قیمت دستگاه چاپ پارچه

دستگاه چاپ پارچه پنوماتیک تک میز رومیزی تیپ2 مدل SP1T2 2019
۵,۵۰۰,۰۰۰-۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه‌های کوچک سایز پنوماتیک نیمه صنعتی دلخواه پرینت که از ابعاد 40 - 30 تا ابعاد 40-60 قابل سفارش هستند، برای کارهای پر تیراژ مناسب هستند.طراحی شاسی یک تکه برش لیزری با کیفیت بالای مونتاژ قطعات این مدل را برای کاربرد چندین ساعت در طول یک روز و شیف های متوالی کاری کاملا آمده نموده است. این مدل رومیزی و تک میز می باشد و به صورت سفارشی می تواند دومیزه و با پایه سفارش داده شود. از ویژگی های دستگاه چاپ پنوماتیک دو میزه تیپ 2 : - قابل سفارش در درجه کیفی A - پنوماتیک تیپ 2 تک میزه و رومیزی - آتونیکس کره در برد الکترونیکی دستگاه - هیتر آلومینیوم آلیاژی با المنتهای ایتالیایی قابل تعویض - قابل سفارش در رنگ انتخابی - قابل سفارش در ابعاد انتخابی - این مدل نیازمند کمپرسور هوا می باشد (قابل سفارش)  

دستگاه چاپ پنوماتیک دو میزه رومیزی تیپ 2 SP2T2
۶,۰۰۰,۰۰۰-۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این مدل دقیقا همان مدل صفحه قبل کاتالوگ می باشد که به صورت دومیزه طراحی شده است. دومیزه بودن پارامتری است که روی سرعت کار در سفارشات پرتیراژ بسیار موثر می باشد و در کارهای پیوسته تقریبا سرعت کار را تا دو برابر افزایش خواهد داد. زمانی که یک میز زیر پرس می باشد، اپوراتور فرصت دارد تا کار را در میز دوم آماده سازی نموده و در پایان زمان چاپ، میز زیر پرس با حرکت کشویی جابه جا می شود.  ویژگی های پنوماتیک دو میزه رو میزی تیپ 2 : پنوماتیک تیک 2 تک میزه و رومیزی آتونیکس کره در برد الکترونیکی دستگاه هیتر آلومینیوم آلیاژی با المنتهای ایتالیایی قابل تعویض قابل سفارش در رنگ انتخابی قابل سفارش در ابعاد انتخابی این مدل نیازمند کمپرسور هوا می باشد  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه چاپ پارچه پنوماتیک دو میزه تیپ 2 مدل SP2T2 2019
۱۶,۵۰۰,۰۰۰-۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چاپ پنوماتیک تیپ 2 و دومیزه می باشد. شاسی یک تکه CNC شده که موجب حفظ تلورانس های هیتر دستگاه در دوره های زمانی طولانی و در کاربردهای پرتیراژ می شود. فنربندی تخصصی و دقیق روی هیتر به صورتی است که فشار در کل هیتر یکسان بوده و موجب انتقال یکسان رنگ بر روی کار خواهد شد. شاسی بندی پشت هیتر و تنظیم دقیق المنتها موجب یکسان بودن پخش حرارت در سطح هیتر و حفظ کیفیت در طول زمان و کارهای پرتیراژ شده است. از ویژگی های دستگاه چاپ پنوماتیک دو میزه تیپ 2 : - قابل سفارش در درجه کیفی A - آتونیکس کره در برد الکترونیکی دستگاه - هیتر آلومینیوم آلیاژی با المنتهای ایتالیایی قابل تعویض - قابل سفارش در رنگ انتخابی - قابل سفارش در ابعاد انتخابی - این مدل نیازمند کمپرسور هوا می باشد  

دستگاه چاپ پارچه دایرکت T7
۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چاپ پارچه دایرکت XEOS-T7 با عرض 200 یکی از برترین دستگاه­ های چاپ دیجیتال پارچه در کشور می­ باشد که از نظر فنی و تکنولوژی از بسیاری رقیبان خود جلوتر بوده و کیفیت خروجی آن مخصوص دستگاه­ های زئوس می باشد. این دستگاه مجهزبه هیتر قدرتمند تثبیت خروجی چاپ بوده که پس از چاپ پارچه با هدها‌‌‌ی کونیکا مینولتا ژاپن بلافاصله خشک و ثابت گردیده و آماده استفاده می‌باشد. خروجی این دستگاه با کیفیت بالایی که دارد باعث گردیده طراحان و فعالان عرصه تبلیغات توجه زیادی به بک­لیت‌­های چاپ شده توسط این دستگاه داشته باشند.    

دستگاه چاپ پارچه ترانسفر T3
۳۰۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چاپ سابلیمیشن  XEOS-T3 اولین دستگاه چاپ سابلیمیشن تخصصی در ایران می‌­باشد که بصورت حرفه‌ای جهت چاپ پارچه به شیوه ترانسفر طراحی شده است. در حال حاضر برای چاپ دیجیتال پارچه از دونوع دستگاه که هرکدام  روش مجزای دارند استفاده می‌شود 1- دستگاه چاپ کاغذ سابلیمیشن 2 – دستگاه چاپ دایرکت هر دو این دستگاه‌ها به عنوان دستگاه چاپ سابلیمیشن شناخته میشوند. دستگاه XEOS-T3 جزو گروه دستگاه چاپ کاغذ سابلیمیشن است این گروه از دستگاه چاپ سابلیمیشن نیاز به دستگاه کلندر دارند تا بعد از چاپ کاغذ ترانسفر توسط دستگاه چاپ پارچه ترانسفر(دستگاه چاپ کاغذ سابلیمیشن )کاغذ چاپ شده همراه با پارچه داخل دستگاه کلندر قرار گرفته و تحت فشار و حرارت طرح چاپ شده بر روی کاغذ ترانسفر به روی پارچه منتقل شود . جوهر استفاده شده در دستگاه چاپ سابلیمیشن چه در چاپ کاغذ سابلیمیشن و چه دستگاه چاپ دایرکت بعد قرار گرفتن در برابر حرارت واکنش نشان داده و ثابت میگردند برای همین در دستگاه چاپ دایرکت بعد از عبور از زیر کریج وارد قسمت هیتر شده و حرارت می‌بیند اما این پروسه در دستگاه چاپ کاغذ سابلیمیشن متفاوت بوده و دستگاه کلندر پروسه حرارت و فشار را انجام میدهد یکی از تفاوت های که بین این دو دستگاه چاپ سابلیمیشن وجود دارد این است که در دستگاه چاپ پارچه ترانسفر نیاز به فشار است که طرح چاپ شده از روی کاغذ ترانسفر بر روی پارچه منتقل شود دستگاه چاپ کاغذ سابلیمیشن XEOS-T3 مجهز به هد کونیکا بوده و بالا ترین کیفیت را در بین هد ها و دستگاه چاپ سابلیمیشن کشور از نظر خروجی و سرعت چاپ ارائه میدهد .  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .