اسکرابر مدل BR 30-4 کارچر


دسته بندی :دستگاه اسکرابر
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات اسکرابر مدل BR 30-4 کارچر

معمولا یکی از محدودیت‌هایی که انواع دستگاه زمین شوی با آن مواجه هستند، ابعاد بزرگ و قیمت بالای آنها است که موجب می شود این محصولات برای استفاده در محیط‌های کوچک و خانگی مناسب نباشند. اما کارچر آلمان به منظور غلبه بر همین محدودیت‌ها اسکرابر مدل BR 30/4 C را طراحی و تولید کرده است. قدرت مانور فوق العاده این اسکرابر آن را برای استفاده در فضاهای کوچک مناسب ساخته است.
این اسکرابر به منظور استفاده در فضاهایی همچون، رستوران، کافی شاپ، دفترکار،هتل، فروشگاه، آشپزخانه صنعتی ومنازل مسکونی ایده آل می‌باشد. طراحی این محصول به گونه‌ای است که بخش ایستاده بدنه آن تا 90 درجه خم شده و کاملا بر روی زمین قرار می‌گیرد. همین ویژگی باعث می‌شود تا این زمین شوی بتواند به شکل کامل تمامی محیط‌ها از جمله زیر مبلمان و میزها را نظافت نماید.
نحوه عملکرد این کف شوی به این شکل است که این دستگاه ترکیب آب و مواد شوینده را بر روی زمین پاشش می‌کند. همزمان برس زمین شوی نیز با چرخش خود زمین را به شکل کامل شستشو می‌دهد. و سپس مکنده های قدرتمند دستگاه محلول آب و مواد شوینده را به شکل کامل مکش می نماید. که البته تمامی این کارها کاملا به شکل همزمان صورت می‌گیرد. یعنی شما با یک بار عبور دادن دستگاه از روی سطح، محل مورد نظر را کاملا شسته و خشک می نمایید.
این دستگاه یکی از معدود اسکرابر های جهان است که در هر دو حالت حرکت رو به جلو و حرکت رو به عقب امکان شستشو و خشک کردن سطوح را دارد. همچنین برس این زمین شوی قابلیت نظافت نمودن کامل شیارهای موجود در میان کفپوش‌ها را نیز در اختیار شما قرار می دهد.
همچنین با تهیه و استفاده کیت مخصوص فرش شویی برای این کفشوی می توانید به منظور شستشوی فرش و موکت نیز از آن استفاده کنید. قدرت مکش بالای این محصول(قدرت خشک کردن بسیار بالای سطح) و عدم پاشش آب به اطراف به شما این امکان را می دهد که در زمان شستشوی توسط این دستگاه نیازی به جابجایی فرش و یا موکت به محیط باز نداشته باشید و در واقع در همان محل خود می توانید عمل شستشو را انجام دهید.
همچنین قدرت مکش مکنده های اسکرابر مدل BR 30/4 C به حدی است که به راحتی می‌تواند سطوح شسته شده را بلافاصله خشک کند.
این دستگاه به وسیله شرکت کارن تجارت نمایندگی رسمی کارچر در ایران عرضه و خدمات دهی می شود.

دارای دو ردیف مکنده پر قدرت در بخش جلو و عقب برس
ابعاد کوچک، چرخ های روان و طراحی ارگونومیک این زمین شوی حمل و نقل آن را بسیار ساده ساخته است.
مخازن آب تمیز و آب کثیف این اسکرابر به از دستگاه جدا می شوند تا پر و خالی کردن آنها به سادگی صورت پذیرد
امکان خاموش کردن مکنده دستگاه نیز به منظور شستشوی کامل کف وجود دارد

مشخصات فنی اسکرابر مدل BR 30-4 کارچر

ابعاد دستگاه1180×335×390 میلیمتر
وزن11.5 کیلوگرم
صدای کارکرد60 دسی بل
حجم مخزن آب کثیف4 لیتر
حجم مخزن آب تمیز4 لیتر
پهنای خشک کنندگی300 سانتی متر
قطر برس شستشو300 سانتی متر
کارایی200 متر مربع در ساعت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل