اسکرابر و سوییپر مدل B 300 R l کارچر


دسته بندی :دستگاه اسکرابر
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات اسکرابر و سوییپر مدل B 300 R l کارچر

اسکرابر و سوییپر مدل b 300 r l کارچر اولین دستگاه از نوع خود،تولید شده توسط کارچر آلمان می باشد که از موتور درون سوز بهره می برد.این اسکرابر ( دستگاه زمین شوی ) یکی از بزرگترین دستگاه های اسکرابر و سوییپر دنیا می باشد.این محصول کارچر ( کارشر ) به منظور نظافت کامل و ایده آل محیط های بسیار بزرگ طراحی و ساخته شده است.صرفه جویی در مصرف منابع از اصول پایه ای طراحی های نوین کارچر می باشد که در این دستگاه نیز کاملا رعایت شده است.
از اسکرابر و سوییپر مدل b 300 r l کارچر می توانید در مواقع لزوم فقط به عنوان سوییپر و یا از حالت دوگانه سوییپر و اسکرابر استفاده کنید.که همین ویژگی به شما امکان استفاده از آن را در محیط های مختلف را می دهد.برای مثال شما می توانید در محیط های داخلی (مانند سالن های کارخانه ها ) به عنوان اسکرابر و در محیط های پیرامون (مانند حیاط ها و محوطه های بزرگ) به عنوان سوییپر استفاده کنید.
برس های دوگانه اسکرابر و سوییپر مدل b 300 r l کارچرعرض شستشوی 1755 میلی متر را در اختیار شما می گذارد.این اسکرابر با راننده امکان حرکت بر روی سطوح دارای تا 16 درجه شیب را به شما می دهد. سرعت آن نیز تا 12 کیلومتر در ساعت می رسد که همین ویژگی ها کارایی این اسکرابر صنعتی سوییپر را تا 16000 متر مربع در ساعت می رساند.
موتور این زمین شوی صنعتی کارچر در دونوع دیزلی و گاز سوز ارائه می شود. مخزن 300 لیتری این دستگاه نظافت صنعتی نیز کارایی بسیار بالایی را برای شما فراهم می کند.قدرت برس های این دستگاه زمین شوی به گونه ای است که به راحتی می تواند آلودگی های سخت را هم از روی زمین پاک کند.همچنین طراحی این کف شوی صنعتی یه گونه ای است که نظافت گوشه ها را نیز به خوبی انجام می دهد.
صرف نظر از تمامی ویژگی های ذکر شده فراموش نکنید که اسکرابر و سوییپر مدل b 300 r l کارچر توسط کارچر آلمان بزرگترین تولید کننده دستگاه نظافت صنعتی تولید و به بازار عرضه شده است.این دستگاه نظافت صنعتی در ایران توسط شرکت کارن تجارت شریک تجاری و نمایندگی کارچر آلمان توزیع و خدمات دهی می شود.
تخلیه هیدرولیکی زباله
زباله های انباشته شده در مخزن سوییپر دستگاه با قابلیت تخلیه هیدرولیکی تا ارتفاع یک و نیم متر به راحتی و بدون دخالت نیروی انسانی تخلیه می گردد.
برس های سوییپر کناری
برس های سوییپر کناری که رد سمت چپ و راست دستگاه قابل نصب می باشند به کمک برس مرکزی سوییپر دستگاه آمده و عرض قابل پوشش دستگاه را تا 1755 میلی متر افزایش می دهند .این برس ها قابلیت جایگزین به وسیله برس های اسکربر را نیز دارند.
برس رولی قدرتمند
برس رولی این دستگاه وزن بسیار زیادی را روی زمین ایجاد می کند به طوری که برای سطوحی که دارای آلودگی های روغنی و چرب نیز می باشند بسیار مناسب است . همچنین این برس براحتی و بدون هیچ ابزاری قابلیت تعویض و یا نصب را دارا می باشد.
کنترل پنل
کنترل پنل این دستگاه طوری طراحی شده است که از سیستم های الکترو مکانیکی حداکثر بهره را ببرد به طوری که تمامی امکانات دستگاه بدون پیچیدگی خاصی در دسترس اپراتور می باشد.

مشخصات فنی اسکرابر و سوییپر مدل B 300 R l کارچر

ابعاد دستگاه1760×1540×2400 میلیمتر
سرعت حرکت12 (Km/h )
وزن1745 کیلوگرم
حجم مخزن آب کثیف300 لیتر
حجم مخزن آب تمیز300 لیتر
شیب حرکت12 %
کارایی16550 متر مربع در ساعت
پهنای خشک کنندگی1440 میلیمتر
قطر برس شستشو و سوییپر1755 میلیمتر

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل