قیمت دستگاه خرد کن ضایعات

دستگاه شریدر بدنه خودرو و اهن گرازه
۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

عملکرد دستگاه شریدر آهن گرازه و بدنه خودرو :  ظایعات آهنی مانند پروفیل ها و قطعات بدنه خودرو و قطعات چدنی و الومینیومی در شریدر تکه تکه می گردد. بدنه خودرو از سواری گرفته تا کامیون وارد شریدر شده و تبدیل به ذرات کوچکتر می گردد. قطعات تکه تکه شده وارد کوره های ذوب می گردد و در کارخانه های ذوب اهن تبدیل به بریکت اهن شده و در صنعت اهن استفاده می گردد.  

دستگاه شریدر لاستیک و اهن گرازه
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه شریدر به دليل داشتن فيلتر هاى مخصوص جهت جذب گرد و غبار ، باعث حفظ و نگهدارى محيط زيست مى گردد. ظرفیت خروجی دستگاه شریدر لاستیک و اهن گرازه ، یک تن الا 10 تن در ساعت می باشد. ظایعات آهنی مانند پروفیل ها و قطعات بدنه خودرو و قطعات چدنی و الومینیومی در شریدر تکه تکه می گردد، بدنه خودرو از سواری گرفته تا کامیون وارد شریدر شده و تبدیل به ذرات کوچکتر می گردد و قطعات تکه تکه شده وارد کوره های ذوب می گردد و در کارخانه های ذوب اهن تبدیل به بریکت اهن شده و در صنعت اهن استفاده می گردد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه چف کاتر یا خرد کن ضایعات گلخانه پاجوش موز
۲۱,۰۰۰,۰۰۰-۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین چف کاتر یک گزینه مناسب برای گلخانه داران به منظور خرد کردن ضایعات گلخانه, برگ خرما, برگ موز و... و تبدیل آن به اندازه های کوچکتر جهت سیلو کردن آسانتر و تسریع عمل پوسیدن می باشد. با کمک این دستگاه می توان ضایعات باغی و گلخانه ای را برای تهیه کمپوست و خاک برگ را به اندازه ای دلخواه خرد کرد به این معنا که کاربر می تواند بنا بر نیاز خود اندازه مواد خرد شده را تعیین نماید. طراحی منحصر به فرد این دستگاه این امکان را می دهد تا برای تهیه علوفه دام, خاک برگ و سیلو کردن ساقه های ذرت از آن استفاده نمود. تیغه های دستگاه از فولاد آبکاری شده می باشد. این ویژگی تیغه های دستگاه باعث عمر طولانی تیغه ها (کند نشدن در طولانی مدت) می شود. لازم به ذکر است که به با هدف ارائه محصول بی نقص تر و بهینه تر تیغه های دستگاه به صورت دو لبه طراحی و ساخته شده است. به این صورت که بعد از کند شدن امکان استفاده از طرف دوم تیغه نیز وجود دارد. ظرفیت تولید دستگاه چف کاتر یا خرد کن ضایعات گلخانه ، 3 تن در ساعت می باشد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .