دستگاه روغنگیری پرس سرد 65

کد محصول: VN-10326کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
45,000,000تومان
درخواست آخرین قیمتتماس
مدل دستگاه پرس سرد 65
وزن 150 kg
ابعاد110*60*135 cm
ظرفیت اسمی20 کیلوگرم در ساعت
ظرفیت تولید13 کیلوگرم در ساعت
برق مصرفی 1.5 کیلو وات در ساعت
کارکرد کم صدا
طراحی بدنه پوشش تمام استیل و طراحی زیبا
استخراج روغن کلدپرسدر دمای کمتر از 45 درجه
قیف تغذیه کوچک دارد
قیف تغذیه بزرگ 40 کیلویی
کنترل اینورتر
کنترل دمای دیجیتال دارد
فن خنک کننده دارد
سایر قابلیت ها مجهز به پی ال سی و سیستم هوشمند خاموشی اتوماتیک / مجهز به فن خنک کننده موتور و سیستم محرک
کنترل زمان دیجیتال ندارد

توضیحات دستگاه روغنگیری پرس سرد 65

دستگاه روغن گیری پرس سرد 65 با ظرفیت (واقعی) روغنگیری 13 کیلوگرم دانه روغنی در ساعت جهت استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های روغنکشی با ظرفیت متوسط مناسب می باشد که دارای قابلیت روغنگیری انواع دانه های روغنی ازجمله : کنجد، سیاهدانه، تخم کتان، سويا، آفتابگردان، بادام، فندق، کلزا ، هسته انگور ، هسته انار و... می باشد، از ویژگی های این دستگاه روغن گیری کارکرد کم صدا و قابلیت کار مداوم شبانه روزی میباشد. یکی از مزایای این دستگاه، بهره گیری از PLC (سيستم هوشمند خاموش کننده اتوماتیک) است که در صورت اتمام دانه ورودی یا اخلال در عملکرد سیستم دستگاه به صورت خودکار خاموش می شود.
دستگاه روغنگیری پرس سرد 65 BD 65 cold press machine مجهز به موتور گیربکس قدرتمند و بی صدای ایلماز  و فن خنک کننده موتور گیربکس می باشد. کلیه قطعات سیلندر از فولادهای ویژه با سختی و مقاومت سایشی بالا طراحی و ساخته شده اند.
دستگاه روغنگیری 65 بکردانه با طراحی زیبا و پوشش تمام استیل بدنه برای استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های روغنگیری با ظرفیت متوسط مناسب است و قابلیت کار بیست و چهارساعته را دارد. مجهز بودن به سیلوی 40 کیلویی ، اینورتر جهت کنترل دور موتور ، کنترلر دمای دیجیتال، از دیگر ویژگی های پرس 65 بکردانه می باشد. این دستگاه تحت استاندارد ISO 9001 و CE اروپا ، تولید می شود و دارای یکسال ضمانت می باشد. دستگاه روغنگیری پرس سرد مجهز به موتور گیربکس قدرتمند است.

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .