قیمت دستگاه پک لیوان

دستگاه پک لیوان و ظروف یکبار مصرف مدل 2006
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پک لیوان و ظروف یکبار مصرف برای انواع ظروف یکبار مصرف جهت استفاده در رستوران ها،کافی شاپ،بستنی فروشی ها بسیار کاربردی است و برای بسته بندی انواع ترشی،مربا ،آبمیوه ،ماست موسیر ،پاستیل، تخمه آفتاب گردان، ژله، سالاد شیرازی،زیتون پرورده و بسیاری محصولات دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.این دستگاه مدل 2006 می باشد.دستگاه دارای سرعت بالا 400 پک در ساعت با 6 ماه ضمانت و 10 سال گارانتی می باشد.قطعات محصول کشور آلمان و اسمبل شده در چین در مدل های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستی می باشد.این دستگاه به صورت نیمه اتوماتیک عمل میکند، رول گردان تمام اتوماتیک دارد و فقط کشو با استفاده از دست به داخل فشار داده میشود و عملیات پک به صورت اتوماتیک انجام میگیرد.  

دستگاه پک لیوان و ظروف یکبار مصرف
۱۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پک لیوان و ظروف یکبار مصرف جهت استفاده در رستورانها، کافی شاپ ها و بستنی فروشی هاکاربرد بسیاری دارد.همچنین برای بسته بندی انواع ترشی، مربا، آبمیوه، ماست، پاستیل، تخمه آفتاب گردان، ژله سالاد، زیتون پرورده و بسیاری محصولات دیگر می توان از این دستگاه سیل وکیوم استفاده نمود. نحوه عملکرد دستگاه پک لیوان و ظروف یکبار مصرف : عملکرد این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک است به این صورت که خود دستگاه به محض شناسایی ظرف قرار گرفته شده در دستگاه به صورت تمام اتوماتیک لیوان را به داخل برده و پک میکند و به بیرون میفرستد. تفاوت این مدل با سایر مدل های اتوماتیک سرعت بی نظیر و کیفیت و دقت بسیار بالای این دستگاه است و دارای انواع زمان بندی ها است که میتوانیم تعریف کنیم.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه سیل نیمه اتوماتیک ظروف یکبار مصرف
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه سیل نیمه اتوماتیک ظروف یکبار مصرف: دستگاه پک درب لیوان قابلیت بسته بندی انواع مایعات و لبنیات را دارد و مناسب برای آبمیوه و بستنی فروشی ها ، واحد های تولیدی بزرگ است. فتوسل جهت تغذیه رول چاپی از تجهیزات دستگاه پک درب لیوان است. این دستگاه قابلیت بسته بندی ظروف در اشکال مختلف را دارد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .