ناموجود

استرچ پالت دروازه ای

کد محصول: VN-11401کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
37,000,000تومان
اطلاع از موجود شدن کالا
ابعاد دستگاه280*280*280 سانتی متر
وزن پالتبدون محدودیت وزن
برق ورودیتک فاز
حداکثر دور12rpm
عرض فیلم استرچ50 سانتی متر
حداکثر ارتفاع بسته بندی 180 سانتی متر
میزان برق مصرفی 2 kw
تعداد اینورتر2
رنگ دستگاهالکترواستاتیک پودری
حفاظ اطراف دستگاهدارد

توضیحات استرچ پالت دروازه ای

استرچ پالت دروازه ای ساده بدون نوار نقاله :
عملکرد دستگاه (با احتساب وجود نوار نقاله ) : لیفتراک ابتداء اولین پالت را روی نوار نقاله می گذارد ، پالت بصورت اتوماتیک وارد دستگاه می شود در حالیکه یک پالت دیگر نیز قابلیت نصب روی نوار نقاله را دارا می باشد، پالت اولیه وارد دستگاه شده اپراتور فیلم را روی پالت می چسباند و بیرون می آید پس از استارت دستی پالت استرچ شده و در پایان اپراتور اقدام به پاره کردن فیلم می کند و پالت خود به خود از دستگاه خارج شده و پالت دیگر داخل دستگاه می آید  پالت بسته بندی شده آماده حمل توسط لیفتراک می باشد. در یک لحظه 5 پالت داخل دستگاه واقع شده است و دو عدد آماده بسته بندی و یک عدد داخل دستگاه و دو پالت در خروجی منتظر تخلیه توسط لیفتراک است.
آپشن بنا به خواسته مشتری :
نوار نقاله
Pre-strech
سیستم دوخت
موارد مصرفی دستگاه استرچ پالت:
دستگاه استرچ پالت معمولاً برای بسته‌بندی محصولاتی مورداستفاده می‌گردد که بسیار بزرگ و حجیم باشد. به دلیل عدم ورود نور خورشید، باران، گردوغبار، رطوبت و به خاطر حمل آسان و زیباتر کردن محصول از این دستگاه استفاده می‌گردد.
کارکردهای دستگاه استرچ پالت درناماشین:
روی دستگاه استرچ پالت، پالت موردنظر را قرار می‌دهند و سپس فیلم استرچ را به پالت وصل می‌نماید تا تمام سطح پالت با فیلم، تحت پوشش قرار گیرد و در انتهای کار فیلم بریده می‌شود و کار بعدی آغاز خواهد شد.
به دلیل این‌که دستگاه استرچ پالت نیازی به ایجاد حرارت ندارد بسیار مقرون‌ به‌صرفه بوده؛ ولی ازنظر شفافیت در بسته‌بندی، کیفیت بسیار پایین‌تری نسبت به شرینک حرارتی دارد. 
پیشرفت‌های دستگاه استرچ پالت در گذر زمان
با گذر زمان این مدل بسته‌بندی کامل‌تر گردید و دستگاه استرچ پالت به سیستم‌های دیگری نیز مجهز گردید که آن سیستم‌ها عبارت‌اند از:
سیستم پری استرچ
سیستم حافظت شده به شکل ویژه
برش و دوخت به‌صورت خودکار
استرچ پالت دروازه ای ساده بدون نوار نقاله

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .