ناموجود

دستگاه خشک کن کانتینیوس مدل 56000c

کد محصول: VN-10408کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
470,000,000 تومان
اطلاع از موجود شدن کالا
مدل دستگاه 56000c
عملکرد دستگاه الکترومکانیک
ابعاد دستگاه طول : 1060-عرض : 190-ارتفاع : 215 سانتیمتر
برق مورد نیاز سه فاز 380 ولت
توان برق مصرفی 6 کیلووات
وزن دستگاه 4500 کیلوگرم
نوع سوختبرقی ، گازی
ظرفیت30 کیلوگرم

توضیحات دستگاه خشک کن کانتینیوس مدل 56000c

دستگاه خشک کن کانتینیوس مدل 56000c ، مخصوص خشک کردن میوه جات، سبزیجات، کشمش، زرشک، گیاهان دارویی، چای، جو پرک، انواع پلت ،خوراک طیور ، گرانول های معدنی و شیمیایی می باشد.خشک کن کانتینیوس از نوع نوار پیوسته و طبقاتی می باشد و سبزی های تازه و میوه های تازه ورق شده بر روی نوار انتقال داده شده و حرکت میکنند.توسط هوای گرمی که در این خشک کن دمیده میشود رطوبت آنها گرفته شده و توسط فن های قدرتمند خارج میشود و محصول بر روی نوارها به ترتیب از بالا به پایین ریخته شده و انتقال می یابد و پس از مدت زمان معین محصول خشک و خارج میگردد.از ویژگی های این دستگاه نسبت به نمونه های دیگر آن میتوان به ظرفیت بالای تولید اشاره کرد.عملکرد این دستگاه الکترومکانیک می باشد و معمولا در ابعاد طول 1060 ، عرض 190  ارتفاع 215 سانتیمتر ساخته میشود و برق آن سه فاز و طبق سفارش مشتری تک فاز ساخته میشود و همچنین وزن آن 4500 کیلوگرم می باشد.
ار جمله ویژگی های دستگاه خشک کن کانتینیوس :
- دارای مشعل گازی یا گازوئیلی با مصرف 15 - 20 - 30 لیتر در ساعت در مدل های مختلف
- دارای تابلو برق مجزا با مصرف برق 10 - 12 - 15 کیلووات در ساعت
- مجهز به سیستم کنترل دما.
- قابلیت تمیز کننده اتوماتیک کف دستگاه 
این خشک کن ها در طرح های مختلف یک، دو ، سه یا پنج طبقه با ابعاد و ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته می شوند. خشک کن های پیوسته نواری معمولاً برای موادی بکار می روند که زمان خشک شدن آنها طولانی نباشد.
برتری این خشک کن ها نسبت به انواع تونلی و کابینی ، پیوستگی کامل ، یکنواختی کامل محصول و نیاز بسیار کم به نیروی انسانی است. در خشک کن های پیوسته نواری نیز عموماً نواحی حرارتی مستقلی تعریف می شوند تا بر اساس آنها بتوانیم منحنی دقیق کاهش رطوبت بر حسب زمان را دنبال کنیم و نیز از افزایش غیر مجاز دمای محصول که می تواند کیفیت آنرا تحت تاثیر قرار دهد، جلوگیری نماییم.
بستر حرکت ماده مرطوب میتواند صفحه مشبک ، توری بافته شده استیل ، توری پلیمری و یا گالوانیزه باشد، و جریان هوای مود نیاز توسط مولد های هوای گرم با دمای کنترل شده و با سوخت گاز طبیعی یا گازوییل و گاهی برقی تامین می گردد. در برخی موارد از کویل های بخار بعنوان منبع حرارتی استفاده می شود.

خشک کن کانتینیوس از نوع نوار پیوسته و طبقاتی می باشد .

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .