اسکرابر ( پولیشر ) مدل BDS 51-180 C ADV کارچر


دسته بندی :دستگاه اسکرابر
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات اسکرابر ( پولیشر ) مدل BDS 51-180 C ADV کارچر

اسکرابر ( پولیشر ) BDS 51/180 C ADV کارچر از زمین شوی های تک برس این شرکت با سابقه آلمانی می باشد. این اسکرابر از آخرین نسل پولیشر های کارچر می باشد. تغییراتی که این شرکت بر روی این مدل اعمال کرده است موجب می شود تا کاربر تسلط و کنترل بیشتری بروی دستگاه داشته باشد و به آسانی بتواند از آن استفاده کند. دو میله فلزی به کار رفته بر روی این اسکرابر موجب حفظ تعادل بهتر آن شده است. طراحی این زمین شوی صنعتی به گونه ای است که آن را برای شستشوی سطوح ارتجاعی و پارچه ای ( مانند سطوح پوشیده شده با فرش و یا موکت ) ایده آل ساخته است.
کارایی بالا پولیشر

عرض کاری بالای برس اسکرابر ( پولیشر ) BDS 51/180 C ADV کارچر ( ۵۰۸ میلی متر ) امکان نظافت سطوح وسیع را به سهولت در اختیار شما قرار می دهد. جعبه دنده خاص و موتور قدرتمند ۱۰۰۰ واتی این دستگاه به منظور نظافت سطوح وسیع طراحی و ساخته شده اند. طراحی مخزن شوینده بر روی برس وسیله فشار برس بر روی زمین را افزایش داده و موجب شستشوی بهتر و با کیفیت تر می شود، بدون اینکه تاثیری منفی بر روی وزن دستگاه زمین شوی داشته باشد.
اسکرابر ( پولیشر ) BDS 51/180 C ADV کارچر به دلیل تولید صدای بسیار کم می تواند در محیط هایی که نسبت به صدا حساس هستند ( مانند بیمارستان ها ) نیز به کار رود. همچنین ابعاد مناسب و چرخ های بزرگ دستگاه قدرت مانور آن را بسیار بالا برده اند. ضمناً اگر مجهز بودن به سیستم مکش نیز برای شما کاربرد دارد این دستگاه نظافت صنعتی می تواند با نصب کیت مکش قابلیت وکیوم و خشک کردن سطوح را نیز پیدا کند.
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

قابلیت نصب یونیت وکیوم
این قابلیت، محدودیت پولیشرها درعدم خشک کردن سطوح و جمع آوری مایعات از روی زمین را از میان برداشته است و در حین پولیش زدن زمین قابلیت خشک کردن زمین را نیز دارد.
موتور این مدل‌ها داری توان بالا برای کار مداوم می باشند.
موتور این مدل‌ها داری توان بالا برای کار مداوم می باشند.
نگهداری راحت دستگاه
جایگیری بسیار کم در حالت تاشو حجم بسیار کم و جابجایی بسیار آسان دارای بدنه آلومینیومی مقاوم و سبک با دسته ی بزرگ که کنترل کاملی به کاربر می دهد و خستگی کمتری برای کاربر ایجاد می کند.
قرارگیری مخزن بر روی موتور
این نوع طراحی وزن بیشتری را در قسمت مرکزی برس ایجاد کرده که فشار بیشتری را بر روی سطح می آورد. انتقال راحت مخزن و پر کردن سریع تر مخزن نمایش سطح مایع درون مخزن

سوکت ورودی برای نصب سیستم وکیوم
دنده های گیر بکس فولادین
صدای کارکرد بسیار پایین
قدرتمند و چند کاره
مناسب برای فضاهای وسیع

مشخصات فنی اسکرابر ( پولیشر ) مدل BDS 51-180 C ADV کارچر

توان موتور1000 وات
نوع جریان برق ورودی220/50
قطر برس508 میلی متر
فشار برس بر سطح25 (گرم بر سانتی متر مربع)
حجم مخزن آب تمیز10 لیتر
سرعت چرخش برس180 rpm
وزن45 کیلوگرم

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل