دستگاه تولید سس مایونز


دسته بندی :میکسر هموژنایزر
برند:فناوران صادق اسپادانا
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دستگاه یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات دستگاه تولید سس مایونز

مایونز نوعی امولسیون روغن در آب است که ممکن است تا ۸۰ درصد حجم آنرا روغن تشکیل دهد.
دستگاه تولید سس مایونز ایده آل برای تولید با حجم کم یا برای مواردی که محصول از تولید به مصرف است مانند رستوران ها و کترینگ ها استفاده میشود .
دستگاه کمترین مقدار تماس محصول با هوا و آلاینده ها را دارد.
حذف خطاهای اپراتوری ، امکان تولید سس مایونز با همان کیفیت و ثبات سس های صنعتی با سرمایه گذاری کم از ویژگی های دستگاه تولید سس مایونز است .
امکان محلول کردن و مخلوط کردن کلیه مواد اولیه در کمترین زمان و امکان پمپ کردن محصول با غلظت و ویسکوزیته بالا بدون نیاز به پمپ کمکی یا تجهیزات اضافی و امکان تغییر محصول و فرمول  دردستگاه تولید سس مایونزبه سهولت می باشد .
مراحل :
مرحله ۱- آب در داخل مخزن اصلی از طریق پمپ هموژنایزر پیوسته (با طراحی ویژه روتور استاتور) سیرکوله می شود. در همین زمان تخم مرغ (یا پودر تخم مرغ) به مخزن اصلی اضافه شده و به وسیله جریان پرسرعت مایع کاملا و به سرعت حل می شود.
مرحله ۲- سایر مواد اولیه فاز آبی نیز به مخزن اصلی اضافه شده و فرایند سیرکوله کردن به صورت پیوسته ادامه می یابد تا زمانی که این مواد نیز کاملا میکس و محلول شود.
مرحله ۳- شیر ورودی روغن باز شده و روغن با سرعت کنترل شده داخل فاز آبی می ریزد. مخلوط فاز آبی و فاز روغن به طور مستقیم از داخل پمپ میکسر عبور کرده و تحت نیروی برشی فوق العاده زیادی قرار می گیرد. همین مسئله باعث می شود فاز روغنی به سرعت در فاز آبی یکنواخت شد و امولسیون تشکیل شود. در این مرحله سرکه (و آبلیمو) نیز با آخرین قطرات روغن اضافه می شود.
مرحله ۴- سیرکوله کردن مخلوط ادامه می یابد تا زمانی که مطمئن شویم محصول کاملا همگن شده و ویسکوزیته به حد مورد نظر بالا آمده و ثابت شده است. معمولا پس از یک دوره کوتاه سیرکوله شدن مواد، فرایند کامل شده
و محصول نهایی از داخل مخزن اصلی تخلیه می شود.

 

مشخصات فنی دستگاه تولید سس مایونز

امکاناتمخلوط کردن - محلول کردن - پمپ کردن
تولیدحجم صنعتی
انتقال محصولبدون نیاز به پمپ کمکی
نوع پمپهموژنایزر پیوسته با تکنولوژی Silverson
جنس بدنهاستیل ضد جرقه

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
کانال تلگرام ویترین نت

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل