش سلفون می باشد. مجهز به سیستم کشش فیلم استرچ است و جهت بسته بندی محصولات تا ۱ تن استفاده میشود.  

دستگاه استرچ پالت بسته بندی
۲۵,۰۰۰,۰۰۰-۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت بسته بندی دارای قطعات زیر است : - 2 دستگاه موتور گیربکسی ترکیه ای  - 2 دستگاه اینورتر دلتا  -  پی ال سی  - اچ ام ای دلتا  - تحمل بسته بندی 3 تن بار - 2.5 متر ارتفاع پالت  تنظیم سرعت گردان و آسانسوری در دستگاه استرچ پالت بسته بندی به صورت تنظیم دستی در اچ ام ای و تعداد گردون کانتر پایین و بالا به وسیله اپراتور به صورت تاچ می باشد.

دستگاه استرچ پالت دروازه ای SW_3000P
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت دروازه ای مدل SW-3000P قابلیت استرچ پیچ پالت کلیه پالت های سنگین از قبیل کاشی و سرامیک ، قطعات چدنی  دوک نخ،بشکه ،گچ و سیمان و… را بدون محدودیت  وزنی دارا می باشد. این دستگاه به علت ثابت بو دن پالت امکان چیدمان های بلند را دارد و تا ارتفاع 2200 میلیمتر بدون کوچکترین ریزش می توان پالت را چیدمان نمود. دستگاه استرچ پالت دروازه ای هم یکی از پر طرفدارترین نوع دستگاه استرچ پالت در دنیا محسوب میشود و در صورتی که فضای مناسبی داشته باشید شاید بهترین گزینه خواهد بود به دلیل اینکه پالت در این مدل دستگاه ها بر روی زمین ثابت است پس هیچ وزنی از پالت بر روی دستگاه اثر نخواهد گذاشت و نام بدون استهلاک به همین دلیل است. دستگاه استرچ پالت دروازه ای SW-3000P دارای سیستم دکل گردان و ستون رول به صورت یکپارچه می باشد به صورتی که محصول (پالت) ثابت و ستون رول به دور آن می چرخد. استرچ پالت دروازه ای دارای سیستم بیرینگ در مرکز دکل گردان جهت خنثی سازی بارهای محوری و شعاعی است. دارای قابلیت کشش فیلم استرچ جهت افزایش استحکام بسته بندی و دارای سیستم Pre-Stretch جهت کاهش مصرف فیلم استرچ به میزان 70% رنگ دستگاه الکترواستاتیک است.  از ویژگی های دستگاه استرچ پالت دروازه ای SW-3000P :  - سهولت در نصب و جایگزینی فیلم استرچ - قابلیت دمونتاژ شدن کلیه قسمت های دستگاه به قطعات کوچک به منظور حمل و نقل آسان -تغذیه دستگاه توسط لیفتراک با ارتفاع دکل 3400 میلی متر -تابلو برق متصل به بدنه دستگاه به همراه متعلقات برقی -سیم و کابل ها از نوع افشان روکش دار و فلکسی جهت حفاظت از سیم و کابل های قدرت و فرمان -دارای PLC جهت تنظیم تعداد پیچش در بالا و پایین پالت ,کشش و میزان همپوشانی فیلم استرچ و تنظیمات اپراتوری -دارای کنترل دور موتورهای AC آسنکرون (اینورتر) -قابلیت تنظیم مقدار همپوشانی فیلم استرچ از طریق تغییر دور موتور ستون بالابر  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه استرچ پالت اتوماتیک SW 3000AP
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در دستگاه استرچ پالت اتوماتیک SW-3000AP ، دکل گردان و ستون رول به صورت یکپارچه بطوریکه محصول (پالت) ثابت و ستون رول به دور آن گردش می کند. دستگاه دارای قابلیت کشش فیلم استرچ جهت افزایش استحکام بسته بندی است. Pre-Stretch جهت کاهش مصرف فیلم استرچ به میزان 70%(با توجه به نوع ،کیفیت و ضخامت فیلم استرچ) مورد استفاده قرار گرفته است. نگهدارنده ابتدای فیلم استرچ جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه و دوخت و برش اتوماتیک جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه استفاده میشود. مکانیزم عملکرد دستگاه استرچ پالت اتوماتیک ، پنوماتیک و متعلقات است. بیرینگ در مرکز دکل گردان جهت خنثی سازی بارهای محوری و شعاعی قرار داده شده است. دستگاه دارای قابلیت استرچ 2 سانتی متر از پالت با ارتفاع 15 سانتی متر و قابلیت دمونتاژ شدن کلیه قسمت های دستگاه به قطعات کوچک به منظور حمل و نقل آسان می باشد. دارای سهولت در نصب و جایگزینی فیلم استرچ است. تابلو برق متصل به بدنه دستگاه به همراه متعلقات برقی قرار داده شده است. سیم و کابل ها از نوع افشان روکش دار و فلکسی جهت حفاظت از سیم و کابل های قدرت و فرمان در دستگاه استرچ پالت اتوماتیک SW-3000AP قرار دارد . سیستم کنترل فرمان PLCو HMI جهت تنظیم تعداد پیچش ,کشش ومیزان همپوشانی فیلم استرچ در بالا و پایین پالت و تنظیمات اپراتوری جهت کاربری آسان استفاده میشود. کنترل دور موتورهای AC آسنکرون توسط اینورترانجا میشود. دستگاه استرچ پالت اتوماتیک دارای قابلیت تنظیم مقدار همپوشانی فیلم استرچ از طریق تغییر دور موتور ستون بالابرو دارای قابلیت ایست دکل گردان در مکان خاص و ثابت است.    

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک با نوار نقاله SW-3000APF2T
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 2 دستگاه

قابلیت استرچ پالت کلیه محصولات  تا وزن 2000 کیلوگرم  رابصورت اتوماتیک دارا می باشد و غالبا در صنایع کاشی سرامیک ، مواد شیمیایی ، نوشیدنی ، آب معدنی و … قابلیت کاربری دارد.دستگاه استرچ پالت اتوماتیک با نوار نقاله مناسب شرکت هایی است که سرعت تولید بالا دارند و یا راندمان دستگاه لیفتراک برایشان اهمیت زیادی دارد . دستگاه استرچ پالت – دکل گردان اتوماتیک با نوار نقاله همانطور که از نامش مشخص است قادر است پالت را به صورت فول اتوماتیک در ورودی تغذیه نماید و در خروجی خود پالت های بسته بندی شده را تحویل دهد تفاوت این دستگاه با مدل بالا در همین مورد میباشد در ضمن این دستگاه دارای سیستم (گرفتن – نگهداشتن – و اتصال) فیلم استرچ به پالت میباشد و بدون اپراتور کار میکند. این دستگاه قابلیت اتصال به خطوط قبل و بعد را داراست. از ویژگی های دستگاه استرچ پالت اتوماتیک با نوار نقاله SW-3000APF2T : -دستگاه استرچ پالت اتوماتیک دارای نوار نقاله ابتدایی جهت قرارگیری یک پالت بر روی آن بطول 170 سانتیمتر ، دارای نوار نقاله مرکزی جهت قرارگیری یک پالت در وسط آن بطول 300 سانتیمتر ودارای نوار نقاله انتهایی جهت قرارگیری یک پالت بر روی آن بطول 170 سانتیمتر می باشد. نقاله های فوق بر اساس ظرفیت یک پالت بر روی هر کدام در نظر گرفته شده و خریدار می تواند با توجه به الزامات مورد نیاز خود نسبت به افزایش تعداد با متراژهای مورد نیاز مبادرت نماید که مبلغ آن جداگانه محاسبه و دریافت می گردد. سیستم نگهدارنده ، دوخت و برش فیلم استرچ در این دستگاه قرار داده شده است. سیستم دکل گردان و ستون رول به صورت یکپارچه بطوریکه محصول (پالت) ثابت و ستون رول به دور آن گردش می کند. -دستگاه دارای قابلیت کشش فیلم استرچ جهت افزایش استحکام بسته بندی می باشد. سیستم Pre-Sterech جهت کاهش مصرف فیلم استرچ به میزان 70% استفاده میشود. دارای سیستم ریل و واگن جهت حرکت خطی و دقیق و بدون لرزش ستون رول و بالا بردن عمر سیستم ستون رول در دستگاه استرچ پالت اتوماتیک با نوار نقاله SW-3000APF2T قرار داده شده است. دستگاه استرچ پالت سیستم پنوماتیک و متعلقات ، دارای سیستم بیرینگ در مرکز دکل گردان جهت خنثی سازی بارهای محوری و شعاعی ودارای ساپورتهای نقاله ورودی و خروجی و استوپر زمینی بمنظور کارکرد لیفتراک با دستگاه می باشد. قابلیت استرچ 2 سانتیمتر از پالت با ارتفاع 15 سانتیمتر و قابلیت دمونتاژ شدن کلیه قسمت های دستگاه به قطعات کوچک به منظور حمل و نقل آسان را دارد. سهولت در نصب و جایگزینی فیلم استرچ ازویژگی های این دستگاه است.      

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 3 تن
۲۸,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 3 تن دارای قوای محرکه زنجیری و مقاوم در برابر گرد و غبار و همچنین دارای سنسور برای تشخیص استرچ ارتفاع پالت می باشد. جهت تحمل بار سنگین در زیر صفحه متحرک غلطک هایی از جنس تفلون سخت دو سر بلبرینگ دار با فاصله مشخصی در شعاع صفحه چیدمان شده است. دستگاه دارای تابلو برق مجزا متصل به بدنه دستگاه به همراه متعلقات برقی می باشد. رنگ دستگاه استرچ پالت از نوع الکترواستاتیک کوره ای می باشد. سیستم کنترل سرعت افقی و عمودی با اینورتور LG و دستگاه دارای استارت و استوپ نرم می باشد. دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 3 تن دارای قابلیت تنظیم دور رفت و برگشت از 1 تا 9 دور و قابلیت تنظیم میزان کشش سلفون می باشد. فیلم استرچ مصرفی دستگاه با عرض 50 سانتی متر و ضخامت 18 الی 20 میکرون می باشد. دستگاه دارای plc قابل برنامه ریزی به صورت HMI می باشد.  

دستگاه استرچ پالت
۱۴,۰۰۰,۰۰۰-۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت برای بسته بندی و سلفون کشی انواع پالت در ابعاد مختلف از جمله: پالت بشکه های ۲۰۰ لیتری، پالت انواع بطری های آشامیدنی، انواع رول های پارچه ای، فلزی، کابل ، پالت کتاب و از این دست محصولات کاربرد دارد. به طور کلی دستگاه استرچ در دو نوع معمولی و مرغک دار تولید می شود. می توان به جای استفاده از سیستم سلفون کشی از سیستم نایلون شیرینک و مشعل هوا ده استفاده نمود. به این ماشن ها دستگاه سلفون کش نیز گفته می شود. نحوه کارکرد دستگاه استرچ پالت : پالت محصول را برروی صفحه گردان دستگاه قرارداده و لبه ی نایلون استرچ را به یک قسمت از پالت متصل مینماییم . سپس دستگاه استرچ پالت را استارت کرده تا سیکل استرچ انجام گیرد. لازم به ذکر است که در داخل تابلو برق از دو عدد تایمر استفاده شده که یکی برای تنظیم مکث استرچ قسمت پایین پالت و دیگری برای تنظیم مکث استرچ قسمت بالای پالت می باشد. ویژگی ها : قابلیت تنظیم میزان کشش سلفون قابلیت تنظیم سرعت صفحه گردان و نگهدارنده سلفون توسط اینورتر قابلیت تنظیم تعداد دور صفحه گردان برای مکث پایین و بالای نگهدارنده سلفون دارای سنسور برای تنظیم ارتفاع استفاده از غلطک های PVC در زیر صفحه گردان جهت تحمل بارهای سنگین استفاده از لولا در قسمت زیرین دکل جهت سهولت در جابجایی دستگاه قابلیت کنترل دستگاه به صورت دستی و اتومات

دستگاه استرچ پالت دکل گردان
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از دستگاه استرچ پالت دکل گردان،جهت بسته بندی پالت هایی که امکان ریزش در حین چرخش صفحه دوار وجود دارد،استفاده می شود. از این دستگاه جهت بسته بندی پالت با نایلون استرچ به منظور متصل شدن کالا به پالت جهت حفظ ایمنی بیشتر در جابجایی ها و جلوگیری از نفوذ رطوبت و گرد و غبار به محصول استفاده می شود. دستگاه پالت استرچ یا لفاف پیچ پالت ساخت شرکتDSI کره می باشد. مجهز به سیستم کنترلی PLC  با برند LG  کره جنوبی می باشد. این دستگاه با بهره گیری از 3 سیستم کنترل سرعت موتور با برند تله مکانیک آلمان که از نوع مبدل فرکانس هستندمیتواند سرعت چرخش صفحه دوار ، سرعت حرکت عمودی فیلم استرچ و سیستم مدرنPre stretch pallet را کنترل  نماید. معرفی سیستم  Pre stretch pallet : این سیستم که از یک موتور گیربکس و یک کنترل دور موتور و تعدادی قطعات مکانیکی تشکیل شده است وفیلم استرچ روی این سیستم سوار می شود قبل از پیچش فیلم دور پالت  ،  فیلم استرچ  را تا  4 برابر طول اولیه خود می کشد تا هم در مقدارمصرف فیلم صرفه جویی کند و هم میزان کشش فیلم را روی پالت کنترل نماید.  بنابراین خریدار این دستگاه با بهره گیری از این سیستم می تواند در یک سال تا چند برابر هزینه خرید این دستگاه را صرفه جویی نماید. حرکت عمودی فیلم دستگاه با استفاده از سیستم انتقال توسط  زنجیر و ریل می باشد. صفحه گردان دستگاه با استفاده از یک موتور گیربکس قدرتمند توسط زنجیر  می گردد و سرعت آن هنگام کار قابل کنترل می باشد . در صورت نیاز میتوانید با استفاده از دو شکافی که زیر صفحه دوار دستگاه تعبیه شده به راحتی دستگاه را با جک پالت یا لیفتراک جابه جا نمایید. مزیت دیگر این دستگاه تکفاز بودن این ماشین می باشد که با وجود استفاده از موتور های 3 فاز می توانید در هر جایی در کارخانه و بدون نیاز به سیستم برق 3 فاز از این دستگاه استفاده نمایید. این دستگاه مجهز به چشم الکترونیکی با برند PEPPERL&FUCHS  آلمان می باشد که به صورت اتوماتیک ارتفاع پالت را تشخیص می دهد.        

دستگاه استرچ پالت
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 2 دستگاه

 دستگاه استرچ پالت قابلیت تنظیم دور رفت و برگشت از 1 تا 10 دور را دارد و دارای 2 عدد اینورتور برای کنترل سرعت سینی گردان و کنترل سرعت عمودی استند ستون دستگاه است. سلفون مصرفی این دستگاه استرچ پالت با عرض 50 سانتیمتر و ضخامت 24 میکرون است. قابلیت تنظیم پیچش بیشتر جهت محکمتر شدن قسمت بالا و پایین پالت از 0 تا 9 دورتوسط PLC در این دستگاه استرچ پالت قرار داده شده است. این دستگاه استرچ پالت در 2 نوع 2 تن و 3 تن موجود است. ویژگی های دستگاه استرچ پالت : دارای قابلیت تنظیم میزان کشش سلفون دارای قابلیت تنظیم سرعت سینی گردان توسط   plc  دارای قابلیت تنظیم تعداد دور در قسمت تحتانی و فوقانی توسط اینورتور دارای PLC و قابل برنامه ریزی است.  

دستگاه استرچ فرودگاهی
۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ فرودگاهی جهت استرچ انواع ساک، کیف، چمدان و دیگر بسته هایی از این نوع که معمولا در فرودگاه ها از آن استفاده میشود. از دستگاه استرچ فرودگاهی در صنایع دیگر که تنها از کارتن جهت بسته بندی استفاده میشود میتوان بهره برد. شاسی استپ استارت دستی و چرخ جهت انتقال دستگاه و سینی شاخک نگهدارنده ساک از تجهیزات دستگاه استرچ فرودگاهی است. این دستگاه استرچ قابلیت کشش فیلم بصورت مکانیکی و قابلیت کنترل دور سینی 0-12 rpm را دارد.  

دستگاه استرچ اجسام حلقه ای
۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ اجسام حلقه ای مورد استفاده در بسته بندی شیلنگ ، تایر خودرو ، حلقه مفتول و موارد مشابه است. سرعت در بسته بندی و کیفیت ظاهری از مزایای دستگاه استرچ اجسام حلقه ای می باشد. دستگاه استرچ اجسام حلقه ای قابلیت نصب فیلم استرچ ،سلفون ، پلاستیک ، تسمه و .... جهت بسته بندی را دارد. ابعاد دستگاه بنا به سفارش تایر ، حلقه مفتول، شیلنگ و ابعاد بسته بندی متغییر است و به یک نفر اپراتور نیاز دارد.

دستگاه استرچ پالت از 1 تن الی 3 تن
۱۹,۰۰۰,۰۰۰-۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت بایددرسطحی مسطح وکاملا" تحت نصب گردد. پالت توسط لیفتراک حمل و روی سینی دستگاه به طور کاملا"اهسته گذاشته می شود. اوپراتوردستگاه فیلم استرچ را با دست به یکی از پایه های پالت گره زده و استارت درحالت اتوماتیک را می فشارد که براساس پارامترهای داده شده مثل تعداد پیچشش در قسمت پایین و یا قسمت بالا و تعداد رفت و برگشت عمودی فیلم وبا تنظیمات دو دستگاه اینورتر و میکروسوئیچ اورلب و کنترل سیستم مکانیکی کشش فیلم عملیات استرچ پیچی شروع و تا پایان عملیات دستگاه کار می کند پس از پایان و ایست کامل پالت اوپراتور اقدام به پاره کردن فیلم و با انتقال پالت توسط لیفتراک، دستگاه اماده عملیات بعدی خواهد بود .

استرچ پالت دستی (پالت پیچ)
۳۷۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت دستی یا پالت پیچ مناسب برای استرچ کردن دستی کارتن ، پالت ، جعبه ، مبلمان اداری است.  تنظیم ارتفاع متناسب با فیلم استرچ و تنظیم کشش فیلم استرچ به راحتی توسط دستگاه استرچ پالت دستی امکان پذیر است. این دستگاه استرچ پالت دستی مناسب برای واحد های تولیدی کوچک و کارگاه ها است.  

استرچ پالت
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت جهت بسته بندی و استرچ انواع پالت با شکلهای منظم و نامنظم کاربرد دارد. ابعاد و وزن بسته، به سفارش مشتری قابل تغییر است .            

دستگاه استرچ پالت صفحه گردان
۲۰,۰۰۰,۰۰۰- ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت مناسب جهت استرچ کردن پالت هایی با ابعاد 120cm X 120cm و حداکثر ارتفاع 180 cm می باشد. عملیات استرچ کردن به صورت دورانی با حرکت بالا و پایین رول استرچ و چرخش پالت بروی صفحه گردان انجام می شود. در این دستگاه کلیه عملیات های مرتبط با ارتفاع حرکت رول و میزان کشش و همپوشانی استرچ و سرعت چرخش پالت بروی صفحه گردان قابل کنترل می باشد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل