قیمت دستگاه رطوبت ساز گلخانه

رطوبت ساز مه پاش گلخانه
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد رطوبت ساز مه پاش تیداپارس : دستگاه رطوبت ساز تیداپارس، برای تامین رطوبت و مه پاشی گلخانه ها، واحد های دامپروری و سالن های پرورش قارچ کاربرد دارد. این دستگاه جریان آب را به ذرات بسیار ریز مه تبدیل کرده و با فشار در فضا پراکنده می کند. امکان روشن کردن دستگاه بدون آب و استفاده از فن به تنهایی نیز وجود دارد. همچنین این دستگاه قابلیت محلول پاشی کود و سم را دارا می باشد. نحوه کارکرد رطوبت ساز مه پاش گلخانه : یکی از روش های متداول پایین آوردن دما در گلخانه ها استفاده از سیستم های خنک کننده تبخیری است. در این سیستم ها آب به صورت ذرات ریز با ابعاد میکرونی به هوای داخل گلخانه فرستاده شده و این ذرات گرمای گلخانه را جذب می کنند. این ذرات به دلیل ریزی و سبکی فوق العاده و نسبت بالای سطح به حجم، در هوا به صورت معلق در آمده و با جذب سریع گرمای موجود درفضا تبخیر شده، فضا را خنک کرده و رطوبت محیط را افزایش می دهند. ویژگی ها : خنک سازی قابل توجه محیط کاهش آلودگی و گرد و غبار قابلیت محلول پاشی کود و سم بدون خوردگی (بدنه مقاوم) عمر بالای رطوبت ساز تیداپارس از جمله مزیت اقتصادی خرید این دستگاه است. قابلیت خنک کنندگی و افزایش رطوبت بالای محیط، بدون قطعات مصرفی و هزینه تعویض سالانه در مقایسه با سایر سیستم های رطوبت ساز و مه پاش از جمله مزایای این دستگاه است. مه پاش های گلخانه تیداپارس، ثبت شده در مرکز توسعه مکانیزاسیون و مشمول وام های کم بهره 4 تا 10 درصد. ایجاد رطوبت و مه کافی در گلخانه ها و سالن های پرورش قارچ با ماشین مه ساز تیدا دستگاه مه پاش کمک موثری برای خنک کردن و ایجاد شرایط مناسب رطوبتی و دمایی سالن های دامپروری و واحدهای مرغداری. رطوبت ساز تیدا پرقدرت، قابل جابجایی و انتقال به سالن های دیگر، بالانس شده و صدای بسیار کم. موتور پر قدرت 3 اسب بخار رطوبت پاش تیدا عمر طولانی این دستگاه را تضمین خواهد نمود.    

دستگاه رطوبت ساز پروانه ای نیم اسب بخار
۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز پروانه ای نیم اسب بخار به عنوان یک مه ساز پروانه ای ایرانی با کیفیت از موتور نیم اسب بخار صنعتی ۵۰ دور در ثانیه برای تولید رطوبت به صورت پودر بهره می گیرد. رطوبت ساز پروانه ای دارای دبی هوادهی ۱۰۰۰ متر مکعب و دبی رطوبت قابل تنظیم ۶۰ لیتر در ساعت است. این رطوبت ساز قدرتمند قادر است رطوبت مورد نیاز سالن های ۴۰ متری انواع قارچ ها را تا ۹۹ درصد تامین کند. همچنین از آن می توان برای تامین رطوبت و ایجاد هوای خنک در مرغداری ها و سالن های پرورش طیور ، سردخانه های گوشت و میوه و رستوران ها نیز استفاده کرد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
رطوبت ساز پروانه ای 2 اسب
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز های پروانه ای با توان های نیم ، یک و نیم و دو اسب بخار تولید میشوند. موتور دستگاه رطوبت ساز پروانه ای دارای قدرت 2 اسب بخار صنعتی و ۵۰ دور در ثانیه (۳۰۰۰ دور در دقیقه) است. این موتور بسیار قدرتمند و کم مصرف است و می تواند به راحتی دبی رطوبت و هوادهی مطلوب را فراهم کند. فضای قابل رطوبت دهی توسط این رطوبت ساز پروانه ای بین 400 تا 800 متر مکعب است. این محصول کاملا ایرانی بوده و دارای یکسال گارانتی میباشد.

دستگاه رطوبت ساز مدل 120L
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز مدل 120L  قابليت تنظيم هواي خروجي را به صورت افقي دارد. این دستگاه رطوبت ساز صنعتی قابليت کنترل با دستگاه کنترل رطوبت اتوماتيک را دارد. قطعات دستگاه رطوبت ساز  مدل 120L از جنس گالوانيزه و استيل با پوشش رنگ مناسب است.  

دستگاه رطوبت ساز مدل 110L
۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز مدل 110L  قابليت تنظيم هواي خروجي را به صورت افقي دارد. این دستگاه رطوبت ساز صنعتی قابليت کنترل با دستگاه کنترل رطوبت اتوماتيک را دارد. قطعات دستگاه رطوبت ساز  مدل 110L از جنس گالوانيزه و استيل با پوشش رنگ مناسب است.  

دستگاه رطوبت ساز  مدل 20L
۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز مدل 20L  قابليت تنظيم هواي خروجي را به صورت افقي دارد. این دستگاه رطوبت ساز صنعتی قابليت کنترل با دستگاه کنترل رطوبت اتوماتيک را دارد. قطعات دستگاه رطوبت ساز  مدل 20L از جنس گالوانيزه و استيل با پوشش رنگ مناسب است.  

دستگاه رطوبت ساز مدل 6000
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز مدل 6000 با کيفيت رطوبت بسيار بالا و قطر ذرات 005/0تا 01/0 ميليمتر است. با حجم کم و بازدهي مناسب و مقاوم در برابر گچ گرفتگي و خوردگي است. این دستگاه رطوبت ساز قابل کنترل با دستگاه کنترل رطوبت است. قابلیت نصب در محل دلخواه و تعمير ونگهداري دستگاه بدون نياز به ابزار خاص از ویژگی های این رطوبت ساز است.  

رطوبت ساز مه پاش دیسکی miniator 8000
۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز مه پاش دیسکی miniator 8000  از جمله پر کاربرد ترین دستگاه های تولید رطوبت است و مکانیزم تولید رطوبت در این دستگاه با استفاده از نیروی گریز از مرکز انجام می شود به این صورت که آب از طریق پمپ روی دیسک متحرک که پنج دور در هر ثانیه میچرخد منتقل میگردد و به این واسطه نیروی گریز از مرکز تبدیل به پودرو آب میگردد و بعد از عبور از چند لایه قطره گیربه صورت اسپری توسط پروانه به مکان مورد نظر پمپاژ و باعث افزایش رطوبت نسبی محیط می شود. رطوبت ساز یا مه ساز و مه پاش دیسکی بیشتر در سالن قارچ ، چوب بری ها ، کوره های آجر پزی ، سالن مرغداری ، سالن های پروش طیور مثل بلدرچین و بوقلمون ، سالن های چاپ ، شرکت های تولید سیگار و کارخانه های تولید توتون ، سالن های پرورش کرم ابریشم کاربرد دارد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل