اسکرابر مدل B 90 R Adv D75 کارچر


دسته بندی :دستگاه اسکرابر
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات اسکرابر مدل B 90 R Adv D75 کارچر

اسکرابر مدل B 90 R Adv D75 کارچر از جمله اسکرابر های کارچر آلمان می باشد که موفق به دریافت جایزه بهترین طراحی دستگاه اسکرابر صنعتی از موسسه بین المللی IF product design award شده است.
این زمین شوی صنعتی قابلیت ارائه به صورت غلتکی و یا دیسکی را دارد.

مجهز به سیستم TACT
کارچر آلمان قابلیت تغییر فشار و سرعت حرکت برس ها بر روی سطوح را برای این اسکرابر صنعتی تعبیه کرده است.تا در زمان شسشتوی پستی و بلندی ها این تغییر فشار و سرعت موجب تمیز تر شدن سطوح شود.

هندلینگ عالی
طراحی چرخ ها، توزیع وزنی متناسب و فرمان بسیار دقیق و روان کف شوی صنعتی مدل B 90 R Adv D75 کارچر ،موجب شده اند که تا قدرت مانور و هندلینگ دستگاه بسیار عالی باشد تا هم کارکردن اپراتور با زمین شوی بسیار ساده باشد و هم تمامی گوشه ها و زوایا به خوبی نظافت شود.
با اطمینان زیادی می توان گفت این دستگاه زمین شوی از قدرت مانور کم نظیری در مقایسه با انواع دیگر اسکرابر با راننده برخوردار است.

متریال بسیار با کیفیت
جنس بدنه این اسکرابر با راننده نیز مانند سایر دستگاه های نظافت صنعتی کارچر بسیار مقاوم و سبک می باشد تا برای استفاده در محیط های صنعتی و در بلند مدت نیز مناسب باشد.

مصرف انرژی پایین
امروزه اکثر شرکت های تولید کننده بین المللی،اهتمام ویژه ای به تولید دستگاه های با حداقل مصرف انرژی را دارند.کارچر آلمان نیز به نوبه خود سعی در طراحی و تولید باطری های نوین با عمر بالاتر و دستگاه های بسیار کم مصرف تر داشته است. اسکرابر مدل B 90 R Adv D75 کارچر نیز بر همین مبنا و با در نظر گرفتن استانداردهای سختگیرانه فنی و زیست محیطی طراحی و ساخته شده است.

کارچر رهبر جهانی تولید دستگاه نظافت صنعتی
این ادعا که کارچر بزرگترین و معتبر ترین شرکت تولید کننده دستگاه نظافت صنعتی در جهان می باشد یک شعار تبلیغاتی و بدون پشتوانه نیست شما با مراجعه به آمار و ارقام فروش این شرکت به صحت این ادعا پی می برید.برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
دارای صندلی بسیار راحت ، باکیفیت و سنسور دار برای ایمنی بیشتر و کنترل پنل در دسترس و طراحی تمامی بخش های کنترلی دستگاه از دکمه EASY OPERATION تا دکمه تغییر برنامه شستشو در یک مکان
محفظه باطری های به راحتی در دسترس می باشند وباطری های دستگاه دارای تکنولوژی ژل بدون نیاز به نگهداری و طول عمر بسیار بالا می باشد.
فیلتراسیون مخزن آب کثیف به وسیله یک فیلتر کتابی جهت محافظت از موتور وکیوم دستگاه از هرگونه آسیب و مکش هرچه بیشتر و قوی تر موتور مکنده
قابل ارائه با دو نوع تیغه صاف و یا محدب بسته به نوع کاربری مشتریان (تیغه دستگاه از جنس آلومینیومی مخصوصی طراحی شده است که به هیچ عنوان در معرض رطوبت آسیب ندیده و از این نمی رود)

مشخصات فنی اسکرابر مدل B 90 R Adv D75 کارچر

ابعاد دستگاه1200×800×1450 میلیمتر
وزن275 کیلوگرم
میزان حداکثر صدا69 دسی بل
حجم مخزن آب کثیف90 لیتر
حجم مخزن آب تمیز90 لیتر
پهنای خشک کنندگی101 سانتی متر
قطر برس شستشو75 سانتی متر
کارایی5600 متر مربع در ساعت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
کانال تلگرام ویترین نت

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل