چاپ روی پارچه

دستگاه چاپ پارچه
۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چاپ مستقیم روی پارچه، یک پرینتر دیجیتـال برای چاپ مستقیم روی پارچه با استانداردهای جهانی است که قابلیت چاپ مستقیم روی رنج وسیـعی از انواع پارچـه های طبیعـی و مصنوعی را دارد.این دستگاه، قابلیت چاپ مسقیم دیجیتـال روی پارچـه های طبیعـی و مصنوعی شامل نخ، پنبه، پشم، کتان، ابریشم، متقال، چلوار، مخمل، کریشه همچنین ریون، اکریلیک، پلی استر، نایلون، فاستونی و الیاف ترکیبی مانند ویسکوز را دارد. کاربرد دستگاه چاپ مستقیم روی پارچه : برای تولید انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه و همچنین لباس های ورزشی، چاپ ملحفه و روتختی و رومبلی و کوسن، چاپ فرش و چاپ موکت، چاپ روسری ، چاپ حوله، چاپ اسپان باند، چاپ تی شرت وچاپ جوراب، چاپ گونی پشمی و... می توان از این دستگاه چاپ مستقیم روی پارچه استفاده کرد . ویژگی های دستگاه چاپ مستقیم روی پارچه : توانایـی بالا و تاثیـر گذاری برای حجم و سرعت بالای چاپ را داشته و برای جنبه های بازرگانـی و صنعتـی بسیـار مناسـب است. این محصـول توانایـی پرینـت با کیفیـت و تراکم رنگ بسیـار بالا بر روی نخ، پنبه، کتان و ابریشم را دارد.

دستگاه چاپ زاویه ای دستی تک میز AM2016
۴,۰۰۰,۰۰۰-۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این دستگاه سایز بزرگتر دستگاه معرفی شده در صفحه قبلی است از سایز 40-30 تا سایز های 60-40 قابل سفارش می باشد. انتخاب سایز باید با دقت و بر اساس کاربرد و کار شما صورت بگیرد. مثال : اگر سایز چاپ شما نهایتا 40-30 باشد، نیازی به خرید سایز بزرگتر نیست، چراکه سایز بزرگتر مصرف برق بیشتری خواهد داشت. ویژگی های دستگاه چاپ زاویه ای دستی تک میز AM2016 : تک کاره زاویه ای دستی با قابلیت اتصال کلمپ لیوان آتونیکس کره در برد الکترونیکی دستگاه هیتر آلومینیوم آلیاژی با المنتهای ایتالیایی قابل تعویض قابل سفارش در رنگ انتخابی قابل سفارش در ابعاد انتخابی 30*40 و 40*40 و 40*60 می باشد.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه چاپ عمودی دستی عمودی با میز کشویی VM1T2
۱۱,۵۰۰,۰۰۰-۱۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این مدل دارای طراحی جدیدی در بخش مدلهای بزرگ سایز دستی می باشد و بیشتر برای چاپ کارهایی که دارای ضخامت می باشند مانند تابلوفرش ها توجیه فنی دقیقی دارد. با حرکت دسته در این مدل هیتر به صورت موازی با میز به صورت عمودی باال و پایین می رود و برای جاهایی که کار دارای ضخامت است دقت کار چاپ را باالتر خواهد برد. شاسی بندی پشت هیتر و تنظیم دقیق المنتها و سیستم فنربندی دقیق موجب یکسان بودن پخش حرارت و فشار در سطح هیتر و حفظ کیفیت در طول زمان و کارهای پرتیراژ شده است. ویژگی های دستگاه چاپ عمودی دستی عمودی با میز کشویی VM1T2 : عمودی دستی بزرگ سایز تک میزه همراه با پایه آتونیکس کره در برد الکترونیکی دستگاه هیتر آلومینیوم آلیاژی با المنتهای ایتالیایی قابل تعویض قابل سفارش در ابعاد و رنگ انتخابی مشتری میز مدل پایه ام دی اف و قابل سفارش با میز آلومینیوم  این دستگاه دارای ابعاد 50*70 و 60*80 و 80*100 و 100*100 می باشد.    

دستگاه چاپ پارچه پنوماتیک تک میز رومیزی تیپ2 مدل SP1T2 2019
۵,۵۰۰,۰۰۰-۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه‌های کوچک سایز پنوماتیک نیمه صنعتی دلخواه پرینت که از ابعاد 40 - 30 تا ابعاد 40-60 قابل سفارش هستند، برای کارهای پر تیراژ مناسب هستند.طراحی شاسی یک تکه برش لیزری با کیفیت بالای مونتاژ قطعات این مدل را برای کاربرد چندین ساعت در طول یک روز و شیف های متوالی کاری کاملا آمده نموده است. این مدل رومیزی و تک میز می باشد و به صورت سفارشی می تواند دومیزه و با پایه سفارش داده شود. از ویژگی های دستگاه چاپ پنوماتیک دو میزه تیپ 2 : - قابل سفارش در درجه کیفی A - پنوماتیک تیپ 2 تک میزه و رومیزی - آتونیکس کره در برد الکترونیکی دستگاه - هیتر آلومینیوم آلیاژی با المنتهای ایتالیایی قابل تعویض - قابل سفارش در رنگ انتخابی - قابل سفارش در ابعاد انتخابی - این مدل نیازمند کمپرسور هوا می باشد (قابل سفارش)  

دستگاه چاپ شال و روسری
۶۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چاپ حرارتی چاپ شال و روسری یکی از تجهیزات لازم جهت چاپ سابلیمیشن روی پارچه است . شاسی این دستگاه چاپ شال و روسری یک تکه C شکل است و  صفحات الومینیوم آلیاژی یک تکه در هر سطح و اندازه ای قابل ساخت است. المنت های دستگاه چاپ شال و روسری میله ای و ایتالیایی است که این المنتها قابل تعویض دو سال ضمانت تعویض هستند.  

دستگاه پرس حرارتی چاپ پارچه
۲۷,۰۰۰,۰۰۰-۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پرس حرارتی چاپ پارچه یا هیت پرس یکی از بخش های اصلی فرایند چاپ سابلیمیشن روی پارچه است. این دستگاه ها، یکی از بهترین دستگاههای پرس حرارتی ( هیت پرس ) چاپ پارچه که در ایران ( تهران ) طراحی و تولید شده و تعداد زیادی از آنها طی ده سال گذشته در سراسر ایران در حال کار هستند و تعداد قابل توجهی از این دستگاه ها برای تولید کنندگان برندهای معتبر بازار شال و روسری نصب شده اند. در چاپ سابلیمیشن برای رسیدن به بهترین کیفیت چاپ روی پارچه، علاوه بر دستگاه چاپگر سابلیمیشن،جوهر مورد استفاده، رزولوشن طرح و جنس کاغذ سابلیمیشن، عملکرد دستگاه پرس حرارتی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ویژگی ها : - حفظ یکنواختی فشار در تمام سطح میز چاپ برای مدت طولانی - انتقال حداکثری چاپ به پشت پارچه - چاپ یکدست در کل ابعاد پارچه - استفاده از جک های قدرتمند با عمر مفید زیاد - بکارگیری آلیاژ استاندارد با ضخامت مناسب - مهندسی ویژه برای بخش های الکترونیکی دستگاه - نصب رایگان همه دستگاه های پرس در ابعاد بزرگ، معمولا به صورت دو میز در طرفین ساخته می شوند تا ضمن افزایش سرعت عملیات چاپ؛ در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود. ضمنا امکان سفارش ساخت دستگاه به دو صورت امکانپذیر است: - صفحه چاپ متحرک و صفحه هیتر ثابت - صفحه چاپ ثابت و صفحه هیتر متحرک ( طرح مونتی ایتالیا ) همچنین امکان تولید دستگاه به صورت پنوماتیک (بادی) یا هیدرولیک (روغنی) نیز وجود دارد.

دستگاه چاپ پارچه سیلندری یا غلطکی
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چاپ پارچه سیلندری ( غلطکی ) با توانایی چاپ بر روی انواع پارچه های بغل بسته ( رینگر ) و بغل باز ( تخت ) تا عرض 160 سانتیمتر و تا 6 رنگ را دارد. همچنین این دستگاه چاپ پارچه مجهز به خشک کن گازی (دو اتاقه و سه اتاقه بنا به سفارش مشتری) با توانایی رساندن دما تا 220 درجه سانتی گراد است. تنظیم راپورت های دستگاه به صورت اتوماتیک انجام میشود .

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .