سوییپر mc 50 adv کارچر


دسته بندی :دستگاه سوییپر
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات سوییپر mc 50 adv کارچر

سوییپر شهری mc 50 adv کارچر از دسته سوییپر های شهری مجموعه کامپکت این شرکت می باشد. سوییپر mc 50 adv کارچر در عرض چند ثانیه می تواند به دستگاه برف روب و یا چمن زن مبدل شود.
این سوییپر، مخزن زباله 500 لیتری دارد، که این مخزن به سادگی و توسط سیستم هیدرولیکی پیشرفته ای تخلیه می شود. ابعاد نسبتاً کوچک این سوییپر شهری و شکل خاص طراحی آن ( کمر شکن )باعث شده که قابلیت مانور آن بسیار بالا رفته و برای محیط های شهری بسیار مناسب باشد.
طراحی سوییپر های کارچر به نوعی است که به این ماشین ها امکان فعالیت در تمامی شرایط آب و هوایی را می دهد تا مسائل این چنینی تاثیری بر عملکرد دستگاه نداشته باشند. طیف وسیعی از لوازم جانبی برای این جاروب محوطه در نظر گرفته شده است که شما می توانید با توجه به نیازهای نظافتی خاص خود از آنها استفاده کنید.
هر چهار چرخ mc 50 adv دارای قدرت رانش می باشند (4WD) تا چسبندگی مناسبی با سطح ایجاد کنند که این ویژگی موجب عملکرد بهتر ماشین بر روی برف و یا سطوح پوشیده از چمن می شود. به منظور جلوگیری از ایجاد گرد و خاک، برس های این دستگاه همواره مرطوب نگاه داشته می شوند. به لطف خرطومی بلند این دستگاه هیچ زباله ای دور از دسترس نخواهد بود. همچنین امکان نصب سیستم های رفاهی کاملی برای اپراتور این وسیله به شکل آپشن وجود دارند تا اپراتور پس از کار کردن طولانی مدت با این دستگاه احساس خستگی نداشته باشد.

مشخصات فنی سوییپر mc 50 adv کارچر

نوع موتورyanmar 4-سيلندر دیزلی
قدرت موتور19.2/26 (HB/KW)
کارایی1400 (متر مربع بر ساعت)
شعاع دور زدن0.75 (m)
عرض کاری900 (mm)
وزن خالص بدون هد سوییپر850 (kg)
حجم مخزن زباله500 لیتر
نوع تخلیه زبالههیدرولیکی
شیب قابل عبور25 %
سرعت حرکت20 (km/h)
حجم مخزن آب تمیز165 لیتر
ابعاد دستگاه1970×1090×2960(mm)

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
کانال تلگرام ویترین نت

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل