واترجت آب سرد HD 10-25 4 SX PLUS کارچر


دسته بندی :واترجت صنعتی
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات واترجت آب سرد HD 10-25 4 SX PLUS کارچر

واترجت آب سرد HD 10/25 4 SX PLUS کارچر از واترجت های سری سوپر شرکت کارچر آلمان می باشد. این دستگاه از پر فروش ترین محصولات این شرکت در سال های اخیر بوده است.دارا بودن ویژگی هایی بسیار کاربردی موجب شده است تا این واترجت سه فاز به انتخابی ایده آل برای محیط های صنعتی تبدیل شود.
سیستم محافظ این دستگاه کارواش در برابر نوسانات جریان برق از ویژگی های بسیار کارآمد این محصول می باشد. همچنین واترجت آب سرد HD 10/25 4 SX PLUS کارچر دارای دو سیستم خنک کننده موتور و پمپ است که به وسیله آب و یا هوا کار می کنند. این سیستم های خنک کننده هم موجب طول عمر بیشتر دستگاه شده و هم زمان استفاده از این دستگاه را در هر بار استفاده افزایش می دهند. ضمناً پیستون های پمپ این دستگاه نیز از جنس سرامیک می باشند. حداکثر فشار دستگاه 275 باری و دارای دبی خروجی آب 1000 لیتر در ساعتی، این محصول را برای استفاده مداوم و روزانه به منظور از بین بردن آلودگی های سخت مناسب ساخته است. نازل سه گانه این واترجت صنعتی امکان تغییر نوع پاشش آب را به شما می دهد.

نازل سه گانه
شما می توانید میان پاشش آب به شکل مستقیم (خطی) و پاشش آب با زاویه 25 درجه و یا پاشش آب با زاویه 40 درجه انتخاب کنید. حالت پاشش آب با زاویه 40 درجه برای استفاده از ماده شوینده کاربرد دارد. همچنین نازل جرم زدا ( dirt blaster ) این کارواش صنعتی نیز بر قدرت پاک کنندگی واترجت آب سرد HD 10/25 4 SX PLUS کارچر افزوده است. قرقره شلنگ تعبیه شده بر روی واترجت آب سرد HD 10/25 4 SX PLUS کارچر شلنگ 20 متری فشار قوی این محصول را به خوبی بر روی خود جا می دهد تا شما برای حمل و نقل و یا در زمان های عدم استفاده از دستگاه مشکلی نداشته باشید.
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان ) شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران برگزیده است.

مجهز به سیستم کنترلی مخصوص
این مدل دارای سیستم محافظ موتور در مقابل نوسانات برق می باشد
دارای قرقه شلنگ
قرقره شلنگ با قابلیت جمع کردن 20 متر شلنگ فشار قوی بر روی این دستگاه تعبیه شده است
دارای نشانگر میزان روغن
دارای سیستم خودکار خاموش کننده دستگاه در صورت عدم استفاده طولانی
دارای سیستم پایداری تفنگی در مقابل نیروی فشار آب
مجهز به فیلتری مخصوص جهت تصویه آب ورودی
دارای طراحی ضد تاب خوردگی شلنگ

مشخصات فنی واترجت آب سرد HD 10-25 4 SX PLUS کارچر

حداکثر فشار275 بار
دبی500-1000 لیتر بر ساعت
توان موتور9.2 کیلو وات
وزن دستگاه64 کیلوگرم
حجم مخزن ماده شوینده6 لیتر
حداکثر دمای آب ورودی60 درجه سانتیگراد
ابعاد1090×500×560 میلی متر

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
کانال تلگرام ویترین نت

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل