قیمت فر شیرینی پزی صنعتی

فر گردان با سیستم بخار با کابین استیل مدل 2000
۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر گردان مخصوص انواع شیرینی جات و کیک و کلوچه می باشد.دستگاه دارای سیستم بخار است و برای پخت انواع نان های حجیم و نیمه حجیم و اروپایی کاربرد دارد. سیستم سیر کوله از نوع حرارتی غیر مستقیم و کنترل حرارت از 50 تا 400 درجه سانتیگراد می باشد.بدنه دستگاه از استیل و تعداد دیس ها 32.28.14.8 دیس می باشد. نما دستگاه فرگردان از استیل مات و نوع عایق از پشم سنگ و کف از ورق سیاه می باشد. بدنه یا کاور دستگاه از ورق روغنی مانند آلومینیوم یا استیل بنا به سفارش می باشد.  

دستگاه فر گردان مدل KF960
۵۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در فرهای گردان دیس های خمیر در گاری حمل سینی قرار گرفته و سپس به داخل فر هدایت میشود، تعداد دیس ها بسته به ظرفیت فر میتواند متفاوت باشد، در این فر ها همچنین سینی ها توسط یک الکتروموتور به چرخش در آمده و این سبب یکنواختی در پخت محصول میگردد. دستگاه فر گردان مدل KF960 دارای 36 دیس می باشد. ارتفاع مورد نیاز جهت نصب دستگاه حداقل 280 سانتی متر ، ظرفیت پخت :36 دیس وزن ، تقریبی 1700 کیلوگرم و میزان مصرف برق 2 کیلووات در ساعت است.مصرف سوخت دستگاه فرگردان به دو صورت : گاز 4 متر مکعب در ساعت و گازوئیل 3 لیتر با نازل 1.25 می باشد. جنس منبع حرارتی این دستگاه فر صنعتی نیز استیل می باشد.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه فرگردان مدل KF580
۲۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فر گردان قنادی، برای پخت انواع کیک، شیرینی، بیسکویت، شیرمال و کلوچه کاربرد دارد.این دستگاه جهت پخت شیرینی و نان فانتزی در قنادی با سیستم بخار برای پخت انواع نان های حجیم و نیمه حجیم و اروپایی مناسب است. دستگاه فر گردان مدل KF580 دارای ظرفیت پخت 10 سینی ، دارای گرمخانه می باشد. ارتفاع با دینام و گرمخانه 2 متر و 15 سانتی متر ، مصرف برق : 1/5 کیلوبایت،وزن دستگاه : 650 کیلوگرم و سوخت مصرفی : گاز و یا گازوئیل می باشد.  

دستگاه فرگردان مدل KF1800
۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر گردان تولید شده در شیرینی پزی صنعتی کاربرد دارد. این دستگاه های فر شیرینی پزی صنعتی در ابعاد بزرگ و با ظرفیت تولید بالا می باشند و در واحد های تولیدی و کارخانجات صنایع غذایی با ظرفیت تولید بالا مورد کاربرد می باشند. دستگاه فر گردان دارای 32 دیس قنادی و 16 دیس فانتزی می باشد.دارای 3 سیستم بخار است.وزن تقریبی دستگاه 1600 کیلوگرم می باشد.دستگاه فرگردان دارای سیستم برق PLC و دارای شیشه دو جداره است.لولا در مخفی می باشد.در این دستگاه از نوار نسوز سیلیکون دور درب استفاده شده است.آلیاژ مصرفی مطابق با سفارش مشتری می باشد.سوخت مصرفی دستگاه فرگردان، گاز و یا گازوئیل (گاز 4 متمکعب در ساعت و گازوئیل 3 لیتر با نازل 1.25) و مصرف برق 2 کیلووات است.  

فر قنادی_فر شیرینی پزی مدل CA02 - 10
۱۹,۳۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

گروه تولیدی صنعتی روماک ماشین توانسته است مجموعه ای متفاوت از فر قنادی موجود در بازار برای پخت یا کیفیت بالا کیک و شیرینی ، بیسکویت ، کلوچه و فر پخت نان های حجیم و نیمه حجیم را با بهترین کیفیت تولید و به شما مشتریان گرامی ارائه نماید. این دستگاه در سایز های مختلف با ظرفیت 10 دیس می باشد. فر قنادی شرکت روماک ماشین دارای یک سیستم یکپارچه حرارت غیر مستقیم با استفاده از موتور فن می باشد که دارای 4 عدد لوله اگزوز و شعله درون هر لوله قرار میگیرد ، بعد از روشن شده شعله های فر قنادی لوله ها داغ شده و با استفاده از فن گرمای لوله به درون محفظه رفته و سبب پخت یکسان می گردد. ستگاه فر شیرینی پزی دارای پنل دیجیتالی و پنل رابط مکانیکی می باشد که در مدل دستگاه فر قنادی با پنل دیجیتال دارای سیستم جرقه زن و امنیت شعله یون وجود دارد و پنل دستگاه دارای ترموستات جهت تنظیم دما و تایمر برای تنظیم زمان و 6 عدد برنامه پخت می باشد. فر قنادی با کنترل مکانیکی دارای سیستم ترموکوپل و شمعک ، ترموستات مکانیکی قابل تنظیم تا 300 درجه سانتیگراد ، تایمر و دو عدد شیر ترموستاتیک می باشد. جنس ورق های فر قنادی استنلس استیل و گالوانیزه می باشد که بسایر راحت تمیز می شوند و بهداشتی و ایمن هستند. ویژگی و مزایای فر قنادی ،فر شیرینی پزی : دارای ترموکوپل، شمعک و یون برای امنیت شعله گاز دارای ترموستات جهت تنظیم دما دارای دو عدد شیر ترموکوپل دار صنعتی دارای ظرفیت 10 سینی دارای لامپ طراحی ارگونومی پایه قابل تنظیم تمیز کردن آسان و سریع بهداشتی و ایمن بادوام

فر گردان تک کابین
۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فر گردان تک کابین جهت پخت انواع شیرینی ها ، کیک ، کلوچه مورد استاده قرار میگیرد. این سیستم به صورت چرخشی با حرارت غیرمستقیم کار می کند. بهینه سازی در مصرف سوخت و انرژی با بهترین راندمان تولید از ویژگی های این دستگاه است. فر گردان تک کابین دارای ظرفیت بالای تولید درهر نوبت پخت می باشد. تعداد دیس این فرگردان 40 تا 80 دیس است .  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل