سوییپر km 75-40 w کارچر


دسته بندی :دستگاه سوییپر
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات سوییپر km 75-40 w کارچر

سوییپر km 75/40 w کارچر در دو مدل باطری دار و بنزینی وجود دارد. این دستگاه از جمله دستگاه های جاروب کارچر با ابعاد نسبتاً کوچک است که توانایی کارکرد بالایی حتی در جمع کردن زباله های درشت دارد. در مدل باطری دار این سوییپر صدای تولید شده دستگاه خیلی کم بوده و هیچ نوع گاز زیان آوری از خود خارج نمی کند که همین ویژگی ها این دستگاه را برای استفاده در محیط های سر پوشیده ایده ال ساخته است. سوییپر km 75/40 w کارچر امکان نظافت کاملی را در محیط های پر از گرد و خاک ایجاد می کند.
کنترل های این محصول به شکل کاملاً ارگونومیک و در مکان کاملاً مناسب تعبیه شده اند، به همین دلیل است که کنترل و استفاده از آن بسیار ساده می باشد. مخزن زباله این وسیله به راحتی از آن جدا شده و روی چرخ های خود به سمت محل تخلیه برده می شود. ابعاد کوچک و چرخ های ارگونومیک آن قدرت مانور دستگاه را بسیار بالا برده اند. برس کناری این جاروب محوطه بدون نیاز به هیچگونه ابزاری و به سادگی از آن جدا وسپس دوباره بر روی آن سوار می شود.
از قابلیت های این جاروب صنعتی: امکان تنظیم ارتفاع برس های کناری و مرکزی دستگاه می باشد. فیلترهای این دستگاه نیز از جنس پلی استر هستند و به سادگی و توسط یک اهرم تمیز می شود. به لطف دارا بودن دسته با ارتفاع قابل تنظیم این وسیله ، کاربر می تواند ارتفاع آن را متناسب با قد خود تنظیم کند که همین ویژگی یکی از قابلیت های این سوییپر است که موجب می شود اپراتور حتی پس از کار کردن طولانی مدت با این دستگاه احساس خستگی نکند. از اصول بسیار مهمی که در طراحی های کارچر مد نظر قرار می گیرد، قابلیت تعمیر و نگهداری ساده دستگاه ها می باشد تا از این طریق هزینه استفاده کنندگان از محصولات کارچر کاهش پیدا کند، این ویژگی نیز در این طراحی سوییپر km 75/40 w کارچر به شکل کامل رعایت شده است.

فیلتر با کارایی بالا و اهرم تمیز کننده دستی
فیلتر 1.8 متر مربعی دستگاه قابلیت فیلترینگ بسیار مناسبی ایجاد کرده است و به وسیله یک اهرم مخصوص و به صورت مکانیکی قابل نظافت می باشد. فیلتر و برس مرکزی دستگاه بدون نیاز به هیچگونه ابزاری نصب و یا جدا می شود
مخزن زباله چرخ دار
مخزن زباله این دستگاه در حالت خالص قابلیت جمع آوری 40 لیتر زباله را دارد و برای تخلیه می توان مخزن زباله را روی چرخ های خود به راحتی حمل نمود.

دارای امکان خم کردن دسته های هدایت دستگاه بر روی بدنه

مشخصات فنی سوییپر km 75-40 w کارچر

نوع موتورhonda -4 زمانه بنزینی، DC motor باطری دار
کارایی3375(متر مربع بر ساعت)
عرض برس مرکزی550(mm)
عرض با 1 برس کناری750 (mm)
حجم مخزن زباله40 لیتر
مساحت فیلتر1.8 (متر مربع)
شیب قابل عبور15 % بنزینی، 12 % باطری دار
سرعت حرکت4.5 (km/h)
ابعاد دستگاه1430×780×1180(mm)

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
کانال تلگرام ویترین نت

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل