ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت

مصالح ساختمانی

چسب سیلیکون G2100 (300 گرم)
۱۵,۳۰۰ تومان

چسب سیلیکون G2100  نوعی چسب ترکیبی همه جانبه است و دارای عملکرد مناسب است و در مقابل رطوبت هوا مقاومت می کند. کاربرد: چسب سیلیکون G2100 در زمینه های گسترده ای چون جلوگیری از نشت، پر کردن فضای خالی، شیشه ها، پنجره ها، فلز، کاشی، PVC و مصالح ساختمانی دیگر به طور عمده کاربرد دارد. در مصارف ساخت و ساز ، حمل و نقل ، تعمیر انواع پنجره و درب و در دکوراسیون، معماری، شیشه، آلومینیوم، چوب، آجر، سرامیک، و ...، آب بندی و اتصال به دیگر محصولات غیر گریس و به طور گسترده ای در صنعت شیشه، صنعت آلومینیوم، صنعت پلاستیک، میتوان از چسب سیلیکون G2100 استفاده نمود. ویژگی ها: محافظت سریع سیلیکون تک جزیی ضد آب و مقاوم در برابر آب چسبندگی و عملکرد بسیار بالا انعطاف پذیری بالا پس از استفاده ضد آب و درزگیری عالی روش استفاده : از تمیز بودن، خشک بودن، عاری بودن از هرگونه محتوی مانند خاک، شن، گریس و … تمام سطح اطمینان حاصل کنید. در صورتی که از نوع استوانه ای استفاده می نمایید، نیاز به استفاده از تفنگ مخصوص این چسب را نیز خواهید داشت. این تفنگ در حقیقت وسیله ای است که تیوپ استوانه ای شکل درون آن جا سازی می شود تا استفاده از چسب برای ما میسر گردد. کارتریج را با زاویه ببرید و آب بندی را با سرنگ کارتریج انجام دهید. سریعا آب بندی را انجام دهید و روی تمام سطوح پخش کنید و به آرامی به کارتان پایان دهید. موارد احتیاط: از تهویه مناسب در طول عملکرد اطمینان حاصل کنید. آب بندی بدون دقت ممکن است به چشم ها، لب ها یا دهان آسیب وارد کند. در این صورت با آب شستشو دهید و از توصیه های درمانی پزشکی استفاده کنید. دور از دسترس کودکان نگه داری کنید.

چسب سیلیکون سولجر ( 180 گرم خالص)
۱۲,۷۵۰ تومان

چسب سیلیکون سولجر دارای چسبندگی عالی و انعطاف پذیری بسیار بالا، مقاوم در برابر فشار و دما های بالا و با قابلیت چسبندگی و درز گیری عالی است. ویژگی ها : از خواص چسب سیلیکون سولجر آب بندی می توان به  اشاره نمود. این چسب ها در برابر اشعه یو وی نیز مقاوم می باشند و خاصیت خود را از دست نمی دهند.این سیلیکون آنتی باکتریال Fungicide -آنتی یو وی است. کاربرد : در صنایع و منازل و برای بسیاری از مصالح ساختمانی چون:شیشه، دوجداره کردن شیشه، سرامیک، سطوح روکش دار، چوب و بسیاری از پلاستیک ها میتوان از چسب سیلیکون سولجر استفاده نمود. روش استفاده : سطح را تمیز و خشک کنید. هرگونه صابون، روغن یا گریس را از بین ببرید. نوک کارتریج را ببرید، روی دهانه بچرخانید، به اندازه دلخواه با زاویه 45 درجه دهانه را باز کنید. با نازل درز را پر کنید. در عرض 1 ساعت رویه خشک می شود.. در حالت معمولی سطح چسب در 5 دقیقه خود را گرفته و تا 1 ساعت بعد رویه خشک می شود و تا 24 ساعت به هم در عمق 1 سانتی متر کاملا خشک می شود.

درزگیر پلی اورتان کارتریج ۴۵ (۳۰۰میلی لیتر)
۲۱,۰۰۰ تومان

درزگیر پلی اورتان محصولی تک جزئی است که دو منظوره و ترکیبی از چسب و درزگیر با خاصیت ارتجاعی دائم است. زمانی که از کارتریج خارج می شود تحت واکنش رطوبت هوا عمل می آید تا در زمان کوتاهی ترکیبی چسبنده و بسیار قوی را تشکیل دهد. این ترکیب یک درزگیر چسبناک و قوی است که برای تمامی امور شامل درزگیری و چسباندن تمامی مصالح ساختمانی از جمله مصالح بر پایه سیمان،آجر،سرامیک،شیشه،چوب،زیرلایه های لعاب،پلی استر،رزین اکریلیک و پلاستیک و همچنین قابل استفاده در نصب درب و پنجره فلزی یا پلاستیکی کاربرد دارد.

دستگاه شیرینگ پک تونلی
۱۲,۵۰۰,۰۰۰-۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه شیرینگ پگ تونلی قابلیت جمع شوندگی پلاستیک براثر حرارت را داراست و به این صورت عمل می کند که نایلونی دور محصول مورد نظر برای بسته بندی کشیده می شود و محصول از تونل هوای گرم که داخل دستگاه تعبیه شده عبور می کند . جریان هوای گرم داخل تونل سبب خواهد شد نایلون اطراف محصول شکل محصول را به خود بگیرد و از محصول محافظت نماید. کاربرد این نوع بسته بندی برای انواع قوطی ، بطری های آب معدنی ، رب ، تن ماهی ، آب میوه کارتونی ، ادویه جات ، لوازم بهداشتی مانند آرایشی و شوینده ، لوازم یدکی خودرو و قطعات صنعتی ، مصالح ساختمانی ، پارچه،فرش ، دارو ، مواد شیمیایی ماشین لباس شویی درب آسانسور و... اشاره کرد.  

دستگاه بسته بندی شرینک پک
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ - ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی شیرینک پک در بسته بندی و شیرینک محصولات در ابعاد و اشکال مختلف کاربرد دارد و قابلیت جابجایی و حمل و نقل آسان را داراست. مخصوص شرینک کنسروجات ، شیرینک کارتن ، شیرینگ بطری آب معدنی ، شرینگ نوشابه ، شرینک قوطی ادویه جات ، شیرینک قوطی چای ، شرینک قوطی پسته ، شیرینک محصولات  لبنی ، شرینگ کتاب ، شیرینگ لوازم خانگی ، شرینک لوازم بهداشتی ( آرایشی و شوینده) ، شیرینگ لوازم یدکی خودرو و قطعات صنعتی ، شیرینک مصالح ساختمانی ، شرینگ کاشی ، شیرینک سرامیک ، شیرینگ سنگ و آجر نسوز ، شیرینک قوطی رنگ و چسب ، شرینک نساجی ،‌ شیرینک پارچه و فرش ، شرینگ لوازم دارویی و شیمیایی ، شیرینگ محصولات خاص و متفرقه با فیلم پلی اتیلن است.

دستگاه تزریق فوم
۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تزریق فوم دوجزئی فشار قوی در ابتدا مایعی که بیشتر شبیه به پلی ال یا پلی ایزوسیانت می باشد را دریافت میکند و پس از تغییراتی که بر روی آنها انجام میدهد در نهایت فوم های پلی یورتان را به عنوان محصول نهایی خارج میکند. تبدیل مواد اولیه ای مانند پلی ایزوسیانت به فوم پلی یورتان را واکنش قالب گیری تزریقی یا به اختصار RIM می نامند. بر خلاف تولید کامل قطعات و یا محصولات نیمه تمام توسط وسایل فیزیکی اولین مرحله در تولید پلی یورتان شامل یک واکنش شیمیایی می باشد که در این مرحله از تولید رخ می دهد. تجهیزات تولید با ضریب اطمینان بالایی برای به انجام رساندن این مرحله مهم در دسترس می باشد. این تکنولوژی و دستگاه تزریق فوم در ابتدا توسط کمپانی بایر در شهر لورکوزن آلمان توسعه داده شد و بعد از ان بسیاری از شرکت ها دستگاه تزریق فوم های دیگری را برای برنامه های کاربردی مهم طراحی کردند که بر اساس شیمی پلی یورتان پایه گذاری شده اند. دستگاه تزریق فوم را دو دسته فشار بالا و فشار پایین تقسیم بندی می کنند . دسته فشار پایین دارای ویژگی های زیر است : دو مخزن با ظرفیتی مناسب ماشین که متشکل از سیستم همزن مواد داخل مخزن نیز میشود که این سیستم همزن با توجه به مواد مصرفی و قطعات تولیدی انتخاب خواهد شد. در نهایت دارای 4 مخزن برای رنگ و شست و شو می باشد. امروزه پیشرفت تکنولوژی و رسیدن به این نقطه که میتوان از حداقل فضا بیشترین استفاده را برد و صرفه جویی در مصرف انرژی و مواد از موارد اصلی زندگی می باشد انسان تصمیم گرفت به جای استفاده از مواد ساختمان سازی سنتی از مواد پیشرفته ی امروزی استفاده کند که هم جای کمتری میگیرند هم هزینه ی کمتری دارند و هم مقاومت آنها در بسیاری از موارد بیشتر از مصالح ساختمانی سنتی است. به همین خاطر است که دستگاه تزریق فوم توانسته است بیشترین تاثیر را در زمینه ساختمان سازی ایفا نماید. دیوار هایی که وزن سبک تر و قدرت تحمل بالا تری دارند بی شک میتوانند جایگزین دیوارهای چند صد کیلویی و بعضا چند تنی آجری شوند. این دیوارها در برابر زلزله مقاوم ترند و در صورتی که شدت زلزله و زمان آن بیشتر از حد معمول باشد در صورت ریزش آسیب کمتری نسبت به دیوار آجری به اشخاصی که ممکن است در اطراف آن باشند وارد میکند. این دیوار ها با توجه به تکنولوژی ساختی که برای ساخت آنها به کار میرود ارزان تر از دیوار های آجری و بتنی هستند در نتیجه هزینه ساخت یک واحد مسکونی به وسیله این دیوارها بسیار کاهش می یابد و در کل قیمت خانه کاهش چشمگیری خواهد داشت.      

ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل