جاروبرقی صنعتی ivc 60-30 AP M Z22 کارچر


دسته بندی :جاروبرقی صنعتی
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات جاروبرقی صنعتی ivc 60-30 AP M Z22 کارچر

جاروبرقی صنعتی ivc 60/30 AP M Z22 کارچر از سری جاروبرقی های صنعتی ضد انفجار این شرکت با سابقه آلمانی می باشد. از این جاروبرقی صنعتی می توانید به منظور نظافت انواع آلودگی های خشک و مرطوب استفاده کنید. قابلیت مانور و حمل ونقل این دستگاه به لطف ابعاد کوچک و جمع و جور و همچنین طراحی حرفه ای آن بسیار بالاست. بدنه مستحکم این جاروبرقی صنعتی کارچر برای فعالیت مداوم در محیط های تمام صنعتی طراحی و ساخته شده است.

مجهز به سیستم AP
فیلتر به کار رفته بر روی این جاروبرقی آب و خاک از کلاس M می باشد که به سادگی و به وسیله سیستم نیمه خودکار تمیز کننده فیلتر (AP) تمیز می شود، این ویژگی عمر فیلتر مکنده صنعتی ivc 60/30 AP M Z22 کارچر را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش می دهد و همواره حداکثر قدرت مکش دستگاه را در اختیار شما می گذارد.

جاروبرقی ضد انفجار
ویژگی مهم و قابل توجه دیگر این محصول طراحی خاص آن است که آن را به جاروبرقی ضد انفجار تبدیل کرده است. به همین دلیل اگر محیط مورد نظر شما برای استفاده از دستگاه، مستعد انفجار و آتش سوزی است (مانند پالایشگاه ها ) این وسیله می تواند انتخاب ایده آلی برای شما باشد. موتور این مکنده صنعتی به شکل دائم کار طراحی و ساخته شده است که آن را برای استفاده در محیط های صنعتی که نیاز به کار مداوم دارند بسیار مناسب ساخته است.

موتور قدرتمند با خروجی باد فشار قوی
موتور قدرتمند و دائم کار دستگاه به همراه خروجی باد فشار قوی و فیلتر کلاس M از این دستگاه یک جاروبرقی ایده ال برای محیط های مستعد انفجار ساخته شده است.
دو ورودی مختلف برای دو منطقه مستعد انفجار
در مناطق Z 22 و Z22+H کاربر می تواند هر یک از ورودی های مختص به آن منطقه را انتخاب کند.
بدنه بسیار مقاوم و مستحکم
بدنه آنتی استاتیک(ضد الکتریسیته ساکن)
تکان دهنده فیلتر دستی


ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
کانال تلگرام ویترین نت

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل