ذغال لیمو قلیانی و مجلسی

ذغال لیمو قلیانی و مجلسی


دسته بندی :زغال عمده
برند:ذغال مرکزی
حداقل سفارش:1عدد
خدمات پس از فروش:یک ماه

توضیحات ذغال لیمو قلیانی و مجلسی

کوره های ساخت ذغال لیمو قلیانی مجلسی و کبابی  از ظرفیت های ۵۰۰ کیلویی تا ۷ تنی بوده و در چند سیستم حرارتی به بازار عرضه شده سیستم حرارت چرخشی همرفتی دارای ورق کف آتشخوار بوده که در دما های بالا بر اثر کش قوس های وارده اسیبی نبیند و عمر مفید کوره ذغال لیمو ، قلیانی و مجلسی و کبابی بیشتر شود در سیستم حرارتی، کاملا ابداعی از طراحان شرکت بگونه ای است که دما با ماندگاری بیشتر سبب مصرف سوخت کمتر شده و نیز در زمان خواموشی سریع تر سرد می شود سیستم جدید کوره تولید ذغال لیمو قلیانی و مجلسی و کبابی به گونه ای طراحی و ساخته شده که دما به صورت یکسان در تمام کوره منشر شده و این امر باعث کیفیت هر چه بهتر زغال تولیدی این کوره ها خواهد بود.
خصوصیات فیزیکی :
باید توجه داشته باشید که مواد سازنده تولید بریکت بیومس در دستگاه تولید زغال باید مستحکم و با دوام باشد تا بتوان آن ها را در انبارها و سیلوها نگهداری کرد. در ادامه چند مورد از مناسب ترین محصولات کشاورزی برای تولید بریکت را بیان می کنیم.
سبوس برنج :
جالب توجه است بدانید که محصولات کشاورزی معمولا دارای خاکستر بیشتر، خصوصیات فیزیکی ضعیف تر و ترکیبات خاکستر بیشتری نسبت به براده های چوب دارند. با این حال سبوس برنج معمولا بیومس استثنایی دارند زیرا دمای زینتر خاکستر بالاتر، خصوصیات فیزیکی بهتر، مواد قلیایی کمتر در خاکستر و ده درصد رطوبت دارند. در واقع سبوس برنج می تواند سوخت بسیار خوبی تولید کند اما گرمادهی آن کمتر از اکثر محصولات دیگر مانند چوب است.
پوست بادام زمینی :
شاید تعجب کنید اما پوست بادام زمینی نیز یکی دیگر از مواد مناسب برای بریکت سازی در دستگاه تولید زغال می باشد زیرا دارای ۲ الی ۳ درصد خاکستر است و رطوبت آن کمتر از ۱۰ درصد می باشد. هر چه خاکستر تولید شده مواد و رطوبت موجود در آنها کمتر باشد زغال سنگ مرغوب تری در دستگاه تولید زغال به وجود می آید.
ساقه کتان :
توجه داشته باشید از آنجایی که اگر این ماده را طولانی مدت نگهداری کنیم می پوسد و از بین می رود، باید قطعه قطعه شده و به شکل خشک ذخیره شود. هم چنین در نظر داشته باشید که ساقه کتان دارای میزان زیادی از مواد قلیایی می باشد و باید با احتیاط مورد استفاده قرار گیرد.
تفاله نیشکر :
تفاله نیشکر دارای مقداری فیبر می باشد که مهم است حین استفاده در دستگاه تولید زغال از بین برود. این ماده معمولا دارای رطوبت ۵۰ درصدی ، میزان خاکستر کم و میزان گرمادهی بالا و حدود ۴۴۰۰ کیلوکالری می باشد.

مشخصات فنی ذغال لیمو قلیانی و مجلسی

انتقال دماصورت یکسان در تمام کوره
ظرفیت۵۰۰ کیلویی تا ۷ تنی
سیستم حرارتچرخشی همرفتی

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل
02144168445