دستگاه وکیوم دو کابین 40 سانت با تزریق گاز

کد محصول: VN-10406کد محصول ویترین نت
آماده ارسال
حداقل سفارش: 1 دستگاه
تعداد
31,600,000تومان
افزودن به سبد خریدتماس
توان دوخت۱۰۰۰ وات
توان موتور۱۱۰۰ وات
حداکثر فشار وکیوم۱۰۰۰ پاسکال
سایز بسته قابل دوخت۶۱۰ میلی متر
عرض دوخت۱۰ میلی متر
ارتفاع کابین720میلیمتر
طول کابین515میلیمتر
عرض کابین160 میلیمتر
جنس کابیناستیل ضدزنگ
ارتفاع دستگاه1485 میلیمتر
عرض دستگاه 720میلیمتر
طول دستگاه940 میلیمتر
ولتاژتک فاز ۲۲۰ ولت سه فاز ۳۸۰ ولت

توضیحات دستگاه وکیوم دو کابین 40 سانت با تزریق گاز

این دستگاه هم از نظر عملکرد دقیقا مانند وکیوم تک کابین می باشد و تنها تفاوت آن ها در سرعت عملیات وکیوم و در واقع بسته بندی می باشد که در دستگاه وکیوم دو کابین بیشتر است.در حقیقت می توان گفت با همان نیروی مصرفی وکیوم تک کابین ، کارایی چند برابر دارد.
محصولاتی که با این دستگاه بسته بندی می شوند اکسیده نمی شوند، حشره و یا رطوبت به آنها نفوذ نمی کند به همین دلیل برای مدت زمان طولانی این محصولات تازه باقی می مانند.
به عبارت دیگر با وکیوم کردن محصولات غذایی طول عمر آن ها نسبت به حالت غیر وکیوم به میزان دو برابر افزایش پیدا می کند و اگر گاز هم به داخل بسته تزریق شود باز هم ماندگاری محصول به میزان قابل توجهی بالاتر خواهد رفت اما نمی توانیم به طور کلی میزان دقیقی جهت افزایش مدت زمان ماندگاری اعلام کنیم چرا که محصولات با هم متفاوت می باشند.
این میزان ماندگاری علاوه بر نوع محصول به نوع گاز تزریق شده نیز بستگی دارد به عنوان مثال لوبیای پخته در دمای معمولی بعد از وکیوم و تزریق گاز به مدت چند سال سالم باقی می ماند اما این میزان در محصولات گوشتی کاملا متفاوت و بسیار کمتر است و لذا اینکه بعد از وکیوم هم باید در دمای سرد نگه داری شوند.
نکته : هر دو نوع دستگاه وکیوم تک کابین و دو کابین با تزریق گاز نیز وجود دارند.عمل تزریق گاز به ماندگاری بالاتر محصول بسته بندی شده مانند انواع محصولات گوشتی و سبزیجات کمک شایانی می کند.
در این نوع دستگاه ها نوع گاز های استفاده شده از گازهای خنثی خوراکی مانند ازت ، نیتروژن و اکسیژن می باشند.
دستگاه وکیوم دو کابین

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .