جستجو

سوییپر KM 125-130 کارچر


دسته بندی :دستگاه سوییپر
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات سوییپر KM 125-130 کارچر

سوییپر KM 125/130 کارچر آلمان از سری دستگاه های صنعتی می باشد. این سوییپر در دو گونه دیزلی و باطری دار وجود دارد. این سوییپرها توانایی نظافت گوشه ها و کنج دیوارها نیز دارند که از امتیازات ویژه این دستگاه محسوب می شود و این قابلیت را به دستگاه می دهد که فقط با یک بار عبور از کنار دیوار، گوشه ها را به خوبی نظافت کند.

جاروب محوطه مدل KM 125/130 کارچر جایزه GOLDEN BROOM را در سال 2013 برای بهترین طراحی و بهترین تکنولوژی ساخت دریافت کرد. برس مرکزی دستگاه در بین چرخ های عقب قرار گرفته است که این ویژگی مزایای بسیاری برای این دستگاه به همراه دارد.
مخزن زباله این سوییپر به شکل کاملا هیدرولیکی ساخته شده و به سهولت قابل تخلیه است. سیستمی خاص بر روی سوییپر KM 125/130 کارچر آلمان به منظور تطابق عملکرد برس ها با ارتفاع سطح در حال نظافت به کار رفته است. به منظور تطابق فشار وارده توسط برس ها بر روی سطح متناسب با نوع سطح و میزان آلودگی امکان تنظیم این فشار در سه سطح مختلف توسط اپراتور وجود دارد. به دلیل استفاده از فیلتر های پلی استر با الیاف نانو گرد و خاک بلند شده در اثر کار این سوییپرها جذب خواهد شد.
به علاوه فناوری تکت به کار رفته بر روی این فیلترها موجب می شود تا فیلتر ها در مواقع لزوم به شکل کاملا خودکار و بدون نیاز به دخالت اپراتور تمیز شوند. یکی از قابلیت های قابل توجه این سوییپر، دارا بودن سیستم KIK یا همان کلید های هوشمند کارچر می باشد. این قابلیت امکان جداسازی سطح تنظیمات برای کاربر و اپراتور را فراهم می کند.

سقف محافظت کننده اپراتور
این دستــگاه در صورت نیــاز مشتری و مخصوصــا در مکان های باز و در معرض خطـرمی تواند به سقف تجهیز گردد که از اپراتور در مقابل خطرات احتمالی محافظت می کند.
طراحی برس مرکزی در راستای اکسل چرخ های عقب
این نوع طراحی باعث دسترسی به برس عقب برای تعویض و یا تغییرات احتمالی بسیار راحت شده و اینکه باعث ایمنی حرکت دستگاه در رمپ ها و برآمدگی ها می شود و اینکه باعث شده است که قطر برس مرکزی بیشتر شود که این امر در جمع آوری و پرتاب زباله های بزرگتر بسیار موثر می باشد.

مشخصات فنی سوییپر KM 125-130 کارچر

ابعاد دستگاه1800×1500×1405 (mm)
سرعت حرکت8 (km/h)
شیب قابل عبور18 %
حداکثر ارتفاع تخلیه1.55 (m)
حجم مخزن زباله130 لیتر
عرض با یک برس/دو برس کناری1700/1250(mm)
کارایی با دو برس کناری13600(متر مربع بر ساعت)
کارایی با یک برس کناری10000(متر مربع در ساعت)
عرض برس مرکزی880(mm)
نوع موتورyanmar-چهار زمانه دیزلی، DC موتور باطری دار
قدرت موتور6.6 (KW) دیزلی، 2.5 (KW) باطری دار

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
  • رضا یاری(۳ بهمن ۱۳۹۶)

    این دستگاه ها خیلی جالبن

    ارسال پاسخ
کانال تلگرام ویترین نت

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل