دستگاه تزریق فوم

دستگاه تزریق فوم (PU)


دسته بندی :دستگاه تزریق فوم
برند:پارس متین
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات دستگاه تزریق فوم (PU)

دستگاه تزریق فوم دوجزئی فشار قوی در ابتدا مایعی که بیشتر شبیه به پلی ال یا پلی ایزوسیانت می باشد را دریافت میکند و پس از تغییراتی که بر روی آنها انجام میدهد در نهایت فوم های پلی یورتان را به عنوان محصول نهایی خارج میکند.

تبدیل مواد اولیه ای مانند پلی ایزوسیانت به فوم پلی یورتان را واکنش قالب گیری تزریقی یا به اختصار RIM می نامند.

بر خلاف تولید کامل قطعات و یا محصولات نیمه تمام توسط وسایل فیزیکی اولین مرحله در تولید پلی یورتان شامل یک واکنش شیمیایی می باشد که در این مرحله از تولید رخ می دهد.

تجهیزات تولید با ضریب اطمینان بالایی برای به انجام رساندن این مرحله مهم در دسترس می باشد.

این تکنولوژی و دستگاه تزریق فوم در ابتدا توسط کمپانی بایر در شهر لورکوزن آلمان توسعه داده شد و بعد از ان بسیاری از شرکت ها دستگاه تزریق فوم های دیگری را برای برنامه های کاربردی مهم طراحی کردند که بر اساس شیمی پلی یورتان پایه گذاری شده اند.

دستگاه تزریق فوم را دو دسته فشار بالا و فشار پایین تقسیم بندی می کنند .

دسته فشار پایین دارای ویژگی های زیر است :

دو مخزن با ظرفیتی مناسب ماشین که متشکل از سیستم همزن مواد داخل مخزن نیز میشود که این سیستم همزن با توجه به مواد مصرفی و قطعات تولیدی انتخاب خواهد شد. در نهایت دارای 4 مخزن برای رنگ و شست و شو می باشد.

امروزه پیشرفت تکنولوژی و رسیدن به این نقطه که میتوان از حداقل فضا بیشترین استفاده را برد و صرفه جویی در مصرف انرژی و مواد از موارد اصلی زندگی می باشد

انسان تصمیم گرفت به جای استفاده از مواد ساختمان سازی سنتی از مواد پیشرفته ی امروزی استفاده کند که هم جای کمتری میگیرند هم هزینه ی کمتری دارند و هم مقاومت آنها در بسیاری از موارد بیشتر از مصالح ساختمانی سنتی است.

به همین خاطر است که دستگاه تزریق فوم توانسته است بیشترین تاثیر را در زمینه ساختمان سازی ایفا نماید.

دیوار هایی که وزن سبک تر و قدرت تحمل بالا تری دارند بی شک میتوانند جایگزین دیوارهای چند صد کیلویی و بعضا چند تنی آجری شوند.

این دیوارها در برابر زلزله مقاوم ترند و در صورتی که شدت زلزله و زمان آن بیشتر از حد معمول باشد در صورت ریزش آسیب کمتری نسبت به دیوار آجری به اشخاصی که ممکن است در اطراف آن باشند وارد میکند.

این دیوار ها با توجه به تکنولوژی ساختی که برای ساخت آنها به کار میرود ارزان تر از دیوار های آجری و بتنی هستند در نتیجه هزینه ساخت یک واحد مسکونی به وسیله این دیوارها بسیار کاهش می یابد و در کل قیمت خانه کاهش چشمگیری خواهد داشت.


دستگاه تزریق فوم دوجزئی فشار قوی در ابتدا مایعی که بیشتر شبیه به پلی ال یا پلی ایزوسیانت می باشد را دریافت میکند و پس از تغییراتی که بر روی آنها انجام میدهد در نهایت فوم های پلی یورتان را به عنوان محصول نهایی خارج میکند.
 

 

 

مشخصات فنی دستگاه تزریق فوم (PU)

تعداد مخزن 4 عدد
نوع دستگاهدو جزئی
ورق های مورد استفاده ورق های پلاستوفومی
ابعاد ورق 100*200 سانتی متر
ضخامت ورق ضخامتهای گوناگون از 4 تا 1000میلیمتر

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
کانال تلگرام ویترین نت

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل