اسکرابر مدل B 250 R کارچر


دسته بندی :دستگاه اسکرابر
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات اسکرابر مدل B 250 R کارچر

اسکرابر مدل B 250 R کارچر یکی از بزرگترین زمین شوی های طراحی شده در دنیا می باشد.که برای مکان های وسیع و بزرگ ایده آل می باشد.

امکانات دستگاه:
این دستگاه زمین شوی دارای امکاناتی همچون سیستم سوییپر کاملا حرفه ای به مظنور جمع آوری بهتر زباله ها از روی زمین می شود.تامین شرایط کاری ایمن از اولویت های طراحی های karcher می باشد به همین دلیل حفاظی ویژه به منظور قرار گرفتن در بالای سر اپراتور طراحی شده است.
این اسکرابر با راننده دارای جاروبرقی صنعتی نیز می باشد تا به منظور نظافت محیط هایی که دسترسی به آنها سخت است از آن استفاده کرد.

قدرت مانور بالا:
با توجه به ابعاد دستگاه و کاربری آن مهندسین کارچر توجه ویژه ای به هندلینگ اسکرابر مدل B 250 R کارچر داشته اند.سیستم فرمان بسیار دقیق،چرخ های با ابعاد مناسب و روان و البته توزیع وزنی مناسب این زمین شوی صنعتی همگی به منظور ایجاد قدرت مانور مناسب برای این دستگاه زمین شوی تعبیه شده اند. این اسکرابر دارای سیستم ۴WD می باشد که همین ویژگی امکان حرکت دستگاه زمین شوی صنعتی را بر روی سطوح نا هموار می دهد.

کاربری آسان:
آموزش کارکنان جهت استفاده صحیح از انواع دستگاه های نظافت صنعتی معمولا از دغدغه های مدیران مجموعه های مختلف می باشد،اما کارچر آلمان با تعبیه سیستم easy operate موجب به حداقل رساندن زمان آموزش و سهولت کاربری دستگاه ها شده اند. به همین منظور کنترل پنل این اسکرابر صنعتی در ابعاد بزرگ و کارکرد هر یک از کلید ها بسیار واضح می باشد،تا کاربر به راحتی بتواند با آنها کار کند.

باطری های نوین:
باطری های اسکرابر مدل B 250 R کارچر از سری باطری های نوین استفاده شده در دستگاه های نظافت صنعتی کارچر می باشد.بر روی این دستگاه کف شوی صنعتی ۶ باطری ۶ ولت استفاده می شود که هیچ محدودیتی در زمان کارکرد ندارد.

دارای جاروبرقی صنعتی در پشت دستگاه برای جمع آوری زباله های درشت که در دسترس دستگاه نمی باشند.
دارای کنترل پنل بسیار راحت و در دسترس به طوریکه با دکمه ESAY OPERATION بیش از 90 درصد ویژگی های عملکردی دستگاه قابل کنترل است.
دارای سیستم هشدار دنده عقب و محافظ سر اپراتور به منظور تضمین حداکثر ایمنی
سیستم پر کردن مخزن آب تمیز دستگاه به صورت EASY CONNECT
مجهز به چراغ های LED در قسمت جلوی دستگاه به منظور ارائه عملکرد بهتر در محیط های کم نور

مشخصات فنی اسکرابر مدل B 250 R کارچر

ابعاد دستگاه1550×1060×1900 میلیمتر
وزن500 کیلوگرم
صدای کارکرد67 دسی بل
میزان حداکثر صدا69 دسی بل
حجم مخزن آب کثیف250 لیتر
حجم مخزن آب تمیز250 لیتر
پهنای خشک کنندگی1160 میلیمتر
قطر برس شستشو1000 میلیمتر
کارایی8000 متر مربع در ساعت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
کانال تلگرام ویترین نت

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل