قیمت دستگاه کباب زن اتوماتیک پویا صنعت

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS700H
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS700H عملیات سیخگیری را بدون دخالت دست با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام میدهد. این دستگاه به گونه طراحی شده که نیاز به نیروی ماهر ندارد و قابلیت تنظیم سریع وزن کباب را دارد. تجهیزات دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS700H شامل شمارشگر اتوماتیک و کلید قطع اضطراری و سیستم تنظیم فشار و دو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی و دو پمپ و ظرفیت مخزن روغن 50 لیتری میشود. سیخ گیری این دستگاه یکنواخت است و پخت بهتر و عدم ریزش کباب را نتیجه میدهد.    

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS400H
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کباب گیر کباب زن اتوماتیک مدل PS400H است . این دستگاه جهت سیخ گیری کباب می باشد. دستگاه به صورت خانگی نیز ارائه می شود . سیخگیری بدون دخالت دست کار می کند. دستگاه مجهز به شمارشگر اتوماتیک و کلید قطع اضطراری است و مجهز به سیستم تنظیم فشار می باشد . نوع سیستم دستگاه هیدرولیک است و ابعاد و ورن کباب سفارشی است و پوشش دستگاه با ورق استیل می باشد. دستگاه کباب زن مجهز به دو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی است.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS500H
۱۹,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS500H با نام های دیگری چون دستگاه کباب زن - دستگاه سیخ گیر- دستگاه کباب پیچ - دستگاه کوبیده زن - دستگاه کباب سیخ کن - دستگاه کباب ساز نیز شناخته می شود. سیخگیری توسط دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS500H بدون دخالت دست با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام میگیرد. دستگاه به گونه طراحی شده که نیاز به نیروی ماهر ندارد. این کباب زن سیخ گیری یکنواخت و در نتیجه پخت بهتر و عدم ریزش کباب را نتیجه میدهد. دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مجهز به شمارشگر اتوماتیک ، کلید قطع اضطراری ، مجهز به سیستم تنظیم فشار ودو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی می باشد . نوع سیستم هیدرولیک است. قالب دستگاه شامل ابعاد و وزن کباب سفارشی است. پوشش دستگاه سیخ گیر و کباب زن با ورق استیل می باشد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل