ناموجود

سمپاش خرطومی

کد محصول: VN-15753کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
2,100,000 تومان
اطلاع از موجود شدن کالا
نوع سمپاشموتوری
ظرفیت مخزن۲۰ لیتر
وزن خالص ۱۰/۵ کیلوگرم
حالت پاششگوگردپاش،سمپاشی،شعله افکن
مکانیزمموتوری
تعداد سیلندر1 عدد
قدرت پرتاب سم۱۰ متر
عمل پاششبه وسیله خرطوم
فشار پاششبه صورت دستی مصرف کننده کم یا زیاد
سیستم همزنهیدرولیک
نوع پمپپیستونی
محلول پاش و گرد پاشدارد
نوع مخزنپلی اتیلن

توضیحات سمپاش خرطومی

از سمپاش‌های پشتی موتوری خرطومی می توان برای پخش کودها و سم هایی که به صورت گرد هستند، استفاده کرد. همچنین برای سوزاندن علف های هرز و دفع برخی از آفات می توان می توان با کمی تغییرات، سمپاش را به شعله افکن تبدیل کرد. تكنيك اين سمپاش، براي شكستن محلول و توليد قطره سمي، با استفاده از جريان شديد هوا مي باشد. این عمل از طريق يك توربين ساده و نصب شده بر روي محور مركزي يك موتور دو زمانه انجام مي شود. ضمن آنكه به وسيله كلاهك و يا شبكه هاي متفاوتی كه در انتهاي لوله خرطومي قرار مي گيرد، جهت پاشش نيز قابل كنترل است.موتور این سمپاش ها، از نوع بنزینی دو زمانه هستند که احتراق در آنها به روش CDI (تخلیه خازنی) صورت می‌گیرد. موتورهای CDI، دارای درجه آزادی بالاتری در کنترل هستند بنابراین، خصوصیات اصلی موتور از جمله کوبش، خام سوزی و گردش مجدد گازهای اگزوز را می توان به طور قابل توجهی در مقایسه با موتورهای PFI  (تزریق غیر مستقیم) بهبود بخشید.سمپاش خرطومی برای زمین های سیفی جات وگلخانه .... مناسب می باشد.نکته ای که سمپاش های پشتی موتوری و خرطومی دارند این هست که دو زمانه هستند و البته چهار زمانه در پشتی موتوری هم موجود است .در سمپاش دوزمانه کشاورز باید به ازای هر ده لیتر بنزین نیم لیتر روغن ۳۰ یا ۴۰ اضافه و مخلوط کند و داخل باک ریخته و استارت کند.
از سمپاش‌های پشتی موتوری خرطومی می توان برای پخش کودها و سم هایی که به صورت گرد هستند، استفاده کرد

دهقان۲۸ فروردین ۱۳۹۹پاسخ

سلام. ممنون از توضیحات شما، آیا قطعاتی که باید جایگزین شود تا سم پاش به شعله افکن تبدیل شود، همراه با سم پاش است یا باید به صورت جداگانه خریداری شود؟ و آیا این قطعات توسط شرکت سازنده ی سم پاش ساخته و ارائه می شود؟

ویترین نت۲۸ فروردین ۱۳۹۹

می‌تونید با شماره تماسی که سمت راست تصویر می‌بینید تماس بگیرید و با کارشناس مربوطه مشاوره کنید.

محمدمهدی دهقان۲۵ فروردین ۱۳۹۹پاسخ

با سلام. برای استفاده از این سم پاش به عنوان شعله افکن آیا باید تغییراتی در آن ایجاد کرد و نحوه کارکرد آن به عنوان شعله افکن چگونه است؟

دهقان۲۶ فروردین ۱۳۹۹

سلام. ممنون از توضیحات شما، آیا قطعاتی که باید جایگزین شود تا سم پاش به شعله افکن تبدیل شود، همراه با سم پاش است یا باید به صورت جداگانه خریداری شود؟ و آیا این قطعات توسط شرکت سازنده ی سم پاش ساخته و ارائه می شود؟

ویترین نت۲۶ فروردین ۱۳۹۹

سلام بله میشه، اين عمل با تعويض لوله هوا و جايگزين کردن اون با قطعه ديگری که شامل يک لوله فلزی و يک محفظه اشتعاله (ايجاد شعله)، قابل انجامه؛ به این صورت که شعله افکن به لوله خرطومی وصل میشه و در مخزن سمپاش، سوخت مناسب مانند گازوئيل و نفت ريخته میشه.

  • صفحه 1
  • صفحه 2
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .