چسب نواری

چسب پهن کریستال ساکا 90 یاردی
۶,۶۹۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

    نوار چسب پهن کریستال ساکا در بسته‌ بندی کارتن‌های سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوار چسب پهن ۹۰ یاردی می باشد. چسب پهن کریستال ساکا را می‌توان به‌ راحتی با قیچی یا کاتتر برید.                      

چسب برق دیاموند
۱,۷۲۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب برق نواری یا لنت برق نوعی چسب نواری است که برای عایق‌سازی سیم‌های برق و دیگر رساناهای الکتریسیته به کار می‌رود و جنس آن معمولاً ازپلاستیک و خصوصاً وینیل است. کاربرد : برای کارهای الکتریکی,الکترونیکی و عایق بندی سیم برق و تلفن میتوان از چسب برق جک اسمیت استفاده نمود.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
چسب برق جک اسمیت
۲,۱۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 کارتن

چسب برق نواری یا لنت برق نوعی چسب نواری است که برای عایق‌سازی سیم‌های برق و دیگر رساناهای الکتریسیته به کار می‌رود و جنس آن معمولاً ازپلاستیک و خصوصاً وینیل است. کاربرد : برای کارهای الکتریکی,الکترونیکی و عایق بندی سیم برق و تلفن میتوان از چسب برق جک اسمیت استفاده نمود.

نوار چسب کریستال 90 یارد طرح سبز ترک استار ـ 50 میکرون
۸,۱۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

نوار چسب کریستال 90 یارد طرح سبز ترک استار در ضخامت 50 میکرون است که قدرت چسبندگی عالی ، استحکام کششی بسیار بالا، کاملاً شفاف و مناسب جهت انواع مصارف عمومی است.

نوار چسب کریستال 90 یارد طرح سفید ترک استار ـ 45 میکرون
۸,۲۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

نوار چسب کریستال 90 یارد طرح سفید ترک استار در ضخامت 45 میکرون است که قدرت چسبندگی عالی ، استحکام کششی بسیار بالا، کاملاً شفاف و مناسب جهت انواع مصارف عمومی است.

چسب پهن شیشه ای رویال
۹,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

امروزه نوار چسب شیشه ای در تنوع، اندازه و تعداد بسیاری تولید می شود و در بیشتر صنایع، دفتری و اداری، خدماتی و خانگی مصرف دارد. چسب پهن شیشه ای رویال در متراژ 90 یارد و ساخت کشور چین است. تعداد 60 عدد نوار چسب شیشه ای رویال در یک کارتن موجود است.  

چسب پهن قهوه ای جانسون
۷,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب پهن قهوه ای جانسون از پلاستیک ساخته شده است. طول این نوار چسب ۹۰ یارد و عرض آن ۵ سانتی متر است. این نوار چسب ها از استحکام بالایی برخوردار هستند و قدرت چسبندگی بالایی دارند از چسب پهن قهوه ای جانسون برای اتصال دو طرف کارتن ها به یکدیگر و در بسته‌ بندی کارتن‌های سنگین استفاده می شود. این چسب ها در اسباب کشی منازل بسیار پر کاربرد هستند و به دلیل استحکامی که دارند بسیار مورد توجه قرار دارند. این چسب پهن به راحتی به کمک قیچی بریده می شوند و کاربری با آن ها آسان است. استفاده از این چسب برای دیوار رنگ ‌روغن توصیه نمی شود، زیرا باعث کمده شدن رنگ آن می گردد.

چسب نواری شیشه ای 5 سانتی رازی
۶,۶۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب نواری شیشه ای 5 سانتی رازی یا نوار چسب شیشه ای رازی یکی از انواع چسب‌های فشاری حساس پوشش داده شده‌ است که برای موارد مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این نوار چسب شیشه ای از پوشش دهی مواد خاص چسبنده بر روی نوارهایی از جنس پلاستیک، کاغذ، فیلم، فویل‌های فلزی و پارچه ساخته می‌شود. این چسب‌ها بدون نیاز به حرارت و با کمی فشار بر روی محل مورد نظر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
چسب نواری دوطرفه 2 سانتی
۴,۸۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب دوطرفه به نوار چسبی گفته می ‌‌شود که در مقابل فشار حساس بوده و توسط ماده چسبنده دو طرف آن پوشش داده شده است. این محصول منحصرا برای چسباندن دو سطح به یکدیگر به طوریکه که در محصول نهایی قابل رویت نمی باشد،توسعه داده شده است.علت اصلی استفاده از چسب دوطرفه، ارائه محصول نهایی با کیفیت و دقت بالا می‌باشد. در تقسیم بندی چسب ها از نظر ضخامت، می‌توان به چسب دوطرفه نازک و چسب دوطرفه بُعدی اشاره کرد. چسب‌های دوطرفه نازک بطور معمول در کارهای سبک به کار گرفته می‌شوند اما چسب های دوطرفه بُعدی که ضخامت بالاتری دارند در کارهای سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند

چسب نواری پهن شیشه ای یونیون
۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب نواری پهن شیشه ای یونیون یا نوار چسب شیشه ای یونیون یکی از انواع چسب‌های فشاری حساس پوشش داده شده‌ است که برای موارد مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این نوار چسب شیشه ای از پوشش دهی مواد خاص چسبنده بر روی نوارهایی از جنس پلاستیک، کاغذ، فیلم، فویل‌های فلزی و پارچه ساخته می‌شود. این چسب‌ها بدون نیاز به حرارت و با کمی فشار بر روی محل مورد نظر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

چسب نواری پهن شیشه ای ایران چسب
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب نواری یا نوار چسب یکی از انواع بسیار از چسب‌های فشاری حساس پوشش داده شده‌است که در انواع مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این چسب‌ها از پوشش دهی مواد خاص چسبنده بر روی نوارهایی از جنس پلاستیک، کاغذ، فیلم، فویل‌های فلزی و پارچه حاصل می‌شود. این چسب‌ها بدون نیاز به حرارت و با کمی فشار بر روی محل مورد نظر مورد استفاده قرار می‌گیرند. جاچسبی به وسیله نگه دارنده نوار چسب گفته می‌شود و اغلب از جنس پلاستیک ساخته می‌شود.

چسب نواری دوطرفه ساکا 5 سانتی
۱۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب نواری دوطرفه ساکا 5 سانتی یکی از انواع چسب‌های فشاری حساس پوشش داده شده‌ است که برای موارد مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این نوار چسب دو طرفه از پوشش دهی مواد خاص چسبنده بر روی نوارهایی از جنس پلاستیک، کاغذ، فیلم، فویل‌های فلزی و پارچه ساخته می‌شود. این چسب‌ها بدون نیاز به حرارت و با کمی فشار بر روی محل مورد نظر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

چسب نواری پهن شیشه ای هایلا
۶,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب نواری پهن شیشه ای هایلا یا نوار چسب شیشه ای یکی از انواع چسب‌های فشاری حساس پوشش داده شده‌ است که برای موارد مختلف مورد استفاده قرار گیرد.  این نوار چسب شیشه ای از پوشش دهی مواد خاص چسبنده بر روی نوارهایی از جنس پلاستیک، کاغذ، فیلم، فویل‌های فلزی و پارچه ساخته می‌شود. این چسب‌ها بدون نیاز به حرارت و با کمی فشار بر روی محل مورد نظر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

چسب نواری پهن شیشه ای اسکاتی
۶,۳۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب نواری پهن شیشه ای اسکاتی یا نوار چسب شیشه ای یکی از انواع چسب‌های فشاری حساس پوشش داده شده‌ است که برای موارد مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این نوار چسب شیشه ای از پوشش دهی مواد خاص چسبنده بر روی نوارهایی از جنس پلاستیک، کاغذ، فیلم، فویل‌های فلزی و پارچه ساخته می‌شود. این چسب‌ها بدون نیاز به حرارت و با کمی فشار بر روی محل مورد نظر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

چسب برق الماس
۱,۴۲۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب نواری برق یا لنت برق نوعی چسب نواری است که برای عایق‌ سازی سیم‌های برق و دیگر رساناهای الکتریسیته به کار می‌رود. جنس آن معمولاً از پلاستیک و خصوصاً وینیل است. انواع رنگی چسب برق: انواع بسیاری از لنت برق وجود دارد. برق‌ کاران معمولاً از لنت سیاه برای عایق‌ سازی سیم‌ ها استفاده می‌ کنند. رنگ‌ های دیگر چسب برق برای نشان دادن ولتاژ و فاز سیم است. در سیم‌ های بلند، عایق‌ کاری را با لنت سیاه انجام می‌ دهند و در انتهای سیم یک حلقه چسب رنگی می‌زنند تا وضعیت سیم معلوم شود. چسب برق در بسیاری موارد نامرتبط به عایق‌ سازی هم به کار می‌ رود؛ به طور مثال برای چسباندن موقت اشیا به هم یا برچسب زدن (به دلیل راحتی نوشتن روی چسب). لنت برق را می‌توان با دست تکه‌ تکه کرد.

چسب نواری پهن شیشه ای گوزن
۵,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب نواری پهن شیشه ای یا نوار چسب پهن یکی از انواع بسیار چسب‌ های فشاری به حساب می آید که در انواع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع چسب‌ از پوشش دهی مواد خاص چسبنده بر روی نوارهایی از جنس پلاستیک، کاغذ، فیلم، فویل‌های فلزی و پارچه ساخته می شوند. نحوه استفاده این چسب‌ ها بدون نیاز به حرارت و تنها با کمی فشار بر روی محل مورد نظر است.

چسب نواری پهن هرکولس
۷,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب نواری کریستال هرکولس یکی از چسبهای با کیفیت بازار می باشد که دارای کیفیت بالایی نسبت به برندهای مشابه دارد. با توجه به ضخامت بالای سلفون نوار چسب هرلوکس دارای کشش بالایی می باشد. از چسب نواری هرلوکس جهت استفاده در امور بسته بندی کارتن با وزن بالای 15 کیلو استفاده می شود همچنین جهت محصولاتی که در دمای پایین نگهداری می شوند نیز این محصول مناسب می باشد.

چسب نواری پهن شیشه ای برنز
۵,۹۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب نواری پهن برنز یکی از چسبهای قیمت مناسب بازار می باشد که دارای کیفیت مناسبی نسبت به سایر برندهای مشابه دارد. یکی از مهمترین مزیت های این نوار چسب کشش بالای این چسب می باشد که به دلیل سلفون مناسب آن دارای کشش بالایی می باشد. چسب برنز در کارتن های 60 عددی می باشد که شامل 10 شیرینک 6 تایی می باشد.

نوار چسب بسته بندی پهن 38 میکرون
۵,۶۶۵ تومان
حداقل سفارش: 20 کارتن

نوار چسب بسته بندی نگین در ضخامت 38 میکرون مناسب برای بسته بندی کارتن های لمینیت و کاغذ کرافت بوده و از کیفیت مناسبی برای چسباندن برخوردار است. در کارتن های 72 عددی قابل عرضه به مشتریان می باشد. در ضمننوار چسب بسته بندی پهن 38 میکرون ، برای سایر مصارف بسته بندی قابل استفاده خواهد بود. این چسب دارای عمر طولانی بوده و چه در زمان استفاده و چه پس از مصرف به هیج عنوان از کیفیت آن کاسته نخواهد شد.  

نوار چسب پهن کریستال والزن
۱,۰۰۰-۱,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

نوار چسب پهن کریستال والزن با عرض 5 سانتیمتر و طول 90 یارد باسبندگی 38 میکرون دارای قدرت چسبندگی عالی ، استحکام کششی بسیار بالا، کاملاً شفاف است. با توجه به کیفیت نوار چسب کریستال 5 سانت 90 یارد 38 میکرون می توان براحتی از آن برای چسباندن کارتن ها استفاده کرد. البته کیفیت چسبندگی به دقت و توان اپراتور و کیفیت کارتن نیز بستگی دارد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شرکت ها

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول
عکاسی صنعتی حرفه ای در محل

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل