قیمت دستگاه کباب سیخ گیر اتوماتیک

دستگاه کباب سیخ گیر مدل SK02
۲۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی و مزایای دستگاه کباب سیخ گیر: در روند کار این دستگاه استانداردهای غذایی و بهداشتی کامل رعایت شده است. آماده سازی دستگاه در 3 دقیقه می باشد. در این دستگاه از سیخ های عرض 2 و 3 سانتی متر استفاده شده است. طول قالب آن 39 و 49 سانتی متر می باشد. ظرفیت مخزن گوشت دستگاه، 10 کیلوگرم می باشد. میزان تزریق گوشت از 50 گرم الی 350 گرم می باشد. دستگاه کباب سیخ گیر مجهز به سیستم شمارشگر می باشد. این دستگاه مجهز به سیستم نمایشگر کنترل دما می باشد. کباب سیخ گیر مجهز به سیستم قطع کن اضطراری می باشد. ظرفیت دستگاه 12 عدد در دقیقه (720 عدد در ساعت) می باشد.

کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 7047 رومیزی
۱۹,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 7047 رومیزی: کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی اطلس ماشین- مدل 7047 رومیزی یکی از زیرشاخه‌های محصولات تولیدی شرکت اطلس ماشین در ردة ماشین‌آلات صنایع غذایی است که با هدف حذف دخالت دست در فرآیند سیخ گیری کباب طراحی شده است. ابعاد کوچک و وزن پایین باعث شده است تا بیشتر خریدارانی که قصد صادرات دستگاه را به کشورهای دیگر دار ند به این مدل علاقه نشان دهند. همچنین خریدارانی که در سیستم آشپزخانه خود با مشکل فضا مواجه هستند بیشتر از کباب زن های رومیزی استفاده می کنند. سیستم تزریق این دستگاه، سیلندر و پیستون با موقعیت افقی است. این سیستم مخصوص کاربرانی است که از گوشت گرم با درصد گوشت گوسفندی بالا استفاده می کنند.  تنوع قالب کباب (حدود 25 نوع) این دستگاه باعث شده است که در کبابی‌های متوسط و کوچک، کترینگ‌ها، رستوران های کوچک و مکان هایی از این قبیل کاربرد داشته باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS700H
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS700H عملیات سیخگیری را بدون دخالت دست با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام میدهد. این دستگاه به گونه طراحی شده که نیاز به نیروی ماهر ندارد و قابلیت تنظیم سریع وزن کباب را دارد. تجهیزات دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS700H شامل شمارشگر اتوماتیک و کلید قطع اضطراری و سیستم تنظیم فشار و دو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی و دو پمپ و ظرفیت مخزن روغن 50 لیتری میشود. سیخ گیری این دستگاه یکنواخت است و پخت بهتر و عدم ریزش کباب را نتیجه میدهد.    

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS600H
۲۰,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

-دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS600H سیخگیری را بدون دخالت دست با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام میدهد . - دستگاه به گونه طراحی شده که نیاز به نیروی ماهر ندارد. - سیخ گیری یکنواخت و در نتیجه پخت بهتر و عدم ریزش کباب از ویژگی های دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS600H است . - دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS600H مجهز به شمارشگر اتوماتیک و کلید قطع اضطراری و مجهز به سیستم تنظیم فشار می باشد . - نوع سیستم این سیخگیر: هیدرولیک  است . - قابلیت تنظیم سریع وزن کباب را دارد - قالب ( ابعاد و وزن کباب) سفارشی است. - پوشش دستگاه با ورق استیل می باشد. - مجهز به دو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی می باشد .      

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS400H
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کباب گیر کباب زن اتوماتیک مدل PS400H است . این دستگاه جهت سیخ گیری کباب می باشد. دستگاه به صورت خانگی نیز ارائه می شود . سیخگیری بدون دخالت دست کار می کند. دستگاه مجهز به شمارشگر اتوماتیک و کلید قطع اضطراری است و مجهز به سیستم تنظیم فشار می باشد . نوع سیستم دستگاه هیدرولیک است و ابعاد و ورن کباب سفارشی است و پوشش دستگاه با ورق استیل می باشد. دستگاه کباب زن مجهز به دو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی است.    

دستگاه کباب سیخ گیر مدل SK02
۲۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کباب سیخ گیر مدل SK02  با رعایت کامل استانداردهای غذایی و بهداشتی ساخته شده است. آماده سازی این دستگاه کباب سیخ گیر در 3 دقیقه انجام می شود.   کاربرد دستگاه کباب سیخ گیر مدل SK02 :   در شرکت ها و ادارات برای طبخ غذای پرسنلی، مطبخ و کترینگ و رستوران و ....  می توان از این دستگاه کباب زن استفاده نمود. ویژگی های دستگاه کباب سیخ گیر مدل SK02 :   - استفاده از استیل در بدنه و قسمت های در تماس با ماده غذایی - استفاده از سیخ های عرض 2 و 3 سانتی متر - مجهز به سیستم شمارشگر - مجهز به سیستم نمایشگر کنترل دما - مجهز به سیستم قطع کن اضطراری

کباب گیر رومیزی
۱۷,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کباب گیر رومیزی دارای مصرف کمتر انرژی الکتریکی تا چهار برابر نسبت به کباب زن های صنعتی دیگر است و بهینه سازی طراحی تا جایی که هیچ برشی در کناره های کباب هنگام پخت ایجاد نمیشود که این ویژگی بر خلاف دیگر دستگاه های موجود بازار میباشد، سرعت سیخ گیری تا 500 سیخ در ساعت ، ابعاد و وزن کم دستگاه  که بسیار حمل و نقل دستگاه را آسان تر و کم هزینه تر کرده است . در کباب گیر رومیزی با استفاده از سیستم مکانیکی که در این دستگاه استفاده شده است آسیبی که از طریق استهلاک به دستگاه وارد میشود به مقدار قابل توجهی پایین آماده است .از آن طرف شتاب کمتر نسبت به دستگاه های هیدرولیکی موجب این شده است که خطر کمتری از نظر ایمنی برای شخص استفاده کننده از آن داشته باشد و نیز این شتاب کمتر باعث بالابردن کیفیت طعمه کباب میشود . لازم به ذکر است با توجه به اینکه در سیستم کباب زن رومیزی مکثی در هنگام تزریق و برگشت پرس قالب نمیشود سرعت سیخ گیری بیشتری از دیگر سیستم ها دارا می باشد. کباب گیر رومیزی مجهز به کلید قطع اظطراری و دارای شمارشگرمی باشد . مجهز به دوحالت دستی و اتوماتیک است . سیستم کباب گیر رومیزی از نوع هیدرولیکی است .  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل