دستگاه پخت نان سنگک -ماشین سازی برادران اوستاد

دستگاه پخت نان سنگک


دسته بندی :تجهیزات نانوایی سنتی
برند:ماشین سازی برادران اوستاد
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات دستگاه پخت نان سنگک

دستگاه پخت نان سنگک به روی شن طبیعی
 
دستگاه پخت نان سنگک جهت پخت نان سنگک سنتی روی شن های طبیعی طراحی شده است که هیچ گونه نیازی به شاطر و وردست ندارد و اپراطور ان جلوی دستگاه فقط یک نفر می باشد. دستکاه پخت نان سنگک اخرین تکنولوژی کارخانه ماشین سازی برادران اوستاد می باشد که طراحی ان با تجربه چندین ساله دستگاه های سنگک در بازار و تلفیق ان با نان سنگک سنتی طراحی شده است که برای اولین بار در ایران و جهان طراحی و تولید شده است که تکمیل شده نوع دستگهای قدیمی این شرکت را می باشد.
در طراحی  دستگاه پخت نان سنگک تک نفره بوده و در اندازه های ۲٫۷۰ * ۲٫۷۰   و ۲٫۳۵ * ۲٫۳۵  می باشد که در هر فضائی می توان از ان استفاده کرد. در طراحی این دستگاه به جای کفی ورق اهنی از کفی قالب چدن استفاده شده است که در دستگاه های قدیمی این شرکت از ورق استفاده می شد که به مرور زمان این ورق کج می شد. چدن طوری طراحی شده است که شن های طبیعی روی ان ریخته می شود و دستگاه با طول عمر بالا کار می کند.
مزیت بعدیدستگاه پخت نان سنگک طراحی مخزن خمیر ریز ان می باشد که در دستگاه های قدیمی مخزن خمیر ریز طوری طراحی شده بود که محور دید ان جلوی چشم نفر نبود ولی در طراحی دستگاه پخت نان سنگک جدید محور دید ان کاملا قابل دید و جهت کنترل خمیر ریز می توان راحت دید داشت.
 
در دستگاه های قدیمی ریل خمیر ریز طوری طراحی شده بود که یک نفر باید حتما جلوی خمیر ریز می ایستاد و یک نفر به عنوان نان در طرف دیگر دستگاه که این باعث می شد ۲ نفر بالای سر دستگاه بایستد که این یکی از معایب دستگاه قدیم به شمار می امد.ولی دردستگاه پخت نان سنگک تک نفره این عیب برطرف شده و ریل طوری طراحی شده که مانعی در وسط دستگاه وجود ندارد و ریل در بغل دستگاه و چسبیده به دیوار دستگاه می باشد همچنین در طراحی خود مخزن خمیر ریز طوری می باشد که یک نفر می تواند به راحتی کنترل دستگاه را هم به عنوان نان دراور و هم به عنوان کنترل خمیر ریز در دست بگیرد.
 
سایز ابعاد دستگاه نیز کوچک تر شده و دو اندازه ۲٫۷۰ *۲٫۷۰ سانتی متر و  ۲٫۳۵ * ۲٫۳۵ سانتی متر تبدیل شده عایق بندی دستگاه طوری طراحی شده که نصف مصرف گاز دستگاه های قدیمی را دارا می باشد.


 

مشخصات فنی دستگاه پخت نان سنگک

نام دستگاهدستگاه پخت نان سنگک
ابعاداندازه ۲٫۷۰ *۲٫۷۰ سانتی متر
سرعتتغییر سرعت دستگاه به صورت دیجیتالی به اندازه دلخواه
نوع سوختقابلیت استفاده از هر دو نوع سوخت گاز و گازوئیل به واسطه تعویض مشعل
گیربکسدارا بودن الکترو گیربکس خارجی بدون صدا با عمر طولانی

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
کانال تلگرام ویترین نت

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل